Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

AMD ATHLON 2 x3 2.7ghz επεξεργαστη

RADEON HD4650 1G καρτα γραφικων

MSI 770-C45 μητρικη

windows xp

 

 

το κατεβασα το προγραμμα το ετρεξα με full γραφικα τερμα ολα και το pc δεν κολησε αν και ειχα 7-8 fps και σε cpu test με 1 fps :X

 

αυτο παντος που δεν καταλαβαινω ειναι οτι οταν παω σε standar μερη ακομα και με ultra low γραφικα(σαν να παιζω pac-man δηλαδη :P) ακομα και αν εχω προτοανηξει το pc οπως ειχα πει οταν υπαρχουν κυριως καπνοι θα κολησω σχεδον ακαριαια.

Μα τί τρέχει βρε αδερφέ;Δεν ξέρω..Όντως δες άμα είναι η vga. Δοκίμασε να βάλει στο μέσον τα γραφικά.Ή άλλαξε ανάλυση,μπορεί η οθόνη να μην απεικονίζει καλά την εικόνα.

 

Δοκίμασε να βάλεις τα service packs των XP ..Και δοκίμασε να παίξεις ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AMD ATHLON 2 x3 2.7ghz επεξεργαστη

RADEON HD4650 1G καρτα γραφικων

MSI 770-C45 μητρικη

windows xp

 

 

το κατεβασα το προγραμμα το ετρεξα με full γραφικα τερμα ολα και το pc δεν κολησε αν και ειχα 7-8 fps και σε cpu test με 1 fps :X

 

αυτο παντος που δεν καταλαβαινω ειναι οτι οταν παω σε standar μερη ακομα και με ultra low γραφικα(σαν να παιζω pac-man δηλαδη :P) ακομα και αν εχω προτοανηξει το pc οπως ειχα πει οταν υπαρχουν κυριως καπνοι θα κολησω σχεδον ακαριαια.

Μα τί τρέχει βρε αδερφέ;Δεν ξέρω..Όντως δες άμα είναι η vga. Δοκίμασε να βάλει στο μέσον τα γραφικά.Ή άλλαξε ανάλυση,μπορεί η οθόνη να μην απεικονίζει καλά την εικόνα.

 

Δοκίμασε να βάλεις τα service packs των XP ..Και δοκίμασε να παίξεις ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-):lol::-D;):P Επιτέλους καλά νέα!!!!! Νέο forum και 25 Οκτώβρη αρχίζει το Preview Event για την Ευρώπη!!! Για τη συμμετοχή στο event δίνουν δώρο και 500 points! Sign up και άντε με το καλό και σε μας το F2P!!!!!! http://community.lotro-europe.com/news.php?id=10839&articletype=News
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τί τρέχει βρε αδερφέ;Δεν ξέρω..Όντως δες άμα είναι η vga. Δοκίμασε να βάλει στο μέσον τα γραφικά.Ή άλλαξε ανάλυση,μπορεί η οθόνη να μην απεικονίζει καλά την εικόνα.

 

Δοκίμασε να βάλεις τα service packs των XP ..Και δοκίμασε να παίξεις ξανά.

 

τα χω πατωσει τα γραφικα οσο δεν παει σου λεω ουτε pacman να παιζα και παλι μετα απο αρκετη ωρα θα το φαω το κολημα και service pack εχω βαλει αλλα...

οριστε και μια photo

http://s499.photobucket.com/albums/rr358/petaloudas/?action=view&current=DSC00037.jpg

αυτο μου κανει οταν κολαω το οποιο μπορει αντι για μπλε να ναι κοκκινο πολλες φορες η προς το μαυρο κτλ.

παιδια παιζει κανεισ στον σερβερ σνουμπορν? καποσ ετσι και με πιο ονομα?για add

eldar εδω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός downloader? Το παιχνίδι δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα στη νέα του μορφή. Εκτός αν εννοείς το client του event, που ήταν κ αυτό μέσα στα τεστ που ήθελαν να κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, αποφασισα να κανω λογαριασμο στο insomnia μετα απο αρκετα χρονια που το χρεισιμοποιω για να λυσω τις αποριες μου λογω αυτου του θεματος...

Αρχικα να πω οτι επαιζα για μερικους μηνες LOTRO αλλα το παρατησα επειδη βαριομουν μονος μου..διαβασα τυχαια οτι θα γινει (ή εγινε;) F2P.. εχω καποιες ερωτησεις να κανω κ οποιος ξερει ας με βοηθησει καθως δεν εβγαλα ακρη απο τις απαντισεις των παιδιων εδω μεσα..

