Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ορίστε μεγάλε http://darx07.blogspot.com/ μπές στο link που σου έδωσα.αν έψαχνεσ στο google τώρα θα το είχες βρει ;) και δε θα περίμενες να σου απαντήσει κάποιος.το update απο το blog που σου έδωσα δε το έχω δοκιμάσει επειδή κανω update απο το ps3.για αυτό δεν ευθύνομαι εάν υπάρξει πρόβλημα....αν και δεν νομίζω.άντε και καλό gaming :D !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δε πειράζει . για αυτό είναι τα forum . και αυτό για το google το είπα επειδή εγώ πάτησα ένα download ps3 2.40 update και το βρήκα ....πάντως από ότι κατάλαβα δεν έχεις router για να συνδέεις το ps3 στο internet.... κακός επειδή το ps3 χωρίς internet είναι απλά ένα ps2 με καλύτερα γραφικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παλι εδω, Μπορει καποιος να μου πει τι ακριβως παιζει με το νεο firmware δεν το εχω δει ακομη προσωπικα , αλλα ακουσα οχι και τοσο καλα λογια απο καποια φιλαρακια μου που εχουν ps3! Δεν ειναι στο επιπεδο του ΧΒΟΧ μου ειπαν, ειναι αργο , με χαλια αναλυση , γενικα τι κανει? εχει καμια επιπλεον λειτουργια? ή ειναι απλα να στελνεις μηνυματα γραπτα!

Ολο αυτο το μηνα που ημουν ban διαβασα τα παλια μου post σαν spown, παναγια μου τι ελεγα, Ρε Πετρο εριξα τετοιο γελιο με τις μαχες μας! Και ποσα μηνυματα ειχαν σβιστει εκεινη την εποχη! βεβαια το ειχα πει οτι στεκομουν πανω σε υποσχεσεις της sony που οσο περναει ο καιρος τοσο Κουφιες φαινονται!

Στο μεταξυ στο ελληνικο ps3 forum επαθαν πλακα μπηκα και εκανα folding με την ομαδα τους πεταξα ποσα work units στο λεπτο με το υπερτουμπανο pc μου!

Chill τι συστημα εχεις ? Γιατι μου φαινεσαι τρελο pcakias!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια είναι ότι όταν ανοίγεις το xmb ενώ παίζεις είναι σαν να χάνει λίγα frames.τώρα για το τι μπορείς να κανεις....ότι κανεις και όταν δε παίζεις στο xmb.τα έχει όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια είναι ότι όταν ανοίγεις το xmb ενώ παίζεις είναι σαν να χάνει λίγα frames.τώρα για το τι μπορείς να κανεις....ότι κανεις και όταν δε παίζεις στο xmb.τα έχει όλα.

Kαλά μην λέμε και ότι θέλουμε...άκου εκεί τα κάνει όλα..:lol: voice chat πως κάνεις δηλαδή ; απλά δεν κάνεις πρέπει να βγείς απο το παιχνίδι όπως και πρίν.:cry: Αυτό φυσικά είναι ένα παράδειγμα, γιατί πολλά δεν μπορείς να κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apokleiros check my sig για το rig μου. Εννοείται πως είμαι pcάκιας :). Το ps3 ήταν η πρώτη μου κονσόλα μετά το snes.

 

Στα του ingame xmb. Μια χαρά μου φαίνεται ότι ανταποκρίνεται, δεν έχω παράπονο, ούτε και παρατηρώ πτώση των frames μετά στα games. Όλο το xmb είναι στην διάθεση σου, δεν χρησιμεύει αποκλειστικά για μηνύματα δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apokleiros check my sig για το rig μου. Εννοείται πως είμαι pcάκιας :). Το ps3 ήταν η πρώτη μου κονσόλα μετά το snes.

 

Στα του ingame xmb. Μια χαρά μου φαίνεται ότι ανταποκρίνεται, δεν έχω παράπονο, ούτε και παρατηρώ πτώση των frames μετά στα games. Όλο το xmb είναι στην διάθεση σου, δεν χρησιμεύει αποκλειστικά για μηνύματα δηλαδή.

 

Εγω βασικα κονσολακιας ειμαι αλλα τα pc τα γουσταρω γιατι ειναι POWER , Εαν θες δυναμη χωρις ορια πας στα pc, εαν θες διαστιμικη δυναμη πας στον CELL και στο PS3 να ακομαχας να πιασεις HD σημα και 30 fps!:lol::lol:

Παντως το pcaki μου chill ειναι θυριο ανημερο....8400 (4.0 ghz)+ 4 gb ram 1200+2x4870 crossfire...Kαι ολα αυτα σε νερακι! ΚΟΛΑΣΗ! Παρε και μια photo να γουσταρεις!

http://img56.imageshack.us/img56/58/p1010168zt5.jpg

:devil:ΚΟΛΑΣΜΕΝΟ:devil:

Σημερα με πηραν και τηλεφωνο απο την ΔΕΗ αμα δεν το κλεισω μου ειπαν, θα εριχναν το ρευμα σε ολο το Γαλατσι, παντως μετρημενα full load, τραβαει 650 watt το μηχανημα και 850 watt τροφοδοτικο!Προχτες εκανα folding, μου πεταγε weork unit σε 1.30 ωρα ΟΤΑΝ ΤΟ PS3 θελει 10 ωρες και συγχρωνος επαιζα GRID me 1920X1200+16XAF+X4AA = 60 FPS κολλημενο! Εαν αυτο δεν ειναι δυναμη τοτε τι ειναι!

 

Τι εγινε παλι update, ευτυχως που βγαινουν και τα updates και παιρνει μπρος η ΣΚΟΝΟΠΑΓΗΔΑ:lol: γιατι μετα τον snake το χαος παλι! Ενα μπραβο στην sony!:-)

Παντως το ps3 εκανε ενα σημαντικο βημα προς την σωστη κατευθυνση με το νεο update, τωρα απλα αυτο που πρεπει να γινει ειναι να ανεβασει την ποιοτητα και ποσοτητα των παιχνιδιων της! ψιλοπραγματα δηλαδη!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι έτσι το τέρας, ωραίος :). Ε καλά και το GRID σιγά το game ρε συ από πλευράς απαιτήσεων που το αναφέρεις κιόλας. Και μένα στο σύστημα μου και μάλιστα με την 8800gtx που την έχω εδώ και 2 χρόνια κοντά (10/2006 αγορά) έτσι μου τρέχει. Δεν είναι θέμα συστήματος είναι θέμα ότι οι κύριοι της codemasters έκαναν καταπληκτική δουλειά. Τώρα αν κάνω και folding ταυτόχρονα τι να σου πω....χαχα δεν ξέρω αν θα εξακολουθεί να πηγαίνει σφαίρα :P.

 

Το update έγινε για να διορθώσει τις "κακοτεχνίες" του 2.40. Το κατεβάζουν όλοι ανεξαιρέτως είτε είχαν κάνει εγκατάσταση το 2.40 είτε όχι. Θα δούμε μέχρι αύριο αν υπάρξουν νέα προβλήματα. Ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά η αγαπημένη μου ασχολία αυτό το καλοκαίρι, είναι να κάνω login στο media center του PS3 μου (στην Αθήνα) μέσω PSP απο το εξωχικό μου τα μεσημέρια μετά απο μια ολόκληρη μέρα στην παραλία και να βλέπω ταινίες/anime ή να παίζω psx games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...