Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

lol basika 8a elega megalh katantia tou ign p3tran h sony ok etaireia einai to symferon ths koitaei... ;)

an einai etsi einai tragika ta pragmata. eidwmen

 

κοιτα να δεις... αν το συμφερον μιας εταιρειας σημαινει να προσπαθει να εξαπατησει τον καταναλωτη επηρεαζοντας με οποιον τροπο μπορει οποιον φορεα μπορει,

τοτε εγω εχω προβλημα με το συμφερον αυτης (και καθε αλλης παρομοιας) εταιρειας,

και πιστευω οτι θα επρεπε να εχεις κι εσυ.

 

 

 

οσο για τα review sites pds, ΠΟΛΛΑ λεγονται για ζυμωσεις που γινονται αυτον τον καιρο...

βλεπεις οσο μεγαλωνει η αγορα, τοσο πρεπει να <<εξελισσονται>> και τα <<εργαλεια>> πωλησεων της αγορας αυτης...

παιζει πολυ βρωμα κατω απο το χαλακι..

περισσοτερα συντομα, μιας και φαινεται οτι καποιοι απο τους <<συνεργους>> τα τσουγκρισαν-προκειται να τα τσουγκρισουν,

οποτε και πολλες βρωμιες θα διαρρευσουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αν κάτι παίζει από πίσω... Τότε μπράβο στη Sony που άρχισε να παίζει με τον τρόπο που η MS παίζει εδώ και 2 χρόνια...

 

Ώρα να στηριζόμαστε στα ματάκια μας γιατί όλα τα υπόλοιπα κατά πως το βλέπω... Μόνο τους καταναλωτές δεν έχουν στο μυαλό τους! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάτι παίζει από πίσω... Τότε μπράβο στη Sony που άρχισε να παίζει με τον τρόπο που η MS παίζει εδώ και 2 χρόνια...

 

MHN το ξαναπεις αυτο!!!!

Βαλε το φωτοστεφανο παλι στην θεση του σε παρακαλω:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη?

Το γεγονος οτι το PS3 δεν εχει killer app και οτι το 99,9% των multiplatform ειναι σαφως καλυτερα στο 360 μετα απο 1 χρονο "ζωης" ειναι θεμα marketing και μηχανοραφιων δηλαδη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάτι παίζει από πίσω... Τότε μπράβο στη Sony που άρχισε να παίζει με τον τρόπο που η MS παίζει εδώ και 2 χρόνια...

 

Ώρα να στηριζόμαστε στα ματάκια μας γιατί όλα τα υπόλοιπα κατά πως το βλέπω... Μόνο τους καταναλωτές δεν έχουν στο μυαλό τους! :)

 

nonborn καλο το αστειακι σου βρε!! <<μπραβο στη sony που αρχισε να παιζει οπως η m$ εδω και 2 χρονια>>

LOL ητανε 4-D αστειο μπορω να πω :lol:

 

χρησιμοποιησε τα ματακια σου λοιπον, παρ'ολο που λες 'μπραβο sony που κανεις απατεωνιες',

για να καταληξεις κι εσυ στο τι παιζει ΚΑΙ με το assasins creed, οπως γενικα με ολα τα multiplatform games.

 

και ασχετα απο το τι βρωμιες κανει ο καθε ομιλος,

κατα τη γνωμη τη δικια μου, και επειτα απο αυτα που εχουμε δει συνολικα τον τελευταιο χρονο, οποιος παει και ψωνιζει multiplatform τιτλους στο ps3, δεν ειναι και πολυ γατα.. ;]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα να δεις... αν το συμφερον μιας εταιρειας σημαινει να προσπαθει να εξαπατησει τον καταναλωτη επηρεαζοντας με οποιον τροπο μπορει οποιον φορεα μπορει,

τοτε εγω εχω προβλημα με το συμφερον αυτης (και καθε αλλης παρομοιας) εταιρειας,

και πιστευω οτι θα επρεπε να εχεις κι εσυ.

nai den diafwnw, alla otan milame gia katantia tairiazei kalytera se ena ekdotiko oragnismo pou pernei grammh apo mia etaireia. Px den eida kanenan na krazei thn apple gia ta dh8en trend ar8ra se periodika gia ta a3esouar ths...

