Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς μόνο εκεί. Σε θέμα f1 licences, από SONY σε Codemasters, δυστυχώς από το κακό στο χειρότερο.

 

Θα γούσταρα τρελά να τα έπαιρνε καμια Simbin π.χ., ή ακόμα και η Team10( τρελά σενάρια, αλλά λέμε τώρα).

Θα είχαμε πολύ καλύτερα αποτελέσματα.

 

γιατί ρε παιδιά τι έχει το racing studio τις sony?κατά ένα μεγάλο βαθμό είναι η παλιά psygnosis αν δεν κάνω λάθος που μας είχε δώσει παλαιότερα και τα f196 και f97 που ήταν τέλεια για την εποχή τους.

 

δεν είναι ανάγκη ένα game να είναι τέλειο sim για να είναι καλο ιδιαιτερα ένα παιχνίδι formula1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Για εμένα (καλώς ή κακώς) είναι. Ειδικά στην F1.:-)

 

simulation στα επίπεδα forza(κορυφαίο sim με περιτύλιγμα arcade) ναι αλλα δεν νομίζω ότι ένα f1 όπως το gran prix 4 θα ήταν διασκεδαστικό σε μια κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

simulation στα επίπεδα forza(κορυφαίο sim με περιτύλιγμα arcade) ναι αλλα δεν νομίζω ότι ένα f1 όπως το gran prix 4 θα ήταν διασκεδαστικό σε μια κονσόλα.

 

Συμφωνούμε. ;)

Δεν θα πουλούσε. Πιθανότατα και ο λόγος που δεν είδαμε ποτέ το GTR στο 360.

Αλλά εγώ θα το γούσταρα τρελά παρ'όλα αυτά.

To Grand Prix είναι παρωχημένο πλέον, αν σου αρέσουν τα f1 sims ( και sims γενικότερα δηλ.) δοκίμασε τα f1 mods στο rfactor, lfs. αν και ειδικά για f1, είναι καλύτερη η υλοποίηση στο rfactor. Είναι καταπληκτικά (και πολύ δύσκολα φυσικά).

Και φαντάσου μιλάμε για mods, αποτελέσματα communities και ανεξάρτητων modders δηλαδή.

Φαντάσου να είχαμε σοβαρή ενασχόληση εταιρείας με γνώση στο αντικείμενο και full licences....αλλά τι να κάνουμε, δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες ασχετα με τις προσφατες πατατουλες (οσο αφορα physics - graphics δεν παιζονται) οι Codemasters εχουν CMR2 και TOCA1/2 στο παλμαρε τους...μην το ξεχναμε.

Θελω να πιστευω οτι μετα απο το τελευταιο του Crammond θα ξαναπαιξουμε φετος τα Χριστουγεννα ενα F1 game της προκοπης.

 

Πιστευω οτι μετα απο αυτο το 360 ειναι πληρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες ασχετα με τις προσφατες πατατουλες (οσο αφορα physics - graphics δεν παιζονται) οι Codemasters εχουν CMR2 και TOCA1/2 στο παλμαρε τους...μην το ξεχναμε.

Θελω να πιστευω οτι μετα απο το τελευταιο του Crammond θα ξαναπαιξουμε φετος τα Χριστουγεννα ενα F1 game της προκοπης.

 

Πιστευω οτι μετα απο αυτο το 360 ειναι πληρες...

μηπως εκανες post σε λαθος thread?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, αν ηταν το βιντεο του 2005 οπως οι photo της αριστερης στήλης, δεν θα του είχε δώσει κανένας σημασία...

Τα grabs απο βιντεο κινητού έχουν γίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Καλα, αν ηταν το βιντεο του 2005 οπως οι photo της αριστερης στήλης, δεν θα του είχε δώσει κανένας σημασία...

Τα grabs απο βιντεο κινητού έχουν γίνει;

 

Eιναι αληθεια οτι ειναι πιο θολες οι αριστερες εικονες,αλλα και μονο που μπορουν συγκριθουν δειχνει ποσο καλη δουλεια κανουν στο killzone(οσον αφορα τα γραφικα).

Στην δευτερη εικονα το οπλο εχει τρομερη λεπτομερια,οποτε οσο καθαρη εικονα και να εβαζαν απο το CG,θα μπορουσε ευκολα να συγκριθει.

Δεν λεω οτι εφτασε ή ξεπερασε τα CG.To αναφερω διοτι σε μερικους μηνες θα μου λες οτι ειπα κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Κααααλα, αν εβαζε κάποιος το ιδιο συγκριτικο με την ποιοτητα των grabs ανεστραμενη, θα πεφτατε να τον φατε...

 

λολ μα σου ειπα και εγω ο ιδιος οτι ειναι θολες,αλλα αυτο υπαρχει αυτο μπηκε.Δεν μου αρεσε και μενα,καλυτερα να εβαζαν καθαρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Motorstorm Presentation

 

http://www.gamersyde.com/leech_7143_1_en.html

 

 

*δεν σχολιαζω τιποτα, για να μη με πειτε κακο :P

Πάντως ο τυπος που βάλαν να το σχολιάζει ειναι για σφαλιαρες (Genji-ιζει για οποιους θυμουνται :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες πέτυχα τον Θησαυρό στο JPN PSN και μου κατέβασε ένα αρχείο 3ΜΒ.Έχω τραβήξει και φωτογραφίες.Υποτίθεται ότι κέρδισα 3000 γεν 30$/19Ε για αγορά παιχνιδιών από το JPN PSN.

Ψάξτε κι εσείς και θα το βρείτε,εγώ το βρήκα πριν από λίγο στην 3η επιλογή μέσα στο Gran Turismo 5 prologue.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ψάχνετε μέσα σε καταλόγους και υποκαταλόγους των παιχνιδιών και κάποια στιγμή θα το συναντήσετε κι εσείς ^^ μέχρι τις 15 Μαϊου θα κρατήσει το event.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...