Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπάρχει PS3 slim και οι φωτογραφίες που είδες ήταν ψεύτικες.

 

 

Αυτά μου λέτε και βλέπω και μου έρχεται να πάω να το πάρω τώρα :lol: ΟΚ θα το πάρω σε 1 μήνα (εκτός αν δούμε τίποτα στο E3 που αξίζει να πειρμένω, αν και δεν νομίζω :P) Ευχαριστώ για την απάντηση gherudos :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δεν υπαρχει περιπτωση να βγαλει slim γιατι το κοστος θα ειναι τεραστιο και η Sony ακομα χανει λεφτα απ το κανονικο, οποτε..δεν αξιζει να περιμενεις.... παρτο ασαπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον έχει κέρδος 40$ σε κάθε κονσόλα που πουλάει,εδώ και κάτι μήνες για την ακρίβεια,οπότε δεν ισχύει το χάνει λεφτά από την κάθε κονσόλα που πουλάει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλέον έχει κέρδος 40$ σε κάθε κονσόλα που πουλάει,εδώ και κάτι μήνες για την ακρίβεια,οπότε δεν ισχύει το χάνει λεφτά από την κάθε κονσόλα που πουλάει ;)

 

ετσι ειναι και γω το διάβασα. Οπότε το slim ξεχάστε το για κανα 2 χρόνια σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτη ειναι η καλυτερη εκδοση του τραιλερ πιστευω, και μπορειτε και να την κατεβασε κιολας, αν δεν το εχετε δει να εχετε κατι μαλακο κατω απο το σαγονι σας.

http://www.gamersyde.com/news_7830_en.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

slim....???? μια χαρά δεν είμαστε οπως είμαστε τώρα???αυτό ειναι το πρόβλημα??? παρτο φίλε μου.ήμουν το ίδιο διστακτικός κ φυσικά τώρα είμαι πανευτυχής!!!!!!!!

κανένα νέο για ενσωμάτωση mkv στα αρχεία που μπορούμε να παίξουμε???γιατί τα τελευταία updates δεν νομίζω οτι εδωσαν κ πολλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 με το ζόρι.... μετά από 10 λεπτά παιχνιδιού αρχίζεις και βαριέσαι..

 

κατα την γνωμη μου ο μονος λογος που καποιος παιζει παραπανω απο μιση ώρα αυτό το παιχνίδι είναι επειδή μπορείς να καταστρέφεις τα πάντα και να παίρνεις evil reputation ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος καποτε ελεγε:

 

''Don't believe the hype!''

 

Δεν ειχε και αδικο...!

 

Ενα ακρως βαρετο παιχνιδι οπου κανεις τα ιδια και τα ιδια,αθλιο Α.Ι,μετρια γραφικα(το PS3 ειναι ικανο για πολλα περισοτερα και το εχει αποδειξει).

 

Συμφωνώ με τον φιλο πιο πανω για τον λογο που μπορει να ασχοληθεις λιγο παραπανω μαζι του,αλλα και παλι αυτο δεν σωζει την κατασταση...

 

Προσωπικη μου αποψη παντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος καποτε ελεγε:

 

''Don't believe the hype!''

 

 

το hype του παιχνιδιού σε πολλα σίτε ήταν AA ,τα reviews του παιχνιδιού είναι ΑΑΑ. υπάρχει μεγάλη διαφορά του hype απο το review......

 

το παιχνίδι είναι πολύ καλό,εμένα προσωπικά μου άρεσε αρκετά,πιστέυω θα είναι καλύτερη επιλογή απο το prototype ,αν και δεν έχει replay value το παιχνίδι,μια φορα σαν καλός μια σαν κακός και τέλος.σε όποιους αρέσουν τέτιου είδους παιχνίδια το πρωτείνω αλλα για ενοικίαση ,ετσι και αλλίως δεν αφού το τερματίσουν δεν θα το ξαναπαίξουν.

flash game infamous :http://www.flashgames.ru/igra/Infamous.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...