Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το εγκατεστησα σημερα το πρωι αλλα μου βγαζει ενα σφαλμα '' there was an error generating the hash code patch file '' μηπως επειδη οι servers ειναι κατω???

 

Στο forum εξηγεί για αυτό το λάθος που το είχαν πολλοί.

Λογικά σήμερα αν δοκιμάσεις δεν πρέπει να σου βγάλει τίποτα

 

ELDAR server KINSHIP SPARTANS

πμ EVILCHARMER,DRAENAROTH,PLERONIS για περισότερρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μάχη της στρατολόγησης νέων μελών άρχισε!:devil: Όλοι Mellows!!!! Είμαστε στο server Laurelin (Roleplaying server) και είμαστε μια μεγάλη και χαρούμενη παρέα και περιμένουμε όλους τους νέους να τους βάλουμε στον υπέροχο κόσμο του Tolkien! Έχουμε βραβευθεί ως το καλύτερο (πιο όμορφο) kinship house από όλους τους Ευρωπαικούς servers και είμαστε στο Kinship Hall of Fame! (ψωνίστικο αλλά δε πειράζει:-D) Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μου ένα msg ή επισκεφτείτε το site μας!

http://mellows.guildlaunch.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα μετα απο μηνες μπηκα και παλι στον χαρακτηρα μου.. αλλα δυστυχως εχω ξεχασει τα παντα απ το παιχνιδι (πχ, οι τσαντες ειναι γεματες με αγνωστα αντικειμενα). ευτυχως υπαρχει και ο rune keeper που ειχα φτιαξει γιατι τωρα στο F2P δε μπορω να κανω! αλλα ρε παιδια απ οτι διαβασα εδω μεσα ολοι παιζετε στον Laurelin.. εγω ειχα ξεκινησει στον ELDAR :( υπαρχει καποιος που να παιζει εκει? το ονομα μου ειναι Noldoran.αν υπαρχει καποιος ας στειλει κανενα μαιλ να εχω παρεα (κ βοηθεια :P)..

 

είμαστε μια παρέα 4-5 άτομα στον ίδιο server παίζουμε , κανε pm στον Kontorevithoulis.

τα λέμε online :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μάχη της στρατολόγησης νέων μελών άρχισε!:devil: Όλοι Mellows!!!! Είμαστε στο server Laurelin (Roleplaying server) και είμαστε μια μεγάλη και χαρούμενη παρέα και περιμένουμε όλους τους νέους να τους βάλουμε στον υπέροχο κόσμο του Tolkien! Έχουμε βραβευθεί ως το καλύτερο (πιο όμορφο) kinship house από όλους τους Ευρωπαικούς servers και είμαστε στο Kinship Hall of Fame! (ψωνίστικο αλλά δε πειράζει:-D) Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μου ένα msg ή επισκεφτείτε το site μας!

http://mellows.guildlaunch.com

 

Noobades δέχεστε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello everyone! Dunathel, Ariathor εδώ από τα Mellonia του Laurelin :-D

Παιδιά το LotrO τώρα έχει προσθέσει και lua script και skins, addons δηλαδή που βοηθάνε όπως σε πολλά mmos. Σε όποιον αρέσει το PvP που είδα και σε άλλη σελίδα να ξέρει πως το LotrO έχει αρκετό από αυτό, PvMP events από aliances και Kinships ή PuG groups ή ακόμη και solo. Το f2p για όποιον δεν έχει δοκιμάσει να παίξει LotrO θα σας δώσει μια μεγάλη γεύση από το τί παίζει στο game. Neithan έχω χαρακτήρα στον [EN] Eldar, ο server έχει έλληνες, όχι τόσους όσο ο Laurelin αλλά εκεί τα πράματα είναι πιό hardcore. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μια ερώτηση.. Αν αγοράσω ένα item από το lotro store με turbine points

που έχω κερδίσει μόνο μέσα από το παιχνίδι και τονίζω μόνο, δηλαδή δεν εχω αγοράσει ποτέ, θα γίνω premium player? Γιατί διάβασα πως αν αγοράσεις ένα item από το store μετατρέπεται το account σου από f2p σε premium.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τον downloader? Ξεκινάει με φουλ ταχύτητα κ μετα απο κανα 2 λεπτά πέφτει στο 0 και λεει retrieving information! Τα ίδια κ με τον pre event client μέχρι που σπάσαν τα νεύρα μου και το παράτησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίζω και εγώ :) αλλά δεν θυμάμαι σε ποιο server είναι οι φίλοι μου :P

 

high res client vs low res client

μόνο στα γραφικά οι διαφορές?

 

και επίσης όποιος πληρώνει έχει κάτι παραπάνω? (από gear etc..)

 

edit:

Ρε παίδες έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τον downloader? Ξεκινάει με φουλ ταχύτητα κ μετα απο κανα 2 λεπτά πέφτει στο 0 και λεει retrieving information! Τα ίδια κ με τον pre event client μέχρι που σπάσαν τα νεύρα μου και το παράτησα...

Μια χαρά μου κατεβαίνει εμένα στα 500 σταθερά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά calculating time remaining είναι το μήνυμα που πετάει και με αναγκάζει να το σταματήσω. Το σπαστικό είναι πάντος ότι όταν κατέβει...θα μου βγάλει κανά client corrupted όπως με την αμερικάνικη έκδοση που είχα επιχειρήσει να κατεβάσω...τελικά δε με θέλει το game...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...