εχω αγορασμενα το Shadows of Agmar και το Mines of Moria. Μου λειπει δηλαδη το 3ο expansion.. για να μπορεσω να μπω free τι πρεπει να κανω; Κατεβασα ενα αρχειο με ονομα LOTROEU_Mirkwood_Installer_ENGB και οταν προσπαθησα να το κανω εγκατασταση μου εβγαζε ενα error. Αν κανω εγκατασταση το παιχνιδι απ τα DVD που εχω, θα κανει update μονο του το 3ο expansion? Τι μπορω να κανω για να μπω να παιξω? Ας με βοηθησει καποιος..

ΥΓ. μπορω να ξαναπαιξω με τον παλιο μου χαρακτηρα? αν θυμαμαι καλα επαιζα στον Laurelin.. HELP please!!

Συγνωμη για το μεγεθος του post απλα δεν ηθελα να ρωταω συνεχεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τέλους της άλλης εβδομάδας θα ξέρουμε την ημερομηνία έναρξης του F2P. Για να σου βγάζει λάθος καποιο πρόβλημα θα έχει το αρχείο. Μπορείς να κάνεις εγκατάσταση απο το Dvd SoA k MoM και τα υπόλοιπα αρχεια θα γίνουν patch από μόνα τους. Να ξέρεις οτι θα πάρει λίγη ώρα!:-D Αν θυμάσαι κωδικούς μπορείς να παίξεις με τον παλιό σου χαρακτήρα. Αντε με το καλό να σε δούμε in-game έχουμε ενα Kinship στο Laurelin! Αν ενδιαφέρεσαι ρίξε μια ματιά!http://mellows.guildlaunch.com (Ελπίζω να σε κάλυψα στα περισσότερα!)

 

---------- Προσθήκη στις 17:09 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:56 ----------

 

free to playyyyyyyy! Ανακοίνωση νωρίτερα από τη σημερινή μου εκτίμηση! Το F2P στην Ευρώπη στις 2 Νοέμβρη!

http://community.lotro-europe.com/news.php?id=10853&articletype=News

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks για την αμμεση απαντηση!2 Νοεμβρη?? Αυτα ειναι! τον κωδικο τον θυμαμαι.. ελπιζω να υπαρχουν ακομα οι χαρακτηρες μου εκει. χμμ εκανα εγκατασταση τα 2 DVD κ το αφησα να κανει update.. ελπιζω να μπορω να μπω ξανα σε αυτο τον μαγικο κοσμο..γιατι πραγματικα ειναι μαγικος αν το συγκρινω με το ΑΙΟΝ που παιζω τωρα..(ελπιζω να μην μας εχουν πολυ περιορισμενους οσους παιζουν free...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλυτερα οσοι μπηκαν σε εμαρικανικο και θελουν να ασχοληθουν με το game να μπουν σε ευρωπαικο καθως ολοι εχουμε πανο κατο τη ιδια ορα οποτε αν εσυ μπεις κανα απογεμα στην αμερικη θα ναι πρωι τα χαραματα οποτε θα σαι εσυ και μερικους ξενιχτηδες αμερικανους.

 

αν θυμασαι κωδικους μπορεις να παιξεις με τον παλιου σου χαρακτηρα αλλα να μπεις στον ιδιο server που μπηκες και παλια.

 

οσον αφορα το f2p θα ειναι free το game μεχρι τα 50 lvl δεν θα μπορεις να κανεις pvp επισης θα εχεις ενα οριο στα χρηματα και καποια ακομα πραματακια που δεν θυμαμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναμπήκα στο ιδιο ευρωπαϊκό σέρβερ που ημουν με το τραϊαλ αλλα ο χαρακτήρας που ειχα φτάξει εξαφανήστηκε.... ξεκίνησα αλλον αλλα γιατί συνέβη αυτό? επειηδή ηταν τράιαλ? ιδιο account ειναι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ θα σε γελασω. εισαι σιγουρος οτι μπηκες στον ιδιο?

 

ισως αν εχεις να μπεις πολυ πολυ καιρο και το acount ειναι trial να σβηνει?

 

αν ειναι κανονικο account δεν σβηνει ποτε σιγουρα.ενας φιλος μου εχει να παιξει 2 χρονια και υπαρχει ακομα το account

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...