Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθολου πλακα , πλυν οτι εχει πολυ ωραια γραφικα και gameplay ειναι κατι πραγματικα διαφορετικο απο τις συνεχειες των FPS και του Motorstorm.

Εσυ μας κανει πλακα ;) που δεν εχεις δει video!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τωρα τα ειδα και επαθα.. πλακα :P

Οντως φαινεται διαφορετικο απο αυτα που μας εχουν συνηθισει και το gameplay πολυ ενδιαφερον! Για να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LittleBigPlanet

Νομιζω οτι καλυτερο εδειξε η Sony...

 

λογος αγορας του ps3 ανετα. φανταζομαι με φιλους μαζη ποσο super θα ειναι, ειναι πανεξυπνο και πανεμορφο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογος αγορας του ps3 ανετα. φανταζομαι με φιλους μαζη ποσο super θα ειναι, ειναι πανεξυπνο και πανεμορφο

 

"Μεγαλη μπουκια φαε , μεγαλη κουβεντα μη λες "... ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι δυνατον.... ΕΙΣΤΕ ΑΝΙΚΗΤΟΙ !!!!

 

λοιπον... ειμαι κατοχος PS3... και το αγορασα για συγκεκριμενους λογους οταν ηταν να διαλεξω μεταξυ αυτου και του ΧΒΟΧ360... και ευτυχης κατοχος, χωρις να εχω μετανιωσει το παραμικρο euro που εδωσα. Τους λογους δεν θα τους γραψω εδω, διοτι θα πρεπε να τους γραψω στο "VS" topic. Τι θελω να πω... η μαλλον να φωναξω...

 

ΜΠΟΡΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ PLAYSTATION 3 KAI MONO ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΤΟΧΟ ΧΒΟΧ360 ΝΑ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ... ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ !!!! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΗΝ ΧΟΛΗ ΣΑΣ ???? ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ??? ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Μ@Λ@ΚΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ???? ΩΡΑΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ... ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ !!! ΕΞΑΛΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ 500+ ΕΥΡΩ, ΒΑΛΤΕ ΑΚΟΜΑ ΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ GAMES, ΚΑΙ "ΜΑΛΛΟΝ" ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ 250ε ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΧΒΟΧ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΙΓΡΑΜΕΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ... ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΠΙΚ PS3 VS XBOX ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΒΟΧ ΟΝLY ΤΟΠΙΚ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ??? ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ???

 

ξερω οτι για τις φωνες μπορει να λαβω ποινη... αλλα ειναι αναφαιρετο δικαιωμα σε ενα ελευθερο φορουμ να γραφει κανεις ΕΛΕΥΘΕΡΑ τις αποψεις του, ομως υπαρχουν και ΚΑΝΟΝΕΣ που πρεπει να τηρουνται, αν θελω να δω trollαρισματα πως τα λετε... θα πηγαινα σε αλλο τοπικ... γιατι βαζετε πολλους απο εμας σε τετοια διαδικασια? Θελετε να τσακωθειτε? υπαρχουν τοπικ... υπαρχουν και ΡΜ !!! θα μου πειτε... υπαρχουν φορουμ αποκλειστικα με PS3... σωστα... υπαρχουν ομως και τοπικ να βγαλετε την χολη σας. Ελευθερα λοιπον... αλλα εκει... μπορειτε?

 

υγ. η παρουσα αποψη ισχυει και για τους κατοχους PS3 που κανουν αντιστοιχα, σε τοπικ του XBOX, κατι που επισης κατακρινω με την ιδια εμφαση.

υγ2. Συγνωμη εξ αρχης τους mods και τους χρηστες για τις φωνες... ειμαι χρονια καθημερινος επισκεπτης του φορουμ, σπανιως γραφω, αλλα δεν μπορεσα να μην κρατηθω... οποιαδηποτε ποινη αν μπει... ειναι κατανοητη... αλλα ακομα και να ηξερα οτι θα εχω ποινη... παλι ετσι θα ενεργουσα.

 

ευχαριστω για την υπομονη σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου πολλα απο τα σχολια που διαβαζεις και ...<< εξοργιζεσαι>> :-D, ανηκουν σε ατομα που πηραν ps3 ΠΟΛΥ πριν εσενα..

απλα δεν πηραν ΜΟΝΟ ps3 ;]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι δυνατον.... ΕΙΣΤΕ ΑΝΙΚΗΤΟΙ !!!!

