Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον Eldar βρίσκομαι και εγώ...Sadias είναι το όνομα (Burglar 22 so far).O alt μου είναι ο Sarodir (Hunter 18).

 

Αν με δει κάποιος ας μου μιλήσει....:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 666
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα καλά...Evernight μόνο εγώ είμαι; :)

Έχω κάνει αίτηση στους Knights Of The White Tree, αλλά εδώ και μια εβδομάδα δεν έχω πάρει ούτε θετική αλλά ούτε και αρνητική απάντηση...ίδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σκεφτομαι σοβαρα να το ξαναρχισω! Παλια οταν επαιζα ειχα εναν hunter 17 lvl αλλα δεν θυμαμαι το σερβερ. Σε περιπτωση που ξαναρχιζα, σε ποιον σερβερ παιζουν οι πιο πολλοι Ελληνες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι στην σκέψη να αρχίσω κάποιο mmorpg για το pve. Αρχίσα λίγο το vanguard αλλά δεν μου άρεσε και σκέφτομαι να πάρω το mines of moria και να συνεχίσω τον char που είχα στο snowbourn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι στην σκέψη να αρχίσω κάποιο mmorpg για το pve. Αρχίσα λίγο το vanguard αλλά δεν μου άρεσε και σκέφτομαι να πάρω το mines of moria και να συνεχίσω τον char που είχα στο snowbourn.

 

καλα ρε τρελε, θα μας αφησεις στο War;:whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Η Φρουρά της Άνορ είναι ένα Ελληνικό light roleplaying Kinship, αφοσιωμένο στην προστασία των αδυνάμων από τις ορδές της Σκοτεινιάς, καθοδηγούμενο από την αγνότερη μορφή Φωτός που αγγίζει ακόμα σαν χάδι τη Μέση-Γη, τη Μυστική Φλόγα της Άνορ (του Ήλιου). Αναζητούμε ώριμα μέλη με σεβασμό προς τους άλλους και με καλή διάθεση. To πρόγραμμα περιλαμβάνει raids, fellowships runs, rp events και πολύ διασκέδαση. Για παραπάνω πληροφορίες μπορείτε να επισκεφτείτε το Forum μας (http://anorianguard.portbb.com/) ή να συνομιλήσετε με κάποιον από τους officers της φρουράς.

 

Σας αρέσει το Role-Play; Σας αρέσει να παίζετε χαρακτήρες με Good Alignment; Σας αρέσει να βοηθάτε τους άλλους χωρίς να περιμένετε κάποια ανταμοιβή; Μήπως οι λέξεις "Τιμή", "Ακεραιότητα", "Πίστη" και "Φιλία" αγγίζουν την καρδιά σας; Θέλετε να διασκεδάσετε με καλή παρέα στο αγαπημένο σας mmo; Εάν η απάντηση είναι "Ναι", τότε μπορεί να είμαστε αυτό που ζητάτε! http://www.youtube.com/watch?v=hm49M1CsTPQ&feature=channel_page

 

-ΑNORIAN GUARD- ΓΙΝΕ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περάσεις από το επίσημο site μπορείς να πάρεις ένα pass για 10 days trial. Γιατί δεν το δοκιμάζεις να δεις με τα ίδια σου τα μάτια; Νομίζω ότι η δική σου άποψη που θα αναπτύξεις είναι το καλύτερο, ότι και αν σου πούμε εμείς εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

λιγα screenshots...

σε πρωτο πλανο εγω με burglar σε stealth και απο πισω ενα καστρο στα ettenmoors(pvp).

screenshot00290.jpg

 

 

εδώ είναι ενα RP event που κάναμε :-) ειναι fashion show :-D , η πασαρελα δεν φενεται αλλα φαινοντε τα σκαλια.

screenshot00206.jpg

 

 

εδω είναι μια μαχη στα ettenmoors(pvp) με απενεργοποιημενα ομως καποια εφε :mad:

screenshot00354.jpg

 

οχι δεν ειναι τεσλα κοιλ:lol: , ειναι ενα απο τα πιο εντυπωσιακα σκιλ του rune-keeper

screenshot00111.jpg

 

και τελος, ρεαλιστικο crafting...

screenshot00104.jpg

screenshot00065p.jpg

 

ειμαι στον server laurelin και μελος του kinship με το καλυτερο kinship house στην ευρωπη(http://community.lotro-europe.com/kinships-hall-of-fame.php) Mellows :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω το Trial ειναι 14 ημερες.

1 faction υπαρχει.Οταν πας 10 lvl αν θυμαμαι καλα μπορεις να φτιαξεις monster και να κανεις pvp σε 1 περιοχη μονο(etternmoors) με παικτες που εχουν χαρακτηρα 60 lvl.Απο το 50 lvl μπορεις να πας κανονικα etternmoors με το χαρακτηρα σου και να κανεις pvp με τα creeps.

Τα γραφικα του ειναι ανωτερα απο τα screenshot που εχει βαλει ο apoel1926,καθως βλεπω οτι εχει βγαλει αρκετα,οπως σκιες κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...