 

 

ka8hsa kai eida to videaki 5-6 fores,sthn skhnh pou gyranei h kamera ontws exei arketa framedrops h ekdosh tou ps3, kata ta alla eilikrina den parathrhsa kapoia diafora sta textures ektos to wash out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nonborn καλο το αστειακι σου βρε!! <<μπραβο στη sony που αρχισε να παιζει οπως η m$ εδω και 2 χρονια>>

LOL ητανε 4-D αστειο μπορω να πω :lol:

 

χρησιμοποιησε τα ματακια σου λοιπον, παρ'ολο που λες 'μπραβο sony που κανεις απατεωνιες',

για να καταληξεις κι εσυ στο τι παιζει ΚΑΙ με το assasins creed, οπως γενικα με ολα τα multiplatform games.

 

και ασχετα απο το τι βρωμιες κανει ο καθε ομιλος,

κατα τη γνωμη τη δικια μου, και επειτα απο αυτα που εχουμε δει συνολικα τον τελευταιο χρονο, οποιος παει και ψωνιζει multiplatform τιτλους στο ps3, δεν ειναι και πολυ γατα.. ;]

 

Ρε συ εγώ να παραδεχτώ όσα λες... Εδώ σου είπανε ότι το dirt τρέχει καλύτερα στο ps3 και εσύ "κατάφερες" να βγάλεις άλλα... Το darkness στο 360 είναι πολύ θαμπό σε σχέση με το ps3 και αυτό είπες δεν ισχύει... Το cod4 λένε όλοι ότι είναι τουλάχιστον ίδιο εσείς βρήκατε "photos" για να αποδείξετε το αντίθετο...

 

Λοιπόν εγώ παραδέχομαι ότι δεν είμαι γάτα που πήρα 3 games που είναι multiplatform αλλά κ εσύ παραδέξου ότι πας κατά πως πάει ο άνεμος... Μία με το gamespot που θάβει το καλύτερο παιχνίδι στον τεχνικό τομέα του 2007 (ναι για το ratchet μιλάω... Όλοι είπαν για pixar movie) ενώ τώρα που το gamespot λέει άλλα τώρα λέει ψέματα... Εγώ δεν υποστηρίζω το gamespot έχω πάψει καιρό να το ακούω με τις μ@λ@κιες που έχει πει κατά καιρούς... Αλλά εσύ?

 

 

Και κάτι ακόμα... Άλλο ένα παιχνίδι που είναι ότι καλύτερο έχουμε δει σε γραφικά...Uncharted Παίρνει 9 από το IGN όταν την προηγούμενη βδομάδα το COD4 πήρε 10 (όλοι ξέρουμε τα "προβλήματα" που έχει αν και 60fps) και τη στιγμή που και το Halo 3 που δεν είναι και ότι καλύτερο έχουμε δει σε γραφικά παίρνει 10. Αυτό γιατί δε σε προβληματίζει?? Δε μπορώ πραγματικά να καταλάβω τα κριτήρια μερικών... Και ενώ λέει ότι είναι ότι καλύτερο έχουμε δει και εντυπωσιάζει ... Παρόλα αυτά ... του δίνει 9! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την δουλεια τους κανουν Nonborn.Τrolling σε ps3 τοπικ.Την κανουν καλα καποιοι,οποτε γιατι να το σταματησουν.

 

Ε απο κει και περα καποιοι τα τρωνε αμασητα και καποιοι οχι,ετσι ειναι αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kala ok to ign elege oti den eblepe kai ta tragika framedrops sto pes2008 sto ps3 kai tou edine kai 9.1.... nomizw oti para to sygkekrimeno 8ema exei katanthsei psilogeloio kai ana3oiopisto to en logo site ;)

 

To Ign έγινε αυτομάτως αναξιόπιστο και έχω σταματήσει να του δίνω σημασία μετά το review του forza 2 :mrgreen:

 

Πάντως τα πράγματα για το ps3 δεν πάνε καλά. Μπορεί οι casual gamers πολλές φορές να μην παίρνουν χαμπάρι όλα αυτά που γίνονται, αλλά σιγά σιγά έχει αρχίσει να γίνεται συνείδηση όλο και σε περισσότερο κόσμο ότι το 360 είναι ισχυρότερο (ακόμα κι αν δεν είναι) Καθόλου καλό αυτό για τις πωλήσεις ενός μηχανήματος που είναι ακριβότερο.