 

λοιπον... ειμαι κατοχος PS3... και το αγορασα για συγκεκριμενους λογους οταν ηταν να διαλεξω μεταξυ αυτου και του ΧΒΟΧ360... και ευτυχης κατοχος, χωρις να εχω μετανιωσει το παραμικρο euro που εδωσα. Τους λογους δεν θα τους γραψω εδω, διοτι θα πρεπε να τους γραψω στο "VS" topic. Τι θελω να πω... η μαλλον να φωναξω...

 

ΜΠΟΡΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ PLAYSTATION 3 KAI MONO ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΤΟΧΟ ΧΒΟΧ360 ΝΑ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ... ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ !!!! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΗΝ ΧΟΛΗ ΣΑΣ ???? ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ??? ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Μ@Λ@ΚΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ???? ΩΡΑΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ... ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ !!! ΕΞΑΛΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ 500+ ΕΥΡΩ, ΒΑΛΤΕ ΑΚΟΜΑ ΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ GAMES, ΚΑΙ "ΜΑΛΛΟΝ" ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ 250ε ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΧΒΟΧ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΙΓΡΑΜΕΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ... ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΠΙΚ PS3 VS XBOX ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΒΟΧ ΟΝLY ΤΟΠΙΚ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ??? ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ???

 

ξερω οτι για τις φωνες μπορει να λαβω ποινη... αλλα ειναι αναφαιρετο δικαιωμα σε ενα ελευθερο φορουμ να γραφει κανεις ΕΛΕΥΘΕΡΑ τις αποψεις του, ομως υπαρχουν και ΚΑΝΟΝΕΣ που πρεπει να τηρουνται, αν θελω να δω trollαρισματα πως τα λετε... θα πηγαινα σε αλλο τοπικ... γιατι βαζετε πολλους απο εμας σε τετοια διαδικασια? Θελετε να τσακωθειτε? υπαρχουν τοπικ... υπαρχουν και ΡΜ !!! θα μου πειτε... υπαρχουν φορουμ αποκλειστικα με PS3... σωστα... υπαρχουν ομως και τοπικ να βγαλετε την χολη σας. Ελευθερα λοιπον... αλλα εκει... μπορειτε?

 

υγ. η παρουσα αποψη ισχυει και για τους κατοχους PS3 που κανουν αντιστοιχα, σε τοπικ του XBOX, κατι που επισης κατακρινω με την ιδια εμφαση.

υγ2. Συγνωμη εξ αρχης τους mods και τους χρηστες για τις φωνες... ειμαι χρονια καθημερινος επισκεπτης του φορουμ, σπανιως γραφω, αλλα δεν μπορεσα να μην κρατηθω... οποιαδηποτε ποινη αν μπει... ειναι κατανοητη... αλλα ακομα και να ηξερα οτι θα εχω ποινη... παλι ετσι θα ενεργουσα.

 

ευχαριστω για την υπομονη σας.

 

 

Πες τα χρυσόστομε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι δυνατον.... ΕΙΣΤΕ ΑΝΙΚΗΤΟΙ !!!!

 

λοιπον... ειμαι κατοχος PS3... και το αγορασα για συγκεκριμενους λογους οταν ηταν να διαλεξω μεταξυ αυτου και του ΧΒΟΧ360... και ευτυχης κατοχος, χωρις να εχω μετανιωσει το παραμικρο euro που εδωσα. Τους λογους δεν θα τους γραψω εδω, διοτι θα πρεπε να τους γραψω στο "VS" topic. Τι θελω να πω... η μαλλον να φωναξω...

 

ΜΠΟΡΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ PLAYSTATION 3 KAI MONO ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΤΟΧΟ ΧΒΟΧ360 ΝΑ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ... ΔΗΛΑΔΗ ΕΛΕΟΣ !!!! ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΠΙΚ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΗΝ ΧΟΛΗ ΣΑΣ ???? ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΤΕ ??? ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Μ@Λ@ΚΕΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ???? ΩΡΑΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ... ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΡΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ !!! ΕΞΑΛΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΣΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ 500+ ΕΥΡΩ, ΒΑΛΤΕ ΑΚΟΜΑ ΟΣΑ ΘΕΛΕΤΕ ΓΙΑ GAMES, ΚΑΙ "ΜΑΛΛΟΝ" ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ 250ε ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΧΒΟΧ ΜΕ ΤΑ ΑΝΤΙΓΡΑΜΕΝΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ... ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΠΙΚ PS3 VS XBOX ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΒΟΧ ΟΝLY ΤΟΠΙΚ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ??? ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΤΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ???

