Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ακούσατε τίποτα για κατέβασμα της τιμής του 100 ευρώ κάτω; ισχύει ή είναι...

 

λοιπόν τώρα που πηγα σε ένα κατάστημα χωρίς να του πω τίποτα μου είπε πως αν ενδιαφέρομαι για ps3 να περιμένω γιατι θα πέσει και άλλο η τιμή λόγο γιορτών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι φήμη, είναι απλή λογική.

Στην Αμερική κοστίζει 399$, το οποίο με ισοτιμία 1,45 είναι 275?. Απ'ότι καταλαβαίνεις είναι θέμα χρόνου να έρθει αυτή η τιμή στην Ελλάδα, σίγουρα αφού τελειώσει το stock στις αποθήκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι φήμη, είναι απλή λογική.

Στην Αμερική κοστίζει 399$, το οποίο με ισοτιμία 1,45 είναι 275?. Απ'ότι καταλαβαίνεις είναι θέμα χρόνου να έρθει αυτή η τιμή στην Ελλάδα, σίγουρα αφού τελειώσει το stock στις αποθήκες.

 

Δυστυχώς δε πάει έτσι φίλε μου... Και όχι μόνο για το ps3 αλλά και για τα περισσότερα αν όχι όλα τα electronics... Η τιμή του ps3 δε πρόκειται να πέσει άλλο σε αυτές τις γιορτές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι φήμη, είναι απλή λογική.

Στην Αμερική κοστίζει 399$, το οποίο με ισοτιμία 1,45 είναι 275?. Απ'ότι καταλαβαίνεις είναι θέμα χρόνου να έρθει αυτή η τιμή στην Ελλάδα, σίγουρα αφού τελειώσει το stock στις αποθήκες.

 

δεν ειναι απλη λογικη, γιατι για τις εταιρειες η απλη λογικη ειναι "1dollar = 1euro"

τουλαχιστον στις τιμες των κονσολων.

εκει που εχω δει να παιζει καποια διαφοροποιηση ειναι σε καποια περιφεριακα (πχ hd-dvd player 360, τιμονιερα κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δε πάει έτσι φίλε μου... Και όχι μόνο για το ps3 αλλά και για τα περισσότερα αν όχι όλα τα electronics... Η τιμή του ps3 δε πρόκειται να πέσει άλλο σε αυτές τις γιορτές!

 

Δεν είπα ότι θα πέσει στις γιορτές. Είπα ότι θα πέσει αφού τελειώσει το στοκ, και μάλλον έχουν στοκ για τις γιορτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι φήμη, είναι απλή λογική.

Στην Αμερική κοστίζει 399$, το οποίο με ισοτιμία 1,45 είναι 275?. Απ'ότι καταλαβαίνεις είναι θέμα χρόνου να έρθει αυτή η τιμή στην Ελλάδα, σίγουρα αφού τελειώσει το stock στις αποθήκες.

 

StavrosD;1887757 γνωριζεις απο τι αποτελειται το πακετο??? γιατι να π.χ. δεν εχει οτε σκληρο ουτε παιχνιδια ειναι "λογικη" η διαφορα...(δεν ξερω κατι δεν εχω θειο απο την αμερικη:lol:, υποθεσεις κανω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

StavrosD;1887757 γνωριζεις απο τι αποτελειται το πακετο??? γιατι να π.χ. δεν εχει οτε σκληρο ουτε παιχνιδια ειναι "λογικη" η διαφορα...(δεν ξερω κατι δεν εχω θειο απο την αμερικη:lol:, υποθεσεις κανω)

 

Playstation 3 80GB + motorstorm + 5 blue ray ταινίες->499$=344ευρώ

Playstation 3 40GB + spiderman 3 + 5 blue ray ταινίες ->399$=275ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sam sam to ksanapame. ta paketa einai idia. aplws oles oi etaireies akolouthoun tin isotimia 1 euro = 1 dollario. etsi o monos tropos na sou erthei to ps3 edw toso fthina einai na pas na to pareis apo kei monos sou. alla ksexna meta blueray tainies(einai region locked stis tainies mono k oxi sta games) alla k tin egguisi. an aksizei ena meros sto eksoteriko opou na pareis ps3 einai apo to dubai. einai k ekei pal territory kai tha exeis etsi mono to provlima tis egguisis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...