Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή! [Old]


greekboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 15,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπερβάλλεις, τα βόδια από τα burger king k τις pubs τα ξέχασες.

σε μυαλό , ok να συγκρίνεις κουλτούρα, σε σώμα και ομορφιά, klain main, ποίες αγγλίδες?

 

10 χρονια είμαι εδώ, ωραίες έχει αλλα είναι η εξαίρεση όχι ο κανόνας...

Κοιτα, απο αυτες που βλεπω εξω λεω. δεν ζηταω διαβατηριο να δω απο που ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλα οταν δεις εσυ αγγλιδα με φουστανακι και εξω με 3 βαθμους που οταν της μιλησεις δεν θα σου ξυνισει τα μουτρα λες και ειναι η βασιλισσα του συμπαντους και μετα πας στο ελλαντα και βλεπεις την καθε μπαζολα να στο παιζει ιστορια να δω τι θα πεις. Και δεν ειναι μονο οι αγγλιδες ετσι, hint hint, σχεδον οτι γυναικα ξενη εχω γνωρισει εχει πιο down to earth συμπεριφορα οπως και να ειναι εμφανισιακα. Το προβλημα το δημιουργει ο ελληναρας καγκουρας που κανει κουπεπε στα μπουζουκια στην καθε φετα μπας και πει στους φιλους του οτι η ρουλα κανει γαμω τις πιπες. Τωρα αν οι ελληνιδες ειναι κοινωνικα αναπηρες επειδη οι ελληναρες ειναι καγκουρες ή οι ελληναρες ειναι ηλιθιοι επειδη οι γυναικες ειναι τουβλα ειναι αλλη συζητηση.

 

 

 

ps: η ελλαδα ειναι πανεμορφη χωρα, με ενα τεραστιο ποσοστο ατομων που δεν θα επρεπε να εχουν το δικαιωμα σε οτιδηποτε.

 

Ποσο δίκιο έχεις σε αυτά που λες και ειδικά στην Πάτρα είναι πολύ χειρότερα απότι περιγράφεις , βλέπεις το κάθε μπάζo με όλη την σημασία της λέξης να την έχει δει μοντέλο η θεα η δεν ξέρω και εγώ τι και από συμπεριφορά χέσε μέσα. Επίσης αν δεν έχεις φράγκα ακόμα και τα μπάζα το παίζουν δύσκολες.

 

Για γέλια και για κλάματα.

Επεξ/σία από nicoc89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, απο αυτες που βλεπω εξω λεω. δεν ζηταω διαβατηριο να δω απο που ειναι.

 

αν ζητήσεις διαβατήριο θα δεις ότι δεν είναι αγγλίδες οι ωραίες , ειδικά με τις ανατολικές που γέμισε ο τόπος ευτυχώς mrgreen.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχ......

καλα ρε,δεν εχουν λιγο το νου τους τι παιζει απο πισω

 

http://www.markos.tv/o-loberdos-miloyse-sti-net-kai-piso-toy-ekanan-seks-video

Το λινκ είναι το FAIL το ίδιο!

markos.tv/o-loberdos-miloyse-sti-net-kai-piso-toy-ekanan-seks-video

 

kai-piso-toy-ekanan-seks

 

seks

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...