 

ξερω οτι για τις φωνες μπορει να λαβω ποινη... αλλα ειναι αναφαιρετο δικαιωμα σε ενα ελευθερο φορουμ να γραφει κανεις ΕΛΕΥΘΕΡΑ τις αποψεις του, ομως υπαρχουν και ΚΑΝΟΝΕΣ που πρεπει να τηρουνται, αν θελω να δω trollαρισματα πως τα λετε... θα πηγαινα σε αλλο τοπικ... γιατι βαζετε πολλους απο εμας σε τετοια διαδικασια? Θελετε να τσακωθειτε? υπαρχουν τοπικ... υπαρχουν και ΡΜ !!! θα μου πειτε... υπαρχουν φορουμ αποκλειστικα με PS3... σωστα... υπαρχουν ομως και τοπικ να βγαλετε την χολη σας. Ελευθερα λοιπον... αλλα εκει... μπορειτε?

 

υγ. η παρουσα αποψη ισχυει και για τους κατοχους PS3 που κανουν αντιστοιχα, σε τοπικ του XBOX, κατι που επισης κατακρινω με την ιδια εμφαση.

υγ2. Συγνωμη εξ αρχης τους mods και τους χρηστες για τις φωνες... ειμαι χρονια καθημερινος επισκεπτης του φορουμ, σπανιως γραφω, αλλα δεν μπορεσα να μην κρατηθω... οποιαδηποτε ποινη αν μπει... ειναι κατανοητη... αλλα ακομα και να ηξερα οτι θα εχω ποινη... παλι ετσι θα ενεργουσα.

 

ευχαριστω για την υπομονη σας.

Αυτο ειπα και γω λιγες σελιδες πιο πισω... αλλα ματεα. για 2 ατομα σπανε τα αυγα 100 ή και παραπανω ανθρωπων....

Δεν τα λενε στο vs topic γιατι εκει τα διαβαζουν τα ιδια ατομα. Σκοπος τους δεν ειναι να πουνε την αποψη τους, αλλα να την επιβαλουν. Συνχρονη χουντα λεγεται αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε δικιο στα οσα λετε παιδια, αλλα στου κουφου την πορτα...

και κατι On topic τωρα, στο PS Store υπαρχει ολη η press conference απο το playstation day, σε κομματια , οπως επισης υπαρχει και το demo του GRID, και στο αμερικανικο store υπαρχει το καταπληκτικο demo του Bourne Conspiracy, μακραν ισως το ποιο πληρες demo που εχω δει, και το παιχνιδι μαλιστα ειναι παρα πολυ καλο, καλα γραφικα , πολυ καλο gameplay και ισως ειναι το μοναδικο παιχνιδι που ειναι απο μεταφορα ταινιας μετα το dune στην amiga που πιστευω οτι θα μου αρεσει.

Μοναδικο αρνητικο πιστευω για το παιχνδι ειναι οτι βγαινει τον ιδιο μηνα με το Metal Gear Solid 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Codemasters win F1 gaming licence

09 May 2008

 

Codemasters has revealed they've got access to the coveted F1 licence, and will use it to develop a title based on the 2009 F1 season. The game will be released on 360 and PS3 as well as unspecified handhelds and PC. They boast their game will be the first to have Lewis Hamilton make an apparence in it.

GPUpdateManager.net - Register now!

 

"Formula One is ambitious in expanding its reach with more circuits planned beyond recent additions in the Middle East and China. It is also ambitious in expanding its reach via technology" comments Rod Cousens, chief executive officers of Codemasters. "The digital communities that computer and video gaming creates will play a key role in further growing the F1 audience and connecting them globally. As a world-leading creator of driving games, this alliance with F1 is the jewel in Codemasters' racing crown and creates an undisputed segment champion."

 

Chris Denning, chairman of Codemasters, added: "Codemasters' success and recent innovations in the racing game space makes the company more than appropriately tuned for the challenge. The combination of F1's new momentum of expansion and Codemasters' contemporary technology and past experience is the breaking of a new dawn for the sport, on the track and on the HD game screen."

 

Work on the game has apparently already begun with 350 people already working hard on the project. An updated version of the EGO Engine from Colin McRae: DIRT and the upcoming Race Driver: GRID will used to build the game.

http://f1.gpupdate.net/en/news/2008/05/09/codemasters-win-f1-gaming-licence/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΥΡΕΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΟ SINGLE-PLAYER ΚΑΙ MULTI-PLAYER DEMO ΤΟΥ BATTLEFIELD: BAD COMPANY

Έχετε προσληφθεί στην ʽBʼ Company! Η DICE, ένα στούντιο της Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) ανακοίνωσε σήμερα πως το demo για την πολυαναμενόμενη κυκλοφορία του καλοκαιριού, Battlefield: Bad Company™ θα είναι διαθέσιμο στο Xbox LIVE™ Marketplace* και στο PLAYSTATION® Store* στις 5 Ιουνίου. Οι παίκτες θα προσγειώνονται στο πεδίο μάχης ως μέρος της ʽBʼ του Bad Company, μια δύστροπη ομάδα από στρατιώτες που ενδιαφέρεται περισσότερο στην αναζήτηση χρυσού και στα προσωπικά οικονομικά έσοδα παρά στο να ακολουθούν τους κανόνες. Οι παίκτες θα πάρουν μια πρώτη εικόνα πως οι στρατηγικές καταστροφές μπορούν να επηρεάσουν τον τρόπο με τον οποίο παίζονται τα shooters, offline και online σε αυτό το single player και multiplayer demo.

 

Όσοι παίκτες έχασαν την ευκαιρία να συμμετάσχουν σε αυτό το ειδικό beta, μπορούν να έχουν μια δεύτερη ευκαιρία για να βιώσουν το Gold Rush, ένα έντονο multiplayer τρόπο, στο χάρτη Oasis. Ενώ παράλληλα το single player κομμάτι του demo θέτει τα επίπεδα για τους παίκτες καθώς τους συστήνει στους χιουμοριστικούς και καμιά φορά θρασείς χαρακτήρες, οι οποίοι πλαισιώνουν το “B” company. Καθώς οι παίκτες επιβιβάζονται για την αποστολή τους προς αναζήτηση χρυσού, θα βιώσουν το κλασικό gameplay του Battlefield συμπεριλαμβανομένης και της πρόσβασης σε αναρίθμητα οχήματα, όπλα, και ξεκλείδωτους χάρτες, καθώς και στην ολοκαίνουργια τακτική καταστροφής που μόνο το Battlefield: Bad Company μπορεί να εγγυηθεί.

 

Στα καταστήματα στις 25 Ιουνίου στη Β. Αμερική και στις 27 Ιουνίου στην Ευρώπη, το Battlefield: Bad Company κατασκευάζεται στη Σουηδία από την DICE (Digital Illusions Creative Entertainment, http://www.dice.se). Το παιχνίδι θα είναι διαθέσιμο για τα Xbox 360® video game and entertainment system της Microsoft και το PLAYSTATION®3 computer entertainment system ενώ έχει εκτιμηθεί με “16+” από την PEGI. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το παιχνίδι, παρακαλούμε επισκευθείτε το http://www.battlefield.com ή το http://info.ea.com.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Codemasters win F1 gaming licence

09 May 2008

 

Codemasters has revealed they've got access to the coveted F1 licence, and will use it to develop a title based on the 2009 F1 season. The game will be released on 360 and PS3 as well as unspecified handhelds and PC.

....

Work on the game has apparently already begun with 350 people already working hard on the project. An updated version of the EGO Engine from Colin McRae: DIRT and the upcoming Race Driver: GRID will used to build the game.

http://f1.gpupdate.net/en/news/2008/05/09/codemasters-win-f1-gaming-licence/

 

αν μη τι αλλο, απο γραφικα και presentation θα σκιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μη τι αλλο, απο γραφικα και presentation θα σκιζει.

 

Δυστυχώς μόνο εκεί. Σε θέμα f1 licences, από SONY σε Codemasters, δυστυχώς από το κακό στο χειρότερο.

 

Θα γούσταρα τρελά να τα έπαιρνε καμια Simbin π.χ., ή ακόμα και η Team10( τρελά σενάρια, αλλά λέμε τώρα).

Θα είχαμε πολύ καλύτερα αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...