Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΤΑΛΑΒΑ εδω ειναι το γκετο του P3TRAN .... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ .....παντου εχεις απλωσει τα πλοκαμια σου .... αφου σε ξερω ρε πετρο θα πας να το παρεις αμεσως .....

 

Τερμα ωραια περασα σημερα ειχα καιρο να κανω μια μαχη ετσι και ξεκ....σα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Το ΟBLIVION καλυτερο στο PS3 ΑΠΟ ΤΟ PC με νεους shaders kai το ιδιο far

 

Έλα ρε θηρίο,να υποθέσω ότι είσαι στην Ιαπωνία κι ότι ο Kutaragi σου έδωσε PS3 αποκλειστικά μαζί με το Oblivion και το έπαιξες; Γιατί από τις εικόνες που κυκλοφορούν στο net το Oblivion στο PS3 είναι το ίδιο με του Χ360 (και σε distance και σε θέματα LOD και σε textures) και μάντεψε,είναι κι αυτό Port από το PC. Τα mods του PC δεν πρόκειται να τα βρεις μέσα,ξύπναααααα (μάλλον η αναμονή λέμε σας έχει σαλτάρει εντελώς και λέτε ασυναρτησίες εδώ μέσα). I luv ya ρε Sony-κοι,δεν έχετε καν παίξει τα παιχνίδια και βγάζετε συμπεράσματα για να νομίσετε εσείς και μόνο εσείς ότι έχετε τα best looking games,χαχαχαχαχαχαχα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bethesda goes Rogue

 

 

 

Bethesda Softworks is to publish a new Unreal Engine 3 powered first-person shooter called Rogue Warrior on Xbox 360, according to Official Xbox 360 Magazine. (Update: an announcement today confirmed that the game will also be released on PC and PS3.)

 

Due out next year, it's a multiplayer-focused anti-terrorism game based on books by Richard Marcinko, in development at Zombie Studios, who have worked on things like Shadow Ops in the past.

 

Rogue Warrior's online modes sound quite interesting - including one that will generate a map based on what the two teams decide beforehand, the idea being that you'll only know the territory you start off in.

 

 

Xbox Live will obviously feature, with support for four players in co-op mode, and up to 24 in other multiplayer modes.

 

Expect more details to emerge in the near future.

 

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=69180

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποια αναμονη μηλας.....τι με εχει πειραξει???.ξερεται πιο ειναι το προβλημα σας οτι μισειται τοσο πολυ την SONY ΠΟΥ ΠΙΑ ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ χβοχ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΠΕΣ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕς ΦΑΠΕΣ..φιλαρΑΚΟ ΞΥΠΝΑ ΕΧΩ XBOX 360 με τριαντα τιτλους......τα παιχνιδια του PS3 μου ειναι αδιαφορα μονο το formula 1 2006 και το HEAVENLY SWORD θελω για αρχη.....εεε ξυπνατε εχω ΧΒΟΧ και κρινω το μηχανημα που εχω στα χερια μου εδω και 1 χρονο ...γιατι να ειστε σιγουρη εγω ειχα το μηχανημα πιο γρηγορα απο ολους τους ελληνες και ευρωπαιους....Επαιζα πριν λιγο το SPLITER CELL.....θελετε να ακουσεται κριτικη , η μαλλον την αντεχεται...για εμενα το παιχνιδι αυτο θα επρεπε να ντρεπεται που το εβγαλε η UBISOFT ειχαμε μαζευτη 2 φιλοι μου και το κραζαμε ολοι μαζι..καθομαι μπροστα στον φρουρο και δεν με βλεπει ..μιλαμε για απειρα ΒUGS.... ΚΑΛΑ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΦΡΑΜΕΣ , Κανεις παρτι οταν πιασει τα τριαντα....κακλα μην μιλησω για εντελως απουσια συγχρονισμου οθονης..μην μιλησω για απουσια anisotropic filtering...δεν καταλαβαινω γιατι δεν μιλατε για καποια παιχνιδια; που βγηκαν τωρα και αναφερομαι για ΦΙΦΑ 2007, SPLITER CELL, NFS CARBON, ειναι απλως απαραδεκτα .....τα αλλα παιχνιδια δεν τα κρινω γιατι ματια εχετε πιστευω......εγω κρινω αυτα που εχω στα χερια μου και δεν κραζω μια κονσολα προκαταβολικα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες κατηγωρησα το 360 ..ποιος τα λεει αυτα ...οι εταιρειες παραγωγης παιχνιδιων φταινε .. δεν μπορει να μου λενε οτι το πσ3 ειναι χαλια να προγραμματιζεται και απο την αλλη στο χβοχ 360 τα παιχνιδια εναι παλι χαλια που προγραμματιζεται ευκολα, ........ εγω λεω οτι ειναι κριμα να κρινουμε ενα μηχανημα που δεν εχει βγει και να του δωσουμε τον χρονο που πρεπει ...ετσι οπως καναμε με το 360.......Λοιπον οσο για το OBLIVION το ανακοπινωσε η BETHESDA οτι θα εχει νεους shaders και ιδιο FAR με το pc......

 

Πεστε και στον φιλο P3TRAN οτι το PS3 εχει 7800 gtx ΜΕ 24 PIPELINES επι 2 ALU =48 SHADERS PROCECORS.....και 550 πυρηνα και οχι 7600 CHIPAKI.....to opoio εχει 12 pipelines....ayta.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατι να λεει οτι θελει ο καθενας , εαν λες οτι θελεις οπως ο p3tran χανεις πια την σοβαροτητα σου....Ma δεν μπορω να καταλαβω σου ειπε οτι ειναι το g71 ...τι αλλο θελεις να μαθεις ...δεν το ξερεις το τσιπακι.....εμενα με εχει καλυψει αφου λεει οτι ειναι το g71 ειναι το g71....δεν μπορω να καταλαβω γιατι να μην ειναι ....

Σ΄ αυτο συμφωνουμε (ta games metrane)

Παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθομαι μπροστα στον φρουρο και δεν με βλεπει ..μιλαμε για απειρα ΒUGS

 

sigoura itan to proto sou Splinter Cell gia na to les.....eno to MGS apisteuto AI....xtipage o sinagermos,se epsaxnan kai meta apo miso lepto apla se ksexnagan:mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.......Λοιπον οσο για το OBLIVION το ανακοπινωσε η BETHESDA οτι θα εχει νεους shaders και ιδιο FAR με το pc......

 

http://media.ps3.ign.com/media/857/857879/img_3984474.html

 

Η εικόνα μιλάει από μόνη της και όπως βλέπετε,είναι από PS3. Βλέπεις τα θολά textures στο βάθος; Ε αυτά θα χαίρεσαι στο PS3. Με λίγα λόγια ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ PORT ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. Τώρα όλοι οι Sony-κοί μπορείτε να λέτε τα δικά,μάτια νομίζω έχουν οι περισσότεροι για να κρίνουν :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...