Προς το περιεχόμενο

Lord of the Rings Online


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Nαι παίζουν , στον Laurelin.

2) Έχει κόσμο. Να το αρχίσεις.

3) Κάνε τα πάντα όλα.

Σε ευχαριστώ!

Στον Laurelin έχει θέμα με τα ονόματα? αν βάλω πχ Vapyr υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα και να μου το αλλάξουν λόγο rp ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 666
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε ευχαριστώ!

Στον Laurelin έχει θέμα με τα ονόματα? αν βάλω πχ Vapyr υπάρχει περίπτωση να έχω πρόβλημα και να μου το αλλάξουν λόγο rp ? 

 

Δεν νομίζω. Δεν έχει κάτι το όνομα σου. Κυκλοφορούν κάτι περιέργα ονόματα που θα έπρεπε να έχουν αλλάξει ήδη. Νομίζω είναι τώρα πιο ελαστικοί σε αυτό το θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

καλησπέρα παίδες! ήθελα να ρωτήσω: υπάρχει κάποιο ελληνικό ενεργό guild που να δέχεται νέους κ άπειρους παίχτες; είχα ξεκινήσει πριν 6 μήνες με έναν guardian/elf κ δεν ειχα καταφέρει να βρω κάποιο guild από ελλάδα κ το παράτησα μετα από 2-3 μήνες... αν έχει κανείς καμιά ιδεά, plz let me know ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Πολυ καλο αυτο.Ολο το περιεχομενο,και οχι μονο,μεχρι 95 lvl θα ειναι free.Ομως πρεπει να γινει και ενα update στα γραφικα του παιχνιδιου γιατι εχει αρχισει να δειχνει τα χρονια του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sakisRho είπε

Πολυ καλο αυτο.Ολο το περιεχομενο,και οχι μονο,μεχρι 95 lvl θα ειναι free.Ομως πρεπει να γινει και ενα update στα γραφικα του παιχνιδιου γιατι εχει αρχισει να δειχνει τα χρονια του.

Θα ήθελα ένα νέο παιχνίδι LOTR όχι mmο αλλά rpg με coop 2-3 άτομα. Πάνε και βγάζουν Γκόλουμ παιχνίδι, καλά κρασιά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

 Παιζω ακομα lotro που και που. Μετα το τελευταιο update, δεν μπορω να συνδεθω, σε σερβερ. Ξεκινα να κανει download και σταματα, βγαζοντας μου το μυνημα "an update error occurred: server connection timed out"

 Γνωριζετε κατι για το προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...