Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ δεν μασάω το έκανα upgrade από εχτές :D!!!! Βέβαια αν μου συμβεί κάτι θα πάω στην Sony Hellas και θα τα κάνω λαμπόγιαλο :P!!!! Έχω καλό δικηγόρο δεν μασάω ε katana? ax0a0xa0x0ax0a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ψιτ αν πιστεύεις ότι υπάρχει περίπτωση να βγάλουμε φράγκα το κάνω brick asap xaxa :D.

 

Ρε συ alex πότε θα σε δούμε online στο ps3? Αμφιβάλλω αν σε έχω δει ποτέ μέσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ λεφτά θα βγάλουμε, αλλά σε καμιά διετία, χαχα. :P

 

Εχεις δίκιο Chillάκο και αισθάνομαι άσχημα γιατί μπορεί να νομίζετε ότι δε δίνω σημασία κτλ.

 

Σήμερα τελείωσα τις εξετάσεις, οπότε ήρθε ώρα για λίγο κάψιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ λεφτά θα βγάλουμε, αλλά σε καμιά διετία, χαχα. :P

 

Εχεις δίκιο Chillάκο και αισθάνομαι άσχημα γιατί μπορεί να νομίζετε ότι δε δίνω σημασία κτλ.

 

Σήμερα τελείωσα τις εξετάσεις, οπότε ήρθε ώρα για λίγο κάψιμο!

 

Και εγώ σήμερα τελείωσα δεν είναι τυχαίο αυτό :D (αλλά πτυχίο Σεπτέμβρη ffs ας πρόσεχα)!!!! Κάτι μου λέει ότι μετά από 6 μήνες θα βρεθούμε ταυτόχρονα online στο psn xaxa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ σήμερα τελείωσα δεν είναι τυχαίο αυτό :D (αλλά πτυχίο Σεπτέμβρη ffs ας πρόσεχα)!!!! Κάτι μου λέει ότι μετά από 6 μήνες θα βρεθούμε ταυτόχρονα online στο psn xaxa.

 

Χοχοχο, διάγουμε βίους παράλληλους κύριε Chill!:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Μπορεί κάποιος να μου πει απο που μπορώ να κατεβάσω το νεο firmware γιατί δε μπορώ να το βρώ στο net. Θέλω κάποιο link η κάτι για να το κατεβάσω απο το PC και όχι απευθείας απο το PS3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...