Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που με κουράζει είναι το εκτεταμένο grinding που απαιτεί για να αποκτήσεις μερικά σημαντικά Traits, κάτι που θα μπορούσε να αποφευχθεί από τους δημιουργούς...

 

Kαι ισως καποια μεγαλα chain quest που σε πηγαινοφερνουν ....

Αλλα μη τα θελουμε κ ολα δικα μας το WOW μετραει 3 χρονια και σχεδον δεν ειχε ανταγωνισμο οταν ξεκινησε και το LOTRO μολις 3-4 μηνες !!!

 

#Sephir σε ποιον server εισαι ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 666
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδια η version του παιχνιδιου μετα το patcharisma me to book 11 ποια ειναι?η δικια μου ειναι 1.05 αυτη ειναι η τελευταια και αν οχι ποια books πρεπει να patcharw ακομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 1.05 είναι η τελευταία αλλά πρέπει πρώτα να έχεις περάσει και τα προηγούμενα book (το 9 είναι το 1.02 και το 10 το 1.04 ). Αν δεν τα έχεις πέρνα μια βόλτα από http://www.lotro-europe.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι η version μου ειναι 1.05 δεν συμαινει αυτοματα οτι εχω περασει ολα τα books?συγνωμη αν καουραζω αλλα εχω μπαιρδευτει λιγο με τα books.michsof στο λινκ που μου εδωσεs μπωρειs να μου πειs ακριβωs που πρεπει να παω για να κατεβασω τα books?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι κάθε book πρέπει να περαστεί ξεχωριστά. Πρώτα κάνεις εγκατάσταση το παιχνίδι από το DVD μετά τρέχεις το book 9 , μετά το book 10 και στο τέλος το 11 και ΜΕΤΑ συνδέεσαι με τους σέρβερς. Περισσότερες πληροφορίες και τα book εδώ http://www.lotro-europe.com/newspage.php?id=1526 ( αργεί λίγο ) . Ελπίζω να βοήθησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re pedia..

 

Exw to Client tou game..Kai pisteva oti 8a evriska kana Free Trial..etc apla na to evlepa to game..Na dw pws einai klp..

 

Twra mporw na mpw i oxi? Kapios rwtise ean ginete na pekseis xwris na agoraseis to game (apo to 8eio pws to lete eseis..) kai tou eipate oxi..

 

Eiparxei kapios tropos gia na to dw san game me periorismeno xrono apla? Ean nai ti prepei na parw/katevasw akoma (kt me Books akousa..) exw mono to ~5GB Full Res Client ..

 

Await repz,

Koritsi_Gia_PC!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free trial απ' ότι έχω καταλάβει δεν υπάρχει, τουλάχιστον όσο το έψαχνα εγώ δεν είχα δει κάτι.

 

Επειδή μάλιστα (όταν είχε πρωτοβγεί) δεν υπήρχαν και private servers (σπασμένοι servers δηλαδή, που να παίζεις χωρίς συνδρομή), η μόνη λύση ήταν τα buddy keys. Δηλαδή να σου έδινε ένα trial serial number κάποιος που είχε ήδη το παιχνίδι και να παίξεις για λίγες μέρες. Αυτά δίνονταν την εποχή του beta testing και όταν βγήκε η τελική έκδοση του παιχνιδιού,πρακτικά είχαν εξαφανιστεί όλα.

 

Τώρα πια ίσως να έχουν ανοίξει κάποιοι private servers και να μπορούμε να πάρουμε μια ιδέα για το παιχνίδι. Θα το ψάξω λίγο και αν βρω κάτι θετικό θα το ποστάρω εδώ, γιατί με ενδιαφέρει κι εμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iparxei trial

http://www.lotro-europe.com/trialkey.php

ego mpika sto trial, ekatsa 20 lepta kai varethika :/

ton client ton katevasa apo fileplanet kai ekane kati mikra updates meta

exei kati periergo ston xeirismo pou me ksenerose den mporo na to perigrapso

prin 20 lepta arxisa vanguard me tin parea mou, sta downloads eimaste oloi :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iparxei trial

http://www.lotro-europe.com/trialkey.php

ego mpika sto trial, ekatsa 20 lepta kai varethika :/

ton client ton katevasa apo fileplanet kai ekane kati mikra updates meta

exei kati periergo ston xeirismo pou me ksenerose den mporo na to perigrapso

prin 20 lepta arxisa vanguard me tin parea mou, sta downloads eimaste oloi :P

 

dld mpikes sto game..Apla vazontas tin Trial Free..

 

Mporeis na m kaneis tin xari na m peis..Ti Patch/addons na katevasw kai apo poy..gt katevasa to Client (FullRes) kai m bgazei sfalma (olo legate gia kati books..Mallon kt tetio 8ane to opoio 8a lipei..) kai dn mporw na mpw me tpt etc opws einai twra to Client..

 

Exw mia krifi elpida oti 8a m aresei to game..Alla dn exei Necromancer!! Pou paw? ! ? ! ? ? ! !? =P

 

Await repz!

Koritsi_Gia_PC!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...