 

@ PDS13 δεν γίνεται να σου φταίνε πάντα οι reviewers οι προγραμματιστές οι mods o P3tRaN και γενικά όλοι οι υπόλοιποι εκτός από την Sony όταν κάτι δεν πάει καλά. Έχουν κάνει λάθος επιλογές (όπως έχουν κάνει παλιότερα κι άλλοι μεγάλοι όπως η sega και η nintendo) και το έχουν καταλάβει και οι ίδιοι, όσο πιο γρήγορα το συνειδητοποιήσεις κι εσύ τόσο καλύτερα για σένα.

 

@ Nonborn άστο καλύετρα, άσχετα με το τι λένε οι reviewers είναι όλα καταγεγραμμένα και αποδεδειγμένα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Nonborn άστο καλύετρα, άσχετα με το τι λένε οι reviewers είναι όλα καταγεγραμμένα και αποδεδειγμένα ;)

 

Όπως είπα και προηγουμένως τους reviewer έχω σταματήσει να τους αφήνω να μου κατευθύνουν την σκέψη... Τους ακούω... Αλλά δεν σημαίνει ότι τους παίρνω στα σοβαρά! Και αυτό με το assasin's μου έκανε εντύπωση ειδικά από το gamespot... Χαλάει όλη μου τη κοσμοθεωρία... :P Αλλά τα υπόλοιπα...

 

Δηλαδή εντάξει, η sony άντε και μας έδωσε ψεύτικα specs... Άντε και το 360 είναι πιο δυνατό... Αυτό που λέω εγώ ή κάποιοι (και μερικοί σίγουρα πολύ πιο πάνω -πιο έμπειροι από μας) ότι το ps3 είναι 1 χρόνο λιγότερο στους devs και απαιτεί περισσότερο χρήμα για το development που δε το δίνουν oi 3rd party προς το παρόν τουλάχιστον μπορεις να μου αποδείξεις ότι είναι ψέματα? Γιατί ιστορικά σίγουρα στέκει... Τώρα αν δεν εκμεταλλευτούν ποτέ το hardware είναι άλλου παπά ευαγγέλιο. Αλλά η ισχύς είναι εκεί... Και το folding δείχνει αν μη τι άλλο τι δεδομένα μπορεί να επεξεργαστεί ο cpu που βρίσκετε μέσα στο ps3...

 

 

EDIT: Ποτέ δεν είπα ότι δεν φταίει η sony για όσα έχουν γίνει μέχρι τώρα ή ότι δεν έχει μεγάλο μερίδιο και ευθύνες... Αλλά ότι κ αν κάνει εδώ παρουσιάζεται ως αρνητικό... Δε ξέρω ποιος ο λόγος να καταδικάζεις μία κονσόλα από τον πρώτο χρόνο κυκλοφορίας της ειδικά με τέτοιο ανταγωνισμό και έχοντας δώσει 2 πολύ δυνατά παιχνίδια στο τέλος του πρώτου χρόνου που δε μπορεί να αμφισβητήσει κανείς! (Για μένα υπήρχαν κι άλλα πολύ καλά παιχνίδια αλλά δε τα αναφέρω γιατί θα επικαλεστείτε τα review) Αυτά από μένα, δεν έχω διάθεση να τσακωθώ με κανέναν...

 

Καλό gaming!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ PDS13 δεν γίνεται να σου φταίνε πάντα οι reviewers οι προγραμματιστές οι mods o P3tRaN και γενικά όλοι οι υπόλοιποι εκτός από την Sony όταν κάτι δεν πάει καλά. Έχουν κάνει λάθος επιλογές (όπως έχουν κάνει παλιότερα κι άλλοι μεγάλοι όπως η sega και η nintendo) και το έχουν καταλάβει και οι ίδιοι, όσο πιο γρήγορα το συνειδητοποιήσεις κι εσύ τόσο καλύτερα για σένα.

 

Μα δεν ειπα οτι δεν εχουν κανει λαθος επιλογες.Το οτι τα περισσοτερα multi ειναι καλυτερα στο 360 ειναι λαθος της sony,καθως επρεπε να προβλεψει οτι δεν θα κατσει κανεις να σχοληθει(στην αρχη τουλαχιστον) με τον cell και οτι το ps3 θα παιρνει πορτ απο το 360 στην αρχη(εκει ειναι και η αδυναμια του συστηματος).

Για την δυναμη του εχουμε ηδη αλλα παραδειγματα.

 

Για τα review δεν ειχα πει τιποτα μεχρι που επαιξα τα ΗS και χθες το Lair.Δεν εγινα τωρα gamer και μπορω να αναγνωρισω την πατατα απο το καλο game.To μεν ΗS ