Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 666
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει FAQ link στο post του kostacurtas.

 

http://www.lotro.com/betasignup/faq.html

 

Επίσης στο link που πόσταρα πιο πάνω, αναγράφονται οι διαφορές αυτών που θα παίζουν τζάμπα και αυτών που θα πληρώνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή φάση.

Οπότε όσοι έχουμε ήδη λογαριασμό αλλά δεν θέλουμε να πληρώσουμε μπορούμε να παίξουμε απλά ορισμένα features είναι limited.

όταν λέει όμως chat limited τι ακριβώς σημαίνει αυτό; Ξέρει κανείς;

Θέλω να πιστεύω ότι ίσως για τον casual player να μην παίζει και μεγάλο ρόλο.

 

Θα το αρχίσω ξανά και πραγματικά νομίζω ότι αξίζει περισσότερο από το να ξαναγυρίσω στο wow. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλή φάση.

Οπότε όσοι έχουμε ήδη λογαριασμό αλλά δεν θέλουμε να πληρώσουμε μπορούμε να παίξουμε απλά ορισμένα features είναι limited.

όταν λέει όμως chat limited τι ακριβώς σημαίνει αυτό; Ξέρει κανείς;

Θέλω να πιστεύω ότι ίσως για τον casual player να μην παίζει και μεγάλο ρόλο.

 

Θα το αρχίσω ξανά και πραγματικά νομίζω ότι αξίζει περισσότερο από το να ξαναγυρίσω στο wow. :P

 

για το chat limited μαλλον εννοει οτι δεν μπορεις να κανεις pm απο οτι πιστευω πραγμα δηλαδη παρομοιο με το trial

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το chat limited μαλλον εννοει οτι δεν μπορεις να κανεις pm απο οτι πιστευω πραγμα δηλαδη παρομοιο με το trial

 

νομίζω κάτι άκουσα για το chat ότι θα έχει όριο ένα μήνυμα κάθε 5 δευτερόλεπτα, λογικά θα γίνεται να κάνεις pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδια ξερει κανεις πως δημιουργεις turbine account στο site του lotro ?Το κανω download το παιχνιδι αλλα αναφερει μεσα οτι για να κανεις account πρεπει να δωσεις purchase code το οποιο υπαρχει στο κουτι υποτιθεται που το αγορασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις πως δημιουργεις turbine account στο site του lotro ?Το κανω download το παιχνιδι αλλα αναφερει μεσα οτι για να κανεις account πρεπει να δωσεις purchase code το οποιο υπαρχει στο κουτι υποτιθεται που το αγορασες.

 

Πήγαινε εδώ! ;-)

 

>https://myaccount.turbine.com/?utm_source=EDM_July10&utm_medium=EMAIL&utm_campaign=BETA&referral=119907&skip=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκει εχω παει αλλα οπως ειπα ζηταει product key ...

 

η free έκδοση του παιχνιδιού είναι ακόμα σε beta. αν δεν εχεις invite δε νομίζω οτί μπορείς να παίξεις, εκτός κ αν το αγοράσεις ίσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOTRO goes free-to-play September 10

 

Warner and Turbine announced a date this morning for Lord of the Rings Online’s free-to-play debut.

 

Not only will the story be extended this fall into Enedwaith (Vol.2 Book 3) but the new pricing model will allow players to download the game and play for free, purchase expansions, quest packs, items, and account services a la carte from the new LOTRO Store, or join the VIP program to get unlimited access to all of the game’s content for one price starting September 10.

 

Our LOTRO Beta program has been a huge success and we want to thank all of our players who worked with us to get the game ready for launch,” said Kate Paiz, executive producer of LOTRO.

 

Our unique pricing model has revolutionized the industry and starting in September, players will be able to choose how they pay for and play one of the world’s best online games and we can’t wait to welcome millions of new players to Middle-earth.”

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το F2P έρχεται 10 Σεπτέμβρη και σας περιμένουμε στο server Laurelin για να μας γνωρίσετε! Είμαστε μια μέγαλη κ καλή παρέα απο Έλληνες με κοντά στα 3 χρόνια στο Lotro και περιμένουμε με αγωνία τις νέες αλλαγές και τα νέα μέλη που θα φέρει το νέο σύστημα! Το Kinship μας λέγεται Mellows και αυτό είναι το site μας :http://mellows.guildlaunch.com

Σας περιμένουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το F2P έρχεται 10 Σεπτέμβρη και σας περιμένουμε στο server Laurelin για να μας γνωρίσετε! Είμαστε μια μέγαλη κ καλή παρέα απο Έλληνες με κοντά στα 3 χρόνια στο Lotro και περιμένουμε με αγωνία τις νέες αλλαγές και τα νέα μέλη που θα φέρει το νέο σύστημα! Το Kinship μας λέγεται Mellows και αυτό είναι το site μας :http://mellows.guildlaunch.com

Σας περιμένουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...