Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kalispera se olous...tha mporouse na mou pei kapoios an uparxei kapoios sigkekrimenos server pou na exei perissoterous paixtes apo ellada?...ta english mou einai metriou epipedou kai xreiazomai voithia se orismenes apostoles!pls an uparxei kapoios pou mporei na apantisei kai thelei na voithisei....POST REPLY!...as me sosei kapoios ellinas!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Laurelin υπαρχουν δυο αμιγώς ελληνικα Kinship : Anorian Guard και The Drunken Order . Στον Snowbourn οι Power of Greece και στον Εvernight οι Eldar Hope . H επιλογη δικη σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει trial έκδοση ήδη. Απλά τα keys εμπεριέχονται στην συσκευασία του παιχνιδιού και στις gamecards οπότε πρέπει να έχεις κάποιον γνωστό που ασχολείται με το παιχνίδι για να μπορέσει να σε βοηθήσει προς το παρόν. Και μην ξεχνάς πως τα trials στο wow ξεκίνησαν αρκετό καιρό μετά την διάθεση του τίτλου στην αγορά. Φαντάζομαι πως όταν θα "στρώσει" και το LoTRO ως παιχνίδι θα αρχίσει και η αθρόα διάθεση trials.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να σας ρωτησω

δεν εχω παιξει ξανα online rpg σαν και αυτο ή wow.

σκεφτομαι να ξεκινησω με αυτο, επειδη απο οτι ειδα και διαβασα για να το ευχαριστηθεις δεν ειναι απαραιτητο τοσο λιωσιμο οσο στο wow.

τι λετε, αξιζει;

επισης, το πακετο μολις το παρεις ποσο καιρο σου δινει για να παιξεις δωρεαν; η πρεπει μαζι να παρεις και προπληρωμενη καρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να σας ρωτησω

δεν εχω παιξει ξανα online rpg σαν και αυτο ή wow.

σκεφτομαι να ξεκινησω με αυτο, επειδη απο οτι ειδα και διαβασα για να το ευχαριστηθεις δεν ειναι απαραιτητο τοσο λιωσιμο οσο στο wow.

τι λετε, αξιζει;

επισης, το πακετο μολις το παρεις ποσο καιρο σου δινει για να παιξεις δωρεαν; η πρεπει μαζι να παρεις και προπληρωμενη καρτα;

 

Ήμουν σε αντίστοιχη φάση μ'εσένα, χωρίς εμπειρία σε ΜΜΟ και παίζω LOTRO εδώ και 2 εβδομάδες. Η γνώμη μου; Απλά δες το avatar μου...

Δεν ξέρω για λιώσιμο στο wow αλλά αυτό το παίζεις όσο χαλαρά θέλεις. Το παιχνίδι έρχεται με 1 μήνα συνδρομή και ένα buddy-key 7 ημερών για να δώσεις σε κάποιο φίλο σου να το δοκιμάσει. 30 μέρες είναι υπεραρκετές για να δεις αν σου αρέσει ώστε να συνεχίσεις. Εγω μετά από μια εβδομάδα παιχνιδιού πρόσθεσα άλλο ένα δίμηνο, σίγουρα θα με κρατήσει για καιρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wiz@rd21, δεν εννοούσα αυτό ακριβώς, αλλά ότι δε σε βάζει απαραίτητα στη διαδικασία να ανέβεις level όσο πιο γρήγορα γίνεται. Φυσικά μπορείς να το κάνεις. Αλλά υπάρχουν δεκάδες άλλα πράγματα να κάνεις ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wiz@rd21, δεν εννοούσα αυτό ακριβώς, αλλά ότι δε σε βάζει απαραίτητα στη διαδικασία να ανέβεις level όσο πιο γρήγορα γίνεται. Φυσικά μπορείς να το κάνεις. Αλλά υπάρχουν δεκάδες άλλα πράγματα να κάνεις ακόμα.

 

Ναι συμφωνώ απόλυτα, και το θέτω σε αντιδιαστολή με την προσωπική μου εμπειρία στο wow, το οποίο και έκοψα γιατί ακριβώς δεν αποτελούσε διασκέδαση πια για μένα

 

Κάτι άσχετο, πολύ κακό το ότι δεν υπάρχουν συντεταγμένες στον χάρτη, καθώς και ότι το /who δεν είναι τόσο καλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακοινώθηκε και επίσημα η ημέρα που θα βγει το Shores of Evendim (13 Ιουνίου) με πολλά καλούδια:

http://www.lotro.com/article/366

 

Ειδικά αυτό με τη μουσική θα έχει μεγάλο ενδιαφέρον και χαβαλέ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...