Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Laurelin ειναι ο αγγλικός RP server. Roleplaying σημαίνει (πάνω στο θέμα που σε αφορά) οτί υπάρχουν κανόνες και συνήθως τηρούνται ίδιάιτερα στο θέμα των ονομάτων των χαρακτήρων, παρενόχληση από άλλους ( δε το συζητάμε καν για goldsellers). Spam θα βρείς παντού κ το spam στο Lotro δεν είναι αυτό που εννοεί ο πολύς κόσμος αλλά κανονικές συζητήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτα τα points που χριαζωνται για να ξεκλειδωσουμε καπια πραγματα εκτως απο λεφτα μπορουμε καπως να τα κερδισουμε και μεσα απο το game?και αν ναι με τη "ταχύτητα"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτα τα points που χριαζωνται για να ξεκλειδωσουμε καπια πραγματα εκτως απο λεφτα μπορουμε καπως να τα κερδισουμε και μεσα απο το game?και αν ναι με τη "ταχύτητα"?

 

ναι μπορεις να κερδισεις αυτα τα points ολοκληρωνοντας καποια deeds μεσα απο το παιχνιδι. Οσο αφορα την ''ταχυτητα'' με την οποια τα κερδιζεις απλα θα σου δωσω ενα παραδειγμα και θα καταλαβεις. Υπαρχουν διαφορα deeds, αλλα exploration,αλλα να σκοτωνεις καποια mobs(π.χ τερατα), reputation κ.α. Τα slayer deeds( αυτα τελοσπαντων που σκοτωνεις mobs) διακρινονται σε δυο επιπεδα. Στο πρωτο θα χρειαστει να σκοτωσεις π.χ 30 mobs ενω στο δευτερο τα διπλασια. Για το πρωτο κερδιζεις 5 points ενω για το δευτερο 10. Το πιο φτηνο quest pack (lonelands) εχει 350 points. Καταλαβαινεις πως η ταχυτητα με την οποια παιρνεις points ειναι θα ελεγα ελαχιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τπτ, απλά το χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια :P

 

και σε ξαναρωταω. γιατι το ειπες; ελπιζω να απαντησεις σε μια απλη ερωτηση χωρις να το παιζεις εξυπνος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους δεν ξερουν τελικα αν αγορασεις ενα οποιοδηποτε item απο το store απο points που εχειw κερδισει απο το παιχνιδι, δε θα αναβαθμιστει το account σου απο f2p σε premium.

Για να γινει αυτο θα πρεπει να αγορασεις points με πραγματικα λεφτα :(

 

Και κατι ακομα. Για οσους παιζατε παλαιοτερα lotro και εχετε ολοκληρωσει καποια deeds εχετε ανταμοιφθει για αυτα???

Σας ρωταω γιατι εγω δεν τους εχω παρει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
και σε ξαναρωταω. γιατι το ειπες; ελπιζω να απαντησεις σε μια απλη ερωτηση χωρις να το παιζεις εξυπνος ;)

 

τι δεν κατάλαβες από το προηγούμενο post μου? προφανώς αστειευόμουν με το clopyright...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάποιος που παίζει στον Gilrain?

Από ότι φαίνεται είναι ο πιο ήσυχος σερβερ.

 

Noob κορασίδα με το νικνειμ Morggy αναζητεί παρέα (βοήθεια δηλαδή για κανά quest)

δεν παίζω τακτικά δυστυχώς (λόγω δουλειάς) και τώρα με το φρι του πλέι μου έκατσε μια χαρά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κάποιος που παίζει στον Gilrain?

Από ότι φαίνεται είναι ο πιο ήσυχος σερβερ.

 

Noob κορασίδα με το νικνειμ Morggy αναζητεί παρέα (βοήθεια δηλαδή για κανά quest)

δεν παίζω τακτικά δυστυχώς (λόγω δουλειάς) και τώρα με το φρι του πλέι μου έκατσε μια χαρά :-)

Tomphrey εδω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...