Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε εμένα μου άρεσε.

Πρώτη μέρα που δεν έκλαψα τα 659 ευρώ για το fat :o

Άσε που νομίζω οτι έβγαλαν τα sd cards κ.λπ.

 

 

 

Ο λόγος; :o

 

χωρος..εχω και τις 3 κονσολες και δε θα με χαλαγε να ηταν καποια απο τις κονσολες μου μικροτερη για εξοικονομηση πολυτιμου χωρου κατω απο την τηλεοραση...πιθανως να εχει χαμηλοτερο failure rate...αν ειχε bc θα το επαιρνα με τα 1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μια χαρά μου φαίνεται.

 

Το σημαντικό δεν είναι η εμφάνιση αλλά ότι είναι 32% μικρότερο, 36% ελαφρύτερο και έχει 34% λιγότερη κατανάλωση ρεύματος.

 

Επίσης με 120GB HD και στα 299 ευρώ.

 

ps3slime.jpg

ps3slimbig1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε παιδια τελος! Δεν εχει αλλο?

 

Παντως τα money πολλα ειναι, χωρις κανενα παιχνδι δωρο? Τα 40 gb επιπλεον λιγους ενδιαφερουν, εγω του εχω βαλει 500 gb πανω, τα εχω και καθονται βεβαια αλλα τεσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε giorgo τα sd cards εγω και εσυ τα εχουμε μονο....Μονο οι κατοχοι 60αρας τα εχουν, μετα τα εβγαλαν..αργισες να το παρεις πρεφα!

 

Α ναι... Είχαν μειώσει και τις usb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν τα όργανα... αφαίρεσαν την δυνατότητα για την εγκατάσταση άλλου λειτουργικού συστήματος.

 

Επίσης είναι άγνωστο ακόμα αν αλλάζει ο σκληρός δίσκος και λογικά και σε αυτό το PS3 δεν υπάρχει συμβατότητα με τα παιχνίδια του PS2.

 

 

Other features of the new PS3 include:

 

  • PS3 system software update version 3.00
    Concurrently with the release of new PS3, system software will be upgraded to version 3.00 on September 1, 2009. The update adds various user-friendly features such as the What’s New screen, where users can quickly browse the new items available in PlayStation Store as well as their recently played games directly on the XMB (XrossMediaBar), with short cuts to each piece of content.
     
    PS3 will evolve continuously with the system software updates, further improving the operability and enhancing the user experience available through the network. PS3 owners will be able to enjoy new features by simply updating the PS3 system software to version 3.00 via the System Update function on the XMB*.
     
     
  • Bravia® Sync™ Feature
    The new PS3 system is also equipped with the Bravia® Sync™ feature. By connecting the new PS3 system and a Bravia TV with the HDMI cable, users are able to directly operate the XMB on PS3 using the TV remote control. Other functions include System Standby that will automatically turn off the PS3 system when the Bravia TV is turned off.
     
     
  • Vertical Stand for new PS3 (CECH-2000)
    By utilising the separately sold Vertical Stand, users will be able to set the new PS3 in vertical position, making it easier to place the PS3 system anywhere at home.
     
     
  • Removal of Install Other OS feature
    The new PS3 system will focus on delivering games and other entertainment content, and users will not be able to install other Operating Systems to the new PS3 system.

 

 

gc-2009-ps3-slim-and-price-drop-announced-20090818112010706.jpg

gc-2009-ps3-slim-and-price-drop-announced-20090818112015315.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφαίρεσαν το Other OS αυτό ήταν ήδη γνωστό το είχα αναφέρει και παλαιότερα,όμως το θέμα με το Backward Compatibility δεν έγινε ακόμη γνωστό,ας περιμένουμε λίγο ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφαίρεσαν το Other OS αυτό ήταν ήδη γνωστό το είχα αναφέρει και παλαιότερα,όμως το θέμα με το Backward Compatibility δεν έγινε ακόμη γνωστό,ας περιμένουμε λίγο ακόμα...

 

383441008848a94f1b44b.jpg

 

 

Η εικονα μιλαει απο μονη της. Παει καταστραφηκε η κονσολα.

Το καλο γυαλισμενο στολιδι στο σαλονι μου (τουλαχιστον μπορει να μην επαιζα αλλα ηταν μια ομορφια) εγινε αυτο το πλαστικο κουτακι αλλα wii ;)

 

Ουτε το Ps3 δεν φαινεται καλα καλα, θελει να το κρυψει ! Μπραβο sony, πας καλα, συνεχισε, το βαραλι εχει μεγαλο πατο .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης,μου φαίνεται πολύ πιο πλατύ απ' ότι θα 'πρεπε?Κάτι μου λέει πως θα υπάρξει κι άλλη έκδοση ps3...

 

Ξέρουμε σίγουρα αν το τρέχον μοντέλο σταματήσει να παράγεται?

 

Αφαίρεσαν το Other OS αυτό ήταν ήδη γνωστό το είχα αναφέρει και παλαιότερα,όμως το θέμα με το Backward Compatibility δεν έγινε ακόμη γνωστό,ας περιμένουμε λίγο ακόμα...

 

Σίγουρα δεν θα έχει hardware bc.Τώρα για software όντως δεν είπαν τίποτα και δεν γνωρίζουμε αν και πότε θα πουν.:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα να μη γυαλίζει;Μα να μη γυαλίζει ρε παιδιά;Εγώ έτσι το είχα ονειρευτεί πάντως:

ps3slim3on8.jpg

 

:shock::shock:Πολυ ωραιο:shock::shock:

Εχουμε εδω το παλικαρι gherudo και παει χαμενος...designer sony products

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shock::shock:Πολυ ωραιο:shock::shock:

Εχουμε εδω το παλικαρι gherudo και παει χαμενος...designer sony products

 

αυτο και αν το λέγανε τοστιέρα ετσι και έβγαινε ετσι χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η κοντρα των 2 καλα κρατει...αλλα εχει πλακα...

τεσπα πολυ φτηνιαρικο ρε παιδια το νεο,δεν ξερω αλλα το προηγουμενο ηταν ποιο ομορφο....

 

καμια αλλη ανακοινωση ειχαμε απο την Sony?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...