Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελειώνει το τραϊαλ

μου ηρθε το μυνημα

Thank you for trying The Lord of the Rings Online™ 14-day free trial. We hope you've enjoyed your time in Middle-earth so far!

 

Upgrade Now

Buy The Lord of the Rings Online™ : Shadows of Angmar™ game today and pay only £4.99, retain any free game time on your account, keep the characters you've created, and maintain your current game progress!

 

Thank you for playing

The Lord of the Rings Online!

 

The Codemasters Online Team.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ακόμα το F2P ...

Μήπως έκανα χαζομάρα που μπήκα στον RP σερβερ;

Το λέω από πλευράς population.

 

Μας κοροιδεύει η CM μου φαίνεται, όλο απο εβδομάδα σε εβδομάδα το πάει και έχει αρχίσει ήδη πολύς κόσμος να φεύγει για τους αμερικάνικους servers που είναι ήδη F2P.

Ο Laurelin είναι από τους πιο "low population servers" απ'ότι ξέρω, σε αντίθεση με Eldar που έχει τον περισσότερο.

Πάντως έχουν πει ότι μόλις μπει το F2P θα ανοίξουν τουλάχιστον άλλον ένα server και θα συμβουλεύουν όλους τους καινουργιους να πάνε εκεί.

Εγώ παίζω στον Evernight, έχει 1-2 ελληνικά kinships αν και εγώ είμαι σε ένα international. Αν κάποιος είναι στον Evernight και χρειάζεται οποιαδήποτε βοήθεια ας κάνει whisper σε "Semya,Sabi ή Dreamcatcher"

Επεξ/σία από Astromeri
προσθήκη πληροφοριών
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spyrus σου έχω μιλήσει προσωπικά εγω και ακόμα ένα άτομο απο το kin μας αρκετές φορές αλλα σε μένα τουλάχιστον δεν απάντησες. Ο Laurelin δεν έχει λίγο κόσμο είναι 3ος κατα σειρά σε πλυθησμό. Σίγουρα Evernight k Eldar έχουν πιο πολύ κόσμο αλλά δε νομίζω ποσότητα να ισούται με ποιότητα τουλάχιστον για όσους ενδιαφέρονται για ελληνικό Kin. Πάντως είναι αλήθεια οτι έχουμε πάθει ''ζημιά'' απο το delay γιατί λογικά πολλά άτομα θα έχουν ήδη αρχίσει στην Αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RP= role playing. Οι καμένοι! Βάλε trial στο WoW, πήγαινε στο Goldshire βράδυ και θα καταλάβεις :P

 

Κι εγώ RP γουστάρω πάντως. Μου αρέσει η ατμόσφαιρα κι ας μην... RP-άρω ο ίδιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@nzeppos και τι κανουν στο Role Playing?(εχω ηδη τελειωσει το trial sto wow 2φορές)

@bakakilι αν καποιος ειχε trial account δεν μπορούσε να απαντήσει στα tell,παρα μόνο αν ηταν στο group ή friends.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Role Playing υποκρίνονται τον χαρακτήρα τους και γενικά δεν ασχολούνται με θέματα της πραγματικής ζωής. Αν πχ. έχουν πάρει ένα νάνο, προσπαθούν να μιλάνε και να συμπεριφέρονται ανάλογα και δεν λένε τι έκανε σήμερα ο Παναθηναϊκός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παναθηναικός έχασε, μα το μούσι του Durin! Και εγώ δεν κάνω RP αλλα προτιμώ ένα τέτοιο server γιατι υπάρχουν πιο σοβαροί κανόνες για το chat καθώς και για τα ονόματα. Δε θα δει κανείς δηλαδή l000l u No0b l33t u sux!!! ουτε κανα χαρακτήρα Araggggorn Legolass ή Maxpayne... Ξέρω πως λειτουργεί το trial 3 χρόνια παίζω, κ τον είχα βάλει friend list k fellow τον είχα κάνει κ απλα δε μιλούσε! Κ τον βρήκα γιατι έχει κάνει apply στο site του kinship μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Free 2 Play να γινει ποιος θα παιξει ? Ειναι χρονια πισω το παιχνιδι, ειτε θελει ενα καλο remake σε πολλα σημεια του η να αποφασισουν οτι χασαν την μπαλα καιρο τωρα. Δεν σου βγαζει συναισθημα το να παιξεις αυτο το παιχνιδι οπως και να το δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...