Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΟΝΣΟΛΑ 1ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΕΧΩ 0 GAMERTAG......αυτο δεν το ειδε κανεις.......ΜΕΓΑ ΦΩΣΤΗΡΑ P3TRAN ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ....για βρεςκαι το πρωτο gamertag.......

 

 

δηλαδη που πονταρεις τωρα ρε ορεστη και με τσιγγλας?

στο οτι εισαι συναδερφος του γιαννη?

σε πηγα μαλακα οσο μπορουσα.

dont play with fire, you get burned.

 

το xbox σου ξερω πολυ καλα ποτε το πηρες, μην ξεχνας οτι εχουμε κοινους φιλους... ;)

 

οπως ειπα, αμα ειναι να λες βλακιες, εγω εδω ειμαι να σου βαλω στοιχημα, και να σου παρω τα λεφτακια.

 

το PS3 εχει 7800 gtx ΜΕ 24 PIPELINES επι 2 ALU =48 SHADERS PROCECORS

 

εχει 7800GT το ps3? εγω εδω ειμαι, μαζι με χιλια ευρωπουλα που λενε οτι δεν ξερεις τι λες... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ!!!!!

P3tran ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΤΣΙΓΚΛΙΣΩ.....ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ.

ΣΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ......

ΑΠΛΩΣ ΣΒΗΣΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΟΥΣ Friends ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΑΛΕΜΕ.....

ΤΑ ΛΕΜΕ.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

worldgrui1.gif

 

και να και το gamertag του ...παλιουρα :-D

 

με 30 ποντους στο Splinter, δηλ. εχεις τελιωσει μονο την πρωτη training mission στο easy, δεν νομιζω οτι εισα σε θεση να εκφερεις γνωμη για το ΑΙ, ουτε καν για το παιχνιδι...

 

 

οσο για αυτα που ειπες για το gotham, σε προκαλω σε online race με μαρτυρα τον privateer και τον hal000000 (:D) και ο χαμενος θα βγει να γραψει την προκυρηξη της κατωτεροτητας του... ετσι απλα. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε spown, εσύ είσαι πιο φανατικός XBOXάς και από τον P3tran!

 

3 gamertags, φοβερός στο pgr, έχεις παίξει όλα τα παιχνίδια, μια εβδομάδα πριν κυκλοφορήσει η κονσόλα την είχες, κτλ κτλ!

 

Σκέψου να σου άρεσε κιόλας!

 

Emena pantws to palikari mou fainetai tsaba thn peire thn konsola. Malon varetheike na paizei ps2 kai varetheike na perimenei ps3. ;) Den borw na exhgisw aliws tetoia prokatalypsh gia kapoia games.

 

p.s. Ektos an peire thn konsola epeidh einai "Double Agent" :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε P3TRAN ΣΙΓΑ μην κατσω να παρω platinum τους κονους..δεν καθομαι να μαζευω achievements δεν με ενδιαφερει καθολου το gamerscore..αλλα παιχνιδι easy δεν εχω παιξει ποτε στην ζωη μου...παντως τον αγωνα θα τον παιξουμε καποια στιγμη....αλλα δεν μπορω να σου πω ακριβως γιατι κατεβαζω συνεχεια ΧΒΟΧ 360 games kαι psp ......και εχω και το τουρνουα ποδοσφαιρου pro evoloution soccer με ομιλους κανονικα ....Γιατι δεν πηρες μερος?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιστροφη στα νεα για ps3.

 

θελετε ps3 τα χριστουγεννα και ειστε στην ιαπωνια (ή θελετε να το φερετε απο εκει)?

 

No Problem!!

 

πληρωνοντας απευθειας στη sony τα 49800γιεν, παιρνετε απο αυτη μια καταπληκτικη κονσολ...εεεεεε μια καταπληκτικη υποσχετικη (I.O.U), οτι κααποια στιγμη θα παρετε και κονσολα.

 

ps3iou.jpg

 

δεν το πιστευα μεχρι που το ειδα δημοσιευμενο σε 2 sites (joystick, ign )

 

 

yes! young ladies and gentlemen, τα χριστουγεννα σας περιμενει τρελο παρτυ μπροστα στην τιβι ....με την υποσχετικη στο κουτελο!

:-D

 

οπως γραφουν οι δημοσιογραφοι στα παραπανω sites, αυτο τον τροπο τον βρηκανε τα καμαρια της sony προκειμενου να μην χασουνε λεει πωλησεις! :-D

 

βαζω στοιχημα οτι to Ι.Ο.U της sony εχει καλυτερα γραφικα απο οποιαδηποτε υποσχετικη οποιασδηποτε αλλης εταιρειας... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου η Sony ειναι πολυ απασχολημενη με αλλα σοβαροτερα πραγματα, οπως το να κλεινει εταιριες που πουλουν τα προιοντα της, απλα σε διαφορετικη region τι λεμε τωρα...

