Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα κατεβάσει και πρόσφατα ξανά τον client αλλά έχω παίξει το game σε μια ati X1950pro, μετά σε μια 8800gts και πρόσφατα που το κατέβασα σε μια 285gtx. Οντός το game δεν έχει τα πιο εντυπωσιακά γραφικά αν και είναι αρκετά καλοσχεδιασμένα. Αυτό όμως που είναι εντυπωσιακό στο game και ομολογώ ότι δεν το έχω ξανασυναντήσει είναι η απίστευτη απόδοση του νερου.. Για όποιον δεν το έχει δει πρέπει να παίξει να το δει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Φρουρά της Άνορ είναι ένα Ελληνικό light roleplaying Kinship, αφοσιωμένο στην προστασία των αδυνάμων από τις ορδές της Σκοτεινιάς, καθοδηγούμενο από την αγνότερη μορφή Φωτός που αγγίζει ακόμα σαν χάδι τη Μέση-Γη, τη Μυστική Φλόγα της Άνορ (του Ήλιου). Αναζητούμε ώριμα μέλη με σεβασμό προς τους άλλους και με καλή διάθεση. To πρόγραμμα περιλαμβάνει raids, fellowships runs, rp events και πολύ διασκέδαση. Για παραπάνω πληροφορίες μπορείτε να επισκεφτείτε το Forum μας (http://anorianguard.portbb.com/) ή να συνομιλήσετε με κάποιον από τους officers της φρουράς.

 

Σας αρέσει το Role-Play; Σας αρέσει να παίζετε χαρακτήρες με Good Alignment; Σας αρέσει να βοηθάτε τους άλλους χωρίς να περιμένετε κάποια ανταμοιβή; Μήπως οι λέξεις "Τιμή", "Ακεραιότητα", "Πίστη" και "Φιλία" αγγίζουν την καρδιά σας; Θέλετε να διασκεδάσετε με καλή παρέα στο αγαπημένο σας mmo; Εάν η απάντηση είναι "Ναι", τότε μπορεί να είμαστε αυτό που ζητάτε!

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=hm49M1CsTPQ[/ame]

 

-ΑNORIAN GUARD- ΓΙΝΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδες επαιζα αλλα οχι φανατικα,ειχα εναν κηνυγο ξωτικο λεβελ 35

εχω να το πιασω ενα χρονο εξαιτιας διαφορων σκηνικων.

αξιζει λετε να το ξαναπιασω;εχει μεσα κοσμο η θα βαραω μυγες;

αν δεν κανω λαθος ημουν στον elder η καπως ετσι λεγοταν ο σερβερ και σε ενα ελληνικο κινσιπ που πλεον δεν θυμαμαι ουτε το ονομα

 

εννοειται πως δεν εχω ασχοληθει με κανενα expantion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
ρε παιδια τι διαφορα εχει το Shadows of Angmar με το Mines Of Moira??

εγω πιο να παρω?

 

Oι βασικές διαφορές είναι:

Tο Shadows of Angmar σε αφήνει να πας μέχρι το 50 lvl και δεν μπορείς να επιλέξεις warden,rune-keeper (classes) ενώ με Mines Of Moira μπορείς να πας μέχρι τα 60 lvl και μπορεις να επιλέξεις warden,rune-keeper.

 

Υπάρχει και το Siege of Mirkwood όπου μπορείς να πας μέχρι τα 65 lvl(που είναι και το μέγιστο προς το παρόν) και επίσεις μπορείς να έχεις πρόσβαση στα skirmish.

 

Εγώ συστήνω για αρχή το shadows of angmar επειδή έχει προσφορά 5 στερλίνες νομίζω (κάπου 6 ευρώ) και ένα μήνα δωρεάν εχτός αν κάποιος είναι πολύ σίγουρος ότι θα το παίζει αρκετό καιρό που σε έτσι περίπτωση πάει για το triple pack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...