Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα λεγανε οτι βρηκαν κιαλλες τρυπες στο 2.20... ακομα εχω το 2.17 κ περιμενω μεχρι να βγει το GTA και αν ζητησει τοτε μονο θα το κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

PS3 Firmware 2.30 Announced (15th April)

 

The latest version of PS3 firmware will add DTS-HD Master Audio and DTS-HD High Resolution Audio features for Blu-ray movies.

 

Also the new update will bring the revamped PlayStation Store changing from an online storefront to a native PS3 application.

 

Releasing on 15th of April.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μέχρι να πάει η αραπίτσα στο Play room, έχω τελειώσει 2-3 deathmatches στο Halo...μη σου πω ότι προλαβαίνω να τελειώσω και τη μάχη σε co-op :D

 

Relocating....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι ποια η χρησιμοτητα του Home ?

 

Εδω ακομη δεν εχουν κανει τα βασικα στην on line επικοινωνια μεταξυ των χρηστων ...

να φτιαξουν μια online κοινωνια κατι σαν second life στυλ μαλλον, που θα κερδιζεις πραγματα σε παιχνιδια και θα μπορεις με αυτα να διακοσμεις καλυτερα το home σου, εμενα προσωπικα δεν μου λεει και πολλα , αλλα ισως και να εχει επιτυχια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού το resistance ήταν πατατούλα (απο το λίγο που το έπαιξα) ήταν ανάγκη να βγάλουν και δεύτερο;;;;

μαλλον δεν το ειπαιξες αρκετα γιαυτο το λες αυτο, δοκιμασε το λιγο παραπανω, στο λεω γιατι αρχικα αυτη την αποψη ειχα και εγω, αλλα τελικα εκανα λαθος. Και με πανω απο 2.5 εκατομμυρια πωλησεις ειναι λογικη η συνεχεια πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον δεν το ειπαιξες αρκετα γιαυτο το λες αυτο, δοκιμασε το λιγο παραπανω, στο λεω γιατι αρχικα αυτη την αποψη ειχα και εγω, αλλα τελικα εκανα λαθος. Και με πανω απο 2.5 εκατομμυρια πωλησεις ειναι λογικη η συνεχεια πιστευω.
ναι καλό είναι όντως, αλλά έχει αρκετά μείον (γραφικά, επαναλαμβανόμενο κλπ κλπ)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...