Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
έφυγα.....

edit: done!

edit2: comfuzio για πες κανα gamercard και κανα psn αμα θες να σε κανω add..

PSN Comfuzio κανε με add αλλά θα με δεις μέσα σε λίγες μέρες λόγο τεχνικών προβλημάτων με το νετ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Killzone 2 στο play.com μονο 39ευρω τελικη με τα εξοδα αποστολης μεσα!

Στο ελλαντα θα εχει,θα εχει στο ελλαντα{ οπωs θα ελεγε και ο Ογκουνσοτο } 39χ2 με τα εξοδα αποστολης..στο ελλαντα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To resident evil 5 μαμεί και δέρνει!!!Επίσης θα έχει αποκλειστικό DLC για το Playstation 3,σήμερα το διάβασα:

Capcom: Exciting Resident Evil 5 DLC coming for PS3 users

 

Shawn Baxter of Capcom has posted the following up as a message on the official Playstation blog concerning the article about the launch of the Resi Evil 5 demo on PSN - "Alright, so I did some digging about some of your questions around here. So far mums the word on DLC, but I will say there’s some exciting content coming for PS3 users… ;) More on that soon." Sounds like exclusive content is on the way...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To resident evil 5 μαμεί και δέρνει!!!Επίσης θα έχει αποκλειστικό DLC για το Playstation 3,σήμερα το διάβασα:

 

Δεν ξερω γιατι αλλα κοβω τα @@ μου οτι το αποκλειστικο DLC στο ps3 θα ειναι κανενα κουστουμακι για το LBP η κανενας καινουργιος χωρος στο HOME.Τα κοβω ομως... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα το Ντεμο για 10 ολόκληρα λεπτά!!! Και μετά το έσβησα και από τις 2 κονσολες...για μένα είναι ένα ΚΆΚΙΣΤΟ παιχνίδι που πραγματικά δεν ξερει τι είναι..Πάντως survival horror δεν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορει να μην εχει το γαματο στορυ της Racoon City αλλα το Multiplayer γαμει κ δερνει.Επαιξα με τον ξαδελφο μου κ μειναμε....Εχω μια απωρια ομως.Ειχα ακουσει οτι στην κανονικη του εκδοση ο παικτης θα μπορει να περπαταει σημαδευοντας κ δεν θα σταματαει να περπατα οταν σημαδευει.Ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα το Ντεμο για 10 ολόκληρα λεπτά!!! Και μετά το έσβησα και από τις 2 κονσολες...για μένα είναι ένα ΚΆΚΙΣΤΟ παιχνίδι που πραγματικά δεν ξερει τι είναι..Πάντως survival horror δεν είναι.

 

Είσαι λιγάκι άδικος,αν σου άρεσε το 4 θα το λατρέψεις,αν σου άρεσαν τα παλιά θα το μισήσεις.Προσωπικά δεν μπορώ να ξαναπαίξω κάποιο παλαιότερο του 4 μου φαίνονται όλα πολύ αργά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...