Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πέρα απ το τι κάνει το συγκεκριμένο group (που δεν θα το παίξω γνώστης και ξερόλας να προκαταβάλω αν είναι ψέμα ή όχι.. δεν βιάζομαι δεν ανχώνομαι και ότι βρέξει θα κατεβάσει...)

το σίγουρο είναι ότι η sony για κάποιο λόγο (ίσως άσχετο με το παραπάνω group) έτρεξε να βγάλει ένα ξαφνικό update (2.17) που ουσιαστικά δεν προσφέρει τίποτε ιδιαίτερο.. αυτό μου δείχνει πως ΠΙΘΑΝΟΝ κάτι υπάρχει (ξαναλέω γενικά μιλάω και όχι για το συγκεκριμένο group) στο 2.10 firmware που θέλουν να μπαλώσουν.. οπότε προτίμησα να κρατήσω το 2.10 για την ώρα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απ το τι κάνει το συγκεκριμένο group (που δεν θα το παίξω γνώστης και ξερόλας να προκαταβάλω αν είναι ψέμα ή όχι.. δεν βιάζομαι δεν ανχώνομαι και ότι βρέξει θα κατεβάσει...)

το σίγουρο είναι ότι η sony για κάποιο λόγο (ίσως άσχετο με το παραπάνω group) έτρεξε να βγάλει ένα ξαφνικό update (2.17) που ουσιαστικά δεν προσφέρει τίποτε ιδιαίτερο.. αυτό μου δείχνει πως ΠΙΘΑΝΟΝ κάτι υπάρχει (ξαναλέω γενικά μιλάω και όχι για το συγκεκριμένο group) στο 2.10 firmware που θέλουν να μπαλώσουν.. οπότε προτίμησα να κρατήσω το 2.10 για την ώρα ;)

 

Χωρις και εγω να ειμαι σιγουρος καποια μ@λ@κια εκανα στη 2.10 και μαλλον την μπαλωσαν με την 2.17 χωρις να ειμιαι σιγουρος και εγω . Αλλα και απο την αλλη πολυ καλη η σκεψη σου παιζει να ειναι και ετσι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω μαζι σας και θα συμπληρωσω οτι καποια στιγμη μεχρι τα επομενα χριστουγεννα(2008) θα σπασει.μονο ετσι η sony θα φτασει το ps2 και τις τρελες πωλησεις του.

Επιπλεον να θυμαστε πως το Gran Turismo θα ειναι το σημειο σταθμος στην ιστορια του ps3.

Εγω παρολα αυτα την αλλη εβδομαδα παω για xbox360 μιας και η τιμη ειναι ακρως ελκυστικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Download: i.load 1.4

Mirror #1: FTP* ready

Mirror #2: FTP2* ready

Mirror #3: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 (100MB parts)

Mirror #4: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 (100MB parts)

 

*Complete 1.2GB package but may slow download speed.

 

Άλλος για τη βάρκα μας;

Ούτε καν fake link δεν μπήκαν στη διαδικασία να βάλουν...

Απλά ισχυρίζονται πως τα links είναι Up χωρίς φυσικά να είναι κάν active ;p

 

Άντε να δούμε πότε θα έρθει το φώς το αληθινόν...

 

edit: τα περιεχόμενα ενός προφανώς fake torrent με 0 seeders/leechers

Path Size

/credits.txt 0.13 KB

/data.pkf 0.12 KB

/EBOOT.BIN 0.46 KB

/i.load/EBOOT.BIN 1.23 GB

/ICON0.PNG 27.65 KB

/PARAM.SFO 0.07 KB

/PIC1.PNG 121.97 KB

/PS3LOGO.DAT 0.04 KB

/PS3_DISC.SFB 0.05 KB

/Readme first.pdf 217.18 KB

/SNDO.AT3 0.05 KB

 

++-----------------------

i.Load v1.4 = April 1st = April's fool

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Accidental Exclusive, Or, Some Not-So-Subtle Ways In Which the Playstation 3 Remains An Afterthought Among Third Party Developers

 

http://blog.newsweek.com/blogs/levelup/archive/2008/03/20/the-accidental-exclusive-or-why-is-ps3-still-an-afterthought-among-devs.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...