 

Παντως πρεπει να την παραδεχτουμε κανει το καλυτερο δυνατο για την αποτυχια της κονσολας. Το μονο που μενει τωρα ειναι να δουμε πχ το τροφοδοτικο της κονσολας να ανατιναζεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS3 consumes more than double the power of 360

dot_clear.gif

Playing on your PS3 for an average of 4 hours a day wcould add approx $80 to your yearly electricity bill in comparison to the 360.

 

The PS3 consumes around 380 watts of power more than double that of the 360, which uses 160 watts and 8 times more than the PS2s 45 watts.

 

Today Tony Blair proposed a programme of crippling taxes to fight global warming. Lets hope he doesnt get any crazy ideas for a PS3 energy tax.

 

With the Playstation 3 launch just around the corner, Sony has released further information about the next gen console. The PS3 is a power hug and consumes around 380 watts of power more than double the Xbox 360's 160 watts and eight times the PS2's nimble 45 watts. So spending an average of 4 hours a day on the machine will add approx $ 80 to your yearly power bill. Coming to the files supported included in the list are MPEG-2 (PS and TS), MPEG-1, H.264 / MPEG-4 AVC / SP video formats and MP3, ATRAC (but of course), AAC, WAV audio formats. Also supported are various image formats like JPEG, BMP, TIFF, GIF and PNG. The optical drive in addition to BD-ROM games can read BD video, BD-R/RE, DVD±R/RW (VR-Modes also supported), Music CD's, SACD along with support for AVCHD media.
News Source: newlaunches
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου η Sony ειναι πολυ απασχολημενη με αλλα σοβαροτερα πραγματα, οπως το να κλεινει εταιριες που πουλουν τα προιοντα της, απλα σε διαφορετικη region τι λεμε τωρα...

 

Ενώ θα έπρεπε η ίδια να είχε φροντίσει για την ταυτόχρονη κυκλοφορία σε όλο τον κόσμο (ιδιαίτερα μετά από την αντίστοιχη κίνηση της M$), για μια ακόμη φορά αγνοεί την Ευρώπη και μάλιστα κάνει ότι μπορεί για να μην αγγίξει κανένας ευρωπαίος PS3 πριν από την ημερομηνία που θα ορίσει αυτή...forward thinking τι λέμε τώρα...

 

Συνιστώ ανεπιφυλακτα το http://www.thisiswaiting.com/ σε όλους τους εκνευρισμένους από το γράψιμο που έκανε η SONY στους από τα μέρη μας φίλους της...;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aστο P3TRAN .....το παιχνιδι το επαιξα και ειμαι τριτη αποστολη.....βεβαια δεν εχω achievment

 

mono kai mono afou evgales tin proti apostoli kai tin deuteri eprepe na exeis TOULAXISTON 2 achievements...kapou mperdeutikes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιστροφη στα νεα για ps3.

 

θελετε ps3 τα χριστουγεννα και ειστε στην ιαπωνια (ή θελετε να το φερετε απο εκει)?

 

No Problem!!

 

πληρωνοντας απευθειας στη sony τα 49800γιεν, παιρνετε απο αυτη μια καταπληκτικη κονσολ...εεεεεε μια καταπληκτικη υποσχετικη (I.O.U), οτι κααποια στιγμη θα παρετε και κονσολα.

 

ps3iou.jpg

 

δεν το πιστευα μεχρι που το ειδα δημοσιευμενο σε 2 sites (joystick, ign )

 

 

yes! young ladies and gentlemen, τα χριστουγεννα σας περιμενει τρελο παρτυ μπροστα στην τιβι ....με την υποσχετικη στο κουτελο!

:-D

 

οπως γραφουν οι δημοσιογραφοι στα παραπανω sites, αυτο τον τροπο τον βρηκανε τα καμαρια της sony προκειμενου να μην χασουνε λεει πωλησεις! :-D

 

βαζω στοιχημα οτι to Ι.Ο.U της sony εχει καλυτερα γραφικα απο οποιαδηποτε υποσχετικη οποιασδηποτε αλλης εταιρειας... :D

 

Που ειναι ο bliz να μας αναλυσει τη τρομερη ιδεα πισω απο τη νεα και πρωτοποριακη μεθοδο πωλησεων της Sony!!!

 

Αληθεια οποτε τελικα παρεις την κονσολα με αυτη τη μεθοδο θα σου παραδιδεται με το sticker της φωτο;

 

Αν ναι ειναι μεγαλο κελεπουρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...