Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορείς να το χαρακτήρίσεις με τπτ πατάτα ούτε ότι είναι πίσω. Δλδ το ever quest που έγινε και αυτό f2p είναι όντος πίσω αρκετά χρόνια και φαίνονται τα χρόνια του. Σε αντίθεση το lotro έχει pve περιεχόμενο που νομίζω μόνο στο wow μπορείς να το συναντήσει σε τόσο μεγάλη έκταση. Συν ότι υπάρχει αρκετός κόσμος που παίζει ακόμα το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 666
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και Free 2 Play να γινει ποιος θα παιξει ? Ειναι χρονια πισω το παιχνιδι, ειτε θελει ενα καλο remake σε πολλα σημεια του η να αποφασισουν οτι χασαν την μπαλα καιρο τωρα. Δεν σου βγαζει συναισθημα το να παιξεις αυτο το παιχνιδι οπως και να το δεις.

 

Το ότι είναι χρόνια πίσω το game εσύ πάλι που το είδες;

Στο μόνο σημείο που θα μπορουσα να πς ότι υστερεί κάπως είναι το pvp..

Από τότε που έγινε F2P στην Αμερική οι servers τους είναι γεμάτοι με 400-1000!

άτομα σε queue να περιμένουν να μπουν..

Αυτοί τη στιγμη το game έχει πολυ περισσότερο κόσμο

από πολλά άλλα "γνωστά" MMOs της αγορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Ο Παναθηναικός έχασε, μα το μούσι του Durin!

 

Ο Πανχομπιτιακός. :P

 

Περιμένω κι εγώ το F2P για να δω λίγο πώς είναι το LOTRO επιτέλους. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spyrus σου έχω μιλήσει προσωπικά εγω και ακόμα ένα άτομο απο το kin μας αρκετές φορές αλλα σε μένα τουλάχιστον δεν απάντησες. Ο Laurelin δεν έχει λίγο κόσμο είναι 3ος κατα σειρά σε πλυθησμό. Σίγουρα Evernight k Eldar έχουν πιο πολύ κόσμο αλλά δε νομίζω ποσότητα να ισούται με ποιότητα τουλάχιστον για όσους ενδιαφέρονται για ελληνικό Kin. Πάντως είναι αλήθεια οτι έχουμε πάθει ''ζημιά'' απο το delay γιατί λογικά πολλά άτομα θα έχουν ήδη αρχίσει στην Αμερική.

 

Έχει τελειώσει το trial και δεν μπήκα και στο guildlaunch τελευταία αλλά θα απαντήσω.

Εμένα με νοιάζει να βρω παρέα καθότι νοομπάς στο παιχνίδι για να μπω στο νόημα

γρήγορα. Τώρα αυτό με το population πιο πολύ το είπα για να βρω κόσμον να

βοηθήσει στην αρχή...αν τώρα έχω guild πλάτη στον RP τότε πάω πάσο εννοείται :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκιναω να κατεβαζω τον αμερικανικο client... ελπιζω να μην εχει πολυ lag

 

---------- Προσθήκη στις 15:46 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:37 ----------

 

σε ποιό server να μπω με το US client?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιζω ενα mmo το lotro(lord of the rings online)...

 

πριν σχεδον ενα χρονο ειχα ενα παλιο pc και ετρεχα το παιχνιδι κανονικα αν και σε low graphics.Πριν κατι μηνες αγορασα καινουρια μητρικη καρτα γραφικων μπλα μπλα....εν ολιγοις το μονο που δεν αλλαξα ηταν ο σκληρος. Βαζω το lotro ανεβαζω και τα γραφικα τερμα και ολα καλα μεχρι που κολησε το pc.Ε λεω απλα κατι εγινε και κολησε αλλα απο τοτε καθε φορα που εχω ανεβασμενα γραφικα μετα απο 10 λεπτα με μιση ορα μου κανει το ιδιο.Επισης αν παω σε μερη στο game που εχει θολουρα (οπως πχ. μερος με καπνους απο φοτιες ή νερα θα κολισει ακαριαια σχεδον ειτε εχω χαμηλα γραφικα ειτε οχι).

 

Η οθονη περνει ενα χρωμα ολη με κατι ριγες και το χρωμα ειναι το χρωμα του περιβαλλοντος που ειμαι(πχ αν ειμαι σε μερος με φωτιες κοκκινο σε νερα μπλε)

 

επειδη τα χω παιξει plz αν εχει καποιος καμια ιδεα ας μου πει γιατι και τροφοδοτικο εχω αλλαξει και συμβατους drivers εχω βαλει και 500 format εχω κανει αλλα δεν

 

αυτα....:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προβλημα στη vga μυριζει!

κανε ενα hardcore test με κανα 3dmark και αν σβησει ενω το τρεχεις πηγαινε εκει που την πηρες να στην αλλαξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα συμβατο ειναι το game με την καρτα.

 

το vga τι ειναι?το βισμα που ενωνει υπολογιστη με οθονη?

 

κανε ενα hardcore test με κανα 3dmark....λιγο help το 3dmark ειναι προγραμμα?

 

---------- Προσθήκη στις 17:12 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:59 ----------

 

το κατεβαζω το τεσταρω και βλεπουμε thx :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...