Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

που το βρηκες....ποσο το πηρες?

 

Δεν το αγόρασα ακόμα. Το βρήκα στο μαγαζί ενός φίλου ο οποίος κανει ανακαίνηση και μου το πουλάει 50?.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 666
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχεις παίξει ποτέ LOTRO?Εγώ προσωπικά που έχω παίξει,είναι λιγάκι βαρετό.Δοκίμασε το free trial πρώτα και μετά,αν τελικά σου αρέσει,τότε πας και το παίρνεις.Έτσι και αλλιώς,φίλος σου είναι,δεν χάνεις την προσφορά για 3-4 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το αγόρασα ακόμα. Το βρήκα στο μαγαζί ενός φίλου ο οποίος κανει ανακαίνηση και μου το πουλάει 50?.

 

αν περισευει και αλλο κομματι με lifetime membership....το θελω,στειλε μου πμ σε παρακαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν περισευει και αλλο κομματι με lifetime membership....το θελω,στειλε μου πμ σε παρακαλω

 

Θα τον ρωτήσω πόσα του μείνανε και θα σε πω.

@Gibs: Ναι φίλε μου, μου το κάνανε δώρο το παιχνίδι. Μου άρεσε αλλά επειδή δεν είμαι για να δίνω 30 για LOTRO και άλλα 30 για WoW κάθε δίμινο σκέφτομαι να δώσω 50? να ξεμπερδεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος με την pre-order του LOTRO(Founder Key) ενεργοποιείς τη lifetime συνδρομή.

Από εκεί και πέρα σου δίνεται η δυνατότητα να αγοράζεις την Lifetime συνδρομή που κάνει 149 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος με την pre-order του LOTRO(Founder Key) ενεργοποιείς τη lifetime συνδρομή.

Από εκεί και πέρα σου δίνεται η δυνατότητα να αγοράζεις την Lifetime συνδρομή που κάνει 149 ευρώ.

 

Άρα θα λειτουργίσει η lifetime συνδρομή του,ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το lifetime membership δεν είνα και ιδιαίτερα καλό. Ίσως να σημένει ότι σε κανα χρόνο, τέρμα το lotr online.

 

Μπα δεν νομίζω. Και μόνο το όνομα Lord of The Rings πουλάει σαν ζεστό κουλούρι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν νομίζω. Και μόνο το όνομα Lord of The Rings πουλάει σαν ζεστό κουλούρι....

 

Δίκιο έχεις,αλλά ρε παιδί μου,λίγο φαντασία δεν βλάπτει.:P

 

Τι WOW,τι LOTRO,ένα και το αυτό.Τουλάχιστον το WoW,έχει και ξύλο (έτσι φαντάζομαι δηλαδή,δεν έχω παίξει).PVE όλη την ώρα,θα βαρεθείς,που θα πάει.

 

Τέλος πάντων,αν σου αρέσει,τότε χτύπα την προσφορά,100 ευρόπουλα (που λέει και η Ανίτα) είναι αυτά,γιατί να τα σκάσεις στο τσάμπα.(τι να πούμε και εμείς που σκάσαμε το 60άρι για να το αγοράσουμε και τελικά μάπα το καρπούζι?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχεις,αλλά ρε παιδί μου,λίγο φαντασία δεν βλάπτει.:P

 

Τι WOW,τι LOTRO,ένα και το αυτό.Τουλάχιστον το WoW,έχει και ξύλο (έτσι φαντάζομαι δηλαδή,δεν έχω παίξει).PVE όλη την ώρα,θα βαρεθείς,που θα πάει.

 

Τέλος πάντων,αν σου αρέσει,τότε χτύπα την προσφορά,100 ευρόπουλα (που λέει και η Ανίτα) είναι αυτά,γιατί να τα σκάσεις στο τσάμπα.(τι να πούμε και εμείς που σκάσαμε το 60άρι για να το αγοράσουμε και τελικά μάπα το καρπούζι?)

 

Καλά σίγουρα. Το LOTRO είναι βασισμένο στο WoW με το lore του LOTR. Καλά να δεις στο WoW PvE που πέφτει. Έχω κλείσει ώρες στο Magtheridon....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Ερχετε το expansion του lotro το The Lord of the Rings Online: Mines of Moria . Από τι λένε θα υπάρχουν αρκετά νέα dungeon με εντυπωσιακές τοποθεσίες στη Μoria. Μερικές pic μπορείτε να δείτε εδώ

 

http://media.pc.ign.com/media/142/14241090/imgs_1.html?RSSwhen2008-08-22_021800&RSSid=901978

 

Το expansion θα φέρει επιτέλους και mage class για όσους έχουν μισήσει την αρκούδα :P. Εχω παρκάρει έναν 33lvl αρκουδιάρη και μπορεί να παίξω τον χειμώνα ξανά για να δώ τι βελτιώσεις έχουν γίνει στο game αλλά αυτή την φορά μάλλον θα πάω για mage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά γιατί όχι? Αφού ο κόσμος του tolkien δεν απαγορεύει την μαγεία αλλά ούτε και τους mage.Οι Maia δεν ήταν κάτι τέτοιο? αν και θεοί συχνά κυκλοφορούσαν μέσα στην Μέση γή. Ποτέ δεν κατάλαβα για ποιό λόγο δεν είχαν βάλει τουλάχιστον ένα elementalist.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...