Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Το heavy rain , βρωμαει πολυ σαν παιχνιδι! Για μαπα μεγαλη το βλεπω, οσο στον τεχνικο τομεα ψαρωνεις απο το βιντεακι, αλλα αμα το δεις πιο προσεκτικα δεν δειχνει τιποτα! Εχω ακουσει sonakides που τρελενονται! Αν δεν βγει δεν μπορουμε να πουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το heavy rain κυριε apokleire δεν θα ειναι μαπα οσο και αν το επιθυμουσες.

Και δεν θα ειναι μαπα οχι γιατι ειναι exclusive του ps3,αλλα γιατι θα ειναι συνεχεια του εκπληκτικου fahrenheit ενα απο τα πιο εκπληκτικα adventure που εχουν κυκλοφορησει ποτε.

Αλλα ειπαμε οτι ειναι exclusive του ps3 κατευθειαν να το θαψετε τα xbox trollia ακομη και αν το παιχνιδι θα ειναι φοβερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παλικάρια τι απατεώνες είναι ολοι εδώ στην ελλάδα ,αν θες να πάρεις ps3 80gb στο φορτώνουν 450ε μαζί με το uncharted και το motorstorm.ε δε γουστάρω να το παρω με αυτά το θέλω σόλο με 400ε.

ακόμα τον οκτόμβρη έχει ανακοινωθεί το ps3 160gb με το uncharted και το pain για 450ε γιατί να πάρω το 80άρι τόσο με το motorstorm που θα βγεί το 2 όπου ναναι.

 

παλικάρια αν ξέρει κανείς κάνα μαγαζί που μπορώ να το πάρω σόλο στείλτε πμ γιατί με έχουν τσατίσει αυτές οι μπινιές.

 

η καλύτερη προσφορά που βρήκα ήταν το ps3 80gb με μόνο το uncharted 430e αλλα και πάλι με αλλα 20ε παίρνω το 160gb τι να πω...λέω να περιμένω το καινούριο πακέτο αλλα αυτοι είναι ικανοί να το βάλουν με Mgs4/motorstorm/heavenly sword/gt prologue στα 600ε για να φύγουν τα παιχνίδια,έλεος δλδ

 

αντε με το καλό να γίνω και εγώ ps3 gamer,θέλω το disgaea 3 σαν τρελός χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παλικάρια τι απατεώνες είναι ολοι εδώ στην ελλάδα ,αν θες να πάρεις ps3 80gb στο φορτώνουν 450ε μαζί με το uncharted και το motorstorm.ε δε γουστάρω να το παρω με αυτά το θέλω σόλο με 400ε.

ακόμα τον οκτόμβρη έχει ανακοινωθεί το ps3 160gb με το uncharted και το pain για 450ε γιατί να πάρω το 80άρι τόσο με το motorstorm που θα βγεί το 2 όπου ναναι.

 

παλικάρια αν ξέρει κανείς κάνα μαγαζί που μπορώ να το πάρω σόλο στείλτε πμ γιατί με έχουν τσατίσει αυτές οι μπινιές.

 

η καλύτερη προσφορά που βρήκα ήταν το ps3 80gb με μόνο το uncharted 430e αλλα και πάλι με αλλα 20ε παίρνω το 160gb τι να πω...λέω να περιμένω το καινούριο πακέτο αλλα αυτοι είναι ικανοί να το βάλουν με Mgs4/motorstorm/heavenly sword/gt prologue στα 600ε για να φύγουν τα παιχνίδια,έλεος δλδ

 

αντε με το καλό να γίνω και εγώ ps3 gamer,θέλω το disgaea 3 σαν τρελός χεχε

 

 

 

Σε συμβουλεύω να περιμένεις την 160άρα έκδοση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακόμα τον οκτόμβρη έχει ανακοινωθεί το ps3 160gb με το uncharted και το pain για 450ε γιατί να πάρω το 80άρι τόσο με το motorstorm που θα βγεί το 2 όπου ναναι.

 

Αυτό το πακέτο είναι για την αμερικανική αγορά, όχι τη δική μας. Εδώ το μοντέλο των 160 GB θα συνοδεύεται με υλικό αξίας 70 ευρώ από το store χωρίς να έχει προσδιοριστεί τί θα περιλαμβάνει.

Επίσης η τιμή των 450 ευρώ για το PS3 160GB είναι αυτή που έχει ανακοινωθεί από τη Sony για την Ευρώπη γενικά. Μέχρι τώρα στην Ελλάδα έχει παρατηρηθεί ότι οι τιμές είναι 50 ευρώ παραπάνω, οπότε λογικά το 160GB θα έχει 500 ευρώ.

Θα έλεγα να περιμένεις να ανακοινωθεί τί θα περιλαμβάνει το πακέτο των 160 GB και να κάνεις την επιλογή σου τότε. Σκληρό άλλωστε αλλάζεις όποτε θελεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...