Προς το περιεχόμενο

FAQ dial-UP connection LINUX


B@GOS.GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Molis EgatestHsa to LINUX SUSE 10 edition me (Gnome) kai logou tou oti eimai telios Asxetos me Unix SystHmata (giayto kai ebala Linux gia na ta mathw) Den exw Hdea pws na stHsw mia Dial UP connection????????????

 

 

Kai kati allo :mrgreen:!!!!!!!! Psaxnwntas Gia DSL diapistwsa Oti oi eteries parexoun Drivers MONO gia Windows SystHmata YparxH kapia PerHptosH na brw kai na Egatasthsw tous Drivers gia LInux???????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποίησε το YAS.Πήγαινε Network Devices -->modem.Το help center τον SUSE θα σε βοηθήσει πιστεύω να βγάλεις άκρη. Κοίτα μήπως υπάρχει ήδη κάποι παρόμοιο thread στο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πάρεις modem για DSL που να παίζει και με ethernet και οχι μονο usb (px alcatel speedtouch) τότε δεν θα έχεις κανενα προβλημα στα linux.Αλλιως υπάρχουν για κάποια πολύ γνωστα modem(crypto f200 px) αλλα θέλει κοπο και χρόνο.Γι αυτο η πρόταση μου είναι modem με ethernet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή τη στιγμή είμαι συνδεμένος με ενα 33.6kbps modem serial που το χω από τότε που πρωτομπήκα δίκτυο!! είναι λίγο φρίκη, αλλά εδώ που είμαι δεν έχει adsl!! λειτουργεί άψογα... μακρυά από τα winmodems είναι απάτες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...