Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτα ειναι που δεν μου αρεσουν φιλε Apokleire.Παντως το 40αρι σε μεγάλα μαγαζια το βρισκεις 430-440ευρω αλλα αν ψαξεις το βρισκεις και 400ευρω.Πιστευω οτι θα γινει κατι αναλογο.Παιδια μήπως θυμάστε το 40αρι οταν ειχε πρωτοβγει με τι τιμή το είχαν ανακοινώσει η εστω το 60αρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχαν ανακοινωσει 650ευρω και οταν πρωτοήρθε στην Ελλαδα ποσο το πουλουσαν τα μαγαζια?:shock:

 

Το είχαν ανακοινώσει 600 ? για την Ευρώπη και στην Ελλάδα κυκλοφόρησε στα 650. Ήμασταν μία από τις χώρες που μπήκε καπέλο, ως συνήθως.

Το καινούριο στα 440-450 το βλέπω, η παράδοση θα συνεχιστεί :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι περιμενε 399 εσυ! ξεχασες το ΚΑΠΕΛΟ της SONY HELLAS! :lol:

 

Χαχαχαχα,σκάσαμε στα γέλια ρε Apokleire πάλι!!!Και γαμώ τα χιούμορ!

 

Πήγαινε στην κατηγορία Ειδήσεις και δες τι ειδήσεις υπάρχουν για την γλυκήτατη Microsoft σου που νομίζεις ότι σε αγαπάει.Μπορεί να μην αφορούν το X360 αλλά αφορούν την ίδια εταιρία.Θέλω να δω για πόσο θα κρατήσει σε πρώτη θέση το Xbox,όχι μόνο το 360 αλλά και τα επόμενα που θα βγάλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολα τα πραματα προς το παρον....και απο αυτα που διαβαζω, δυσκολα να βγει iso loader καποτε....η μονη λυση ειναι τσιπακι....αλλα θα αργησει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και ποτε επιτελους θα το σπασουν ρε παιδια?

Δεν το εχω να δινω 60 Ε καθε μηνα σε games...

Tι το πληρωνουμε το internet?:mad::mad::mad:

 

Αποθεωση εισαι φιλε...:lol:

 

Υ.Γ

Τραβα καμμια μηνυση στη Microsoft που εκανε πιο δυσκολα τα πραγματα για τους πειρατες ωστε να μην μπορουν να την κλεβουν διαφοροι συνδρομητες του ιντερνετ σαν και σενα!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποθεωση εισαι φιλε...:lol:

 

Υ.Γ

Τραβα καμμια μηνυση στη Microsoft που εκανε πιο δυσκολα τα πραγματα για τους πειρατες ωστε να μην μπορουν να την κλεβουν διαφοροι συνδρομητες του ιντερνετ σαν και σενα!:P

 

Και μία στον ISP του :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και ποτε επιτελους θα το σπασουν ρε παιδια?

Δεν το εχω να δινω 60 Ε καθε μηνα σε games...

Tι το πληρωνουμε το internet?:mad::mad::mad:

Στο ebay βρισκεις παιχνιδια stock με μολις 30-40 ευρώ (+μεταφορικά).Προσωπικα τσιπαρισμα δεν θα του εκανα εκτος κ αν βγει κατι σε firmware.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...