Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Trial ή κανονικό δε σβήνουν ποτέ λογαριασμούς. Κάτι άλλο παίζει. Πάντως έχω να προτείνω σε αυτούς που πήγαν US να γυρίσουν, είναι μεγάλη η διαφορά ώρας καθώς κ μεγάλη η διαφορά νωοτροπίας, πιστεύω είναι πολύ πιο ώριμα τα πράγματα στη δικιά μας όχθη:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε ξεκινάει το free το play ?

επίσης , εφόσον έχω παίξει ένα trial 14 μέρες μετά για να συνεχίσω πρέπει να αγοράσω και τα cd key's η απλά πληρώνω για 1 μηνα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την τριτη νομιζω ξεκιναει το f2p

επίσης , εφόσον έχω παίξει ένα trial 14 μέρες μετά για να συνεχίσω πρέπει να αγοράσω και τα cd key's η απλά πληρώνω για 1 μηνα ?

 

ιδεα δεν εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση. επαιζα παλια για μερικους μηνες και στο account μου ειχα εναν χαρακτηρα rune-keeper. τωρα που θα γινει F2P και ξαναμπω μετα απο καιρο, θα υπαρχει ο χαρακτηρας αυτος? ρωταω γιατι εκανα ενα νεο λογαριασμο για να παιξω trial και εκει δε μπορω να κανω rune-keeper χαρακτηρα.. τι πιστευετε οτι θα γινει στο παλιο μου account?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα που ειναι δωρεαν γιατι οχι

Καλά σιγά μην είναι δωρεάν

για να ασχοληθείς σοβαρά σίγουρα θα πρέπει να πληρώσεις

Ας ποσταρει καπoιος που ξέρει τους περιορισμούς

για να δούμε τη σόι F2P είναι πραγματικά

και αν αξίζει να παρατήσουμε την συνδρομή μας στο wow

γιατί αν είναι κατι σαν ένα παρατεταμένο trial

καλά είμαι εκεί που είμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι σαν παρατεταμενο trial ειναι με την διαφορα οτι μπορεις να πας lvl50 και να παιζεις χωρις χρονικο οριο αλλα με αρκετους περιορισμους οπως εγραψα παραπανω μερικους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει αλλά θα έχει πολλές φορές προσφορές για αγορές απο το ''μαγαζί''. Επίσης θα φτάνεις έως 50 με το ισχύον σύστημα, γιατί πρόσφατα είπαν οτι θα ανοίξουν κ τα expansions δηλαδή θα μπορείς να φτάσεις 65 :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και το μισό game να παίζεις στο lotro αυτό σημαίνει άπειρες ώρες gaming. Το παιχνίδι έχει τεράστιο pve περιεχόμενο. Τα transfer γνωρίζει κανείς αν άνοιξαν και ιδίως για το dnd online. Για σήμερα είχαν πει αλλά δεν έχει έρθει κάποιο email ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την έναρξη του παιχνιδιού εκτος από τους free users θα υπάρχει και η κλασική συνδρομή το μηνα ώστε να μην χρειάζεσαι κάποια καλούδια από το "item shop" τι εταιρίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...