Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ελα μωρε παραπονιαρη xboxακια :D γιατι δεν σου αρεσαν τα βιντεο?

 

 

 

Tα video μια χαρουλα ειναι ....οπως παντα ..

Θα συμβουλευα τι Sony να βγαλει το Killzone 2 στους κινηματογραφους ...μεγαλυτερη επιτυχια θα κανει...LOL!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα video μια χαρουλα ειναι ....οπως παντα ..

Θα συμβουλευα τι Sony να βγαλει το Killzone 2 στους κινηματογραφους ...μεγαλυτερη επιτυχια θα κανει...LOL!!

 

μα gameplay ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα gameplay ειναι..

 

τι το σπουδαίο έχουν τα γραφικά για να μην τα θεωρεί κάποιος gameplay(gameplay part2 video)?στις φωτογραφίες πάντως και ειδικά στην τέτατρη τα textures στο έδαφος μοιάζουν με ps2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι το σπουδαίο έχουν τα γραφικά για να μην τα θεωρεί κάποιος gameplay(gameplay part2 video)?στις φωτογραφίες πάντως και ειδικά στην τέτατρη τα textures στο έδαφος μοιάζουν με ps2.

 

το θεμα που γραφετε το κοιτατε καθολου? δεν ειναι εντυπωσιακα αυτα????

25a5h5w.gif

6rhbtl.gif

6nxrpx.gif

24z9n4n.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι το σπουδαίο έχουν τα γραφικά για να μην τα θεωρεί κάποιος gameplay(gameplay part2 video)?στις φωτογραφίες πάντως και ειδικά στην τέτατρη τα textures στο έδαφος μοιάζουν με ps2.

 

τι το σπουδαιο ειχε το gears of war με τα χοντροκομμενα πλασματα του που ηταν σαν τηλεκατευθυνομενοι ρινοκεροι? :D

Αυτα τα σχολια μου φαινεται δεν τελειωνουν ποτε

διλαδι εσενα μονο τα textures σε ενδιαφερουν? δε πα να γινεται της petran στο παιχνιδι? δεν το ειδα αυτο που λες αλλα και να ισχυει δε πειραζει να θυσιαζουν λιγο απο textures για να φτιαχνει ατμοσφαιρα κτλ

(συτο που λες το εχω παρατηρησει στο mgs παντως, για να δουμε πως θα ειναι και αυτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα που γραφετε το κοιτατε καθολου? δεν ειναι εντυπωσιακα αυτα????

 

τι να δω τα gifakia 10x10 πας καλά ρε φιλε? έχεις καταντήσει γελοίος και εσύ και ο pds που δεν αφήνετε κάποιον να πει την γνώμη του χωρίς να πεταχτείτε.τουλάχιστον εγώ προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός και κρίνω και το xbox όπως και το ps3.

 

η αρχική μου απορία ήταν το τι περίεργο έβλεπε ο φίλος στο gameplay video ώστε να μιλάει για την sony και ότι καλύτερα να βγάλει το παιχνίδι στον κινηματογράφο. αν ήθελε πραγματικά να ξεγελάσει πάλι τον κόσμο θα πείραζε λίγο τις φωτογραφίες που έβγαλε για αυτό αναφέρθηκα στην τεταρτη συγκεκριμένα.

 

killzone-2-20080506020318399.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να δω τα gifakia 10x10 πας καλά ρε φιλε? έχεις καταντήσει γελοίος και εσύ και ο pds που δεν αφήνετε κάποιον να πει την γνώμη του χωρίς να πεταχτείτε.τουλάχιστον εγώ προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός και κρίνω και το xbox όπως και το ps3.

συγνωμη που στο PS3 thread μας αρεσουν καμια φορα αυτα που βγαινουν για το PS3 και δεν τα θαβουμε , συγνωμη που σας την σπαμε στο PS3 thread επειδη δεν δεχομαστε οτι κουλο σας κατεβει στο κεφαλι προκειμενου να υποβαθμισετε το PS3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
τι να δω τα gifakia 10x10 πας καλά ρε φιλε? έχεις καταντήσει γελοίος και εσύ και ο pds που δεν αφήνετε κάποιον να πει την γνώμη του χωρίς να πεταχτείτε.τουλάχιστον εγώ προσπαθώ να είμαι αντικειμενικός και κρίνω και το xbox όπως και το ps3.

 

Nα δεχτω μια αποψη οταν εχει μια λογικη...

Οταν μου λες οτι τα γραφικα δεν ειναι τπτ το ιδιαιτερο και οτι εχει ps2 textures,φυσικα και θα διαφωνησω.Σε αλλα που εχεις πει εχω συμφωνησει.

Aν θεωρεις αυτη την αποψη σου αντικειμενικη,τι να σου πω.

 

Εχει γινει χαμος στα ξενα φορα για τα γραφικα και εσυ μου λες για μετριοτητες.Oι αντιδρασεις που λες(''δεν αφήνετε κάποιον να πει την γνώμη του χωρίς να πεταχτείτε'') εδω ειναι πολυ μικρες και απο 1-2 ατομα.Τραβα γραψε αυτο που ειπες σε κανα αλλο φορουμ να δουμε τι θα γινει.

Ειναι που ειναι ελαχιστες οι αντιδρασεις,σας ενοχλουν κιολας...

 

επισης δεν γινεται να περιμενεις textures GoW και Uncharted σε ενα τετοιο παιχνιδι.Παρ'ολα αυτα,τα textures(οπως και τα εφε) εχουν βελτιωθει σε σχεση με το προηγουμενο βιντεο του killzone που ειχαν δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντυπωσιακά νομίζω είναι το animation και τα lighting effect και γενικά η ατμόσφαιρα στο Killzone2.

Τα textures έχουν χαμηλή ανάλυση αλλά δικαιολογούνται ως ένα βαθμό γιατί είναι destructible και μάλλον για να γίνει το game ποιο ελαφρύ.

 

Τώρα αν ο Rebel21 βρίσκετε στο μέσο μιας μάχης και κάθεται και κοιτά από κοντά πως είναι οι τοίχοι... τότε πάω πάσο.

 

Και να μην ξεχνάμε πως έχει ακόμα αρκετούς μήνες για την κυκλοφορία του.

Ίδωμεν... πάλι καλά που δεν είδαμε τίποτα pre-rendered videos πάλι. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...