Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 666
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οποτε δεν υπάρχει λόγος να πληρώσουμε πριν τα 50?

ρωτάω γιατί δεν γνωρίζω το παιχνίδι και δεν θέλω να μου λείπουνε κάποια σοβαρά πχ skills η δεν ξέρω εγώ τι άλλο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oi servers ανοίξαν χτές το βράδυ κ σημερα λειτουργούν κανονικά. Μπες στο παιχνίδι να δεις κ μόνος σου αλλά οκ skills δε λείπουν. Απλά το game σαν free εντελώς πιστεύω θα έχει grind παραπάνω από το κανονικό.

 

---------- Προσθήκη στις 12:43 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:41 ----------

 

Παιδιά κατέβασα το παιχνίδι, έκανα λογαριασμό κανονικά αλλά δεν μου δέχεται το username/password με την καμία.Ξέρει κανείς τι παίζει;

 

Πραγματικά δε ξέρω τι μπορεί να φταίει. Κοίτα αν έχεις αλλάξει γλώσα αν έχεις caps ή δοκίμασε να δείς αν μπαίνεις στο λογαριασμό σου από εδώ https://cogaccounts.codemasters.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δε ξέρω τι μπορεί να φταίει. Κοίτα αν έχεις αλλάξει γλώσα αν έχεις caps ή δοκίμασε να δείς αν μπαίνεις στο λογαριασμό σου από εδώ https://cogaccounts.codemasters.com/

 

Στο λογαριασμό μπορώ και μπαίνω κανονικά με τα στοιχεία που έχω βάλει.

Όταν όμως πάω για login μου βγάζει μήνυμα ότι έχω βάλει λάθος username/password.

Τι στο καλό συμβαίνει και δεν με βάζει δεν ξέρω.Τα έχω κάνει όλα σωστά.

Κρίμα είναι να πάνε χαμένες 5 ώρες dload ρε γμτ.Παιδιά ΒΟΗΘΕΙΑ!!PLEASE!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι Flames of Anor ( πρώην Anorian Guard )είναι ένα Ελληνικό light roleplaying Kinship ,στον σέρβερ Laurelin, αφοσιωμένο στην προστασία των αδυνάμων από τις ορδές της Σκοτεινιάς, καθοδηγούμενο από μια άσβεστη φλόγα που πηγάζει από την αγνότερη μορφή Φωτός που αγγίζει ακόμα σαν χάδι τη Μέση-Γη, τη Μυστική Φλόγα της Άνορ (του Ήλιου). Αναζητούμε ώριμα μέλη με σεβασμό προς τους άλλους και με καλή διάθεση. To πρόγραμμα περιλαμβάνει raids, fellowships runs, rp events και πολύ διασκέδαση. Για παραπάνω πληροφορίες μπορείτε να επισκεφτείτε το Forum μας (http://flamesofanor.mmoguildsites.com/) ή να συνομιλήσετε με κάποιον από τους officers της φρουράς.

 

-FLAMES OF ANOR- STAND WITH US, OR FACE THE FLAMES!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα μετα απο μηνες μπηκα και παλι στον χαρακτηρα μου.. αλλα δυστυχως εχω ξεχασει τα παντα απ το παιχνιδι (πχ, οι τσαντες ειναι γεματες με αγνωστα αντικειμενα). ευτυχως υπαρχει και ο rune keeper που ειχα φτιαξει γιατι τωρα στο F2P δε μπορω να κανω! αλλα ρε παιδια απ οτι διαβασα εδω μεσα ολοι παιζετε στον Laurelin.. εγω ειχα ξεκινησει στον ELDAR :( υπαρχει καποιος που να παιζει εκει? το ονομα μου ειναι Noldoran.αν υπαρχει καποιος ας στειλει κανενα μαιλ να εχω παρεα (κ βοηθεια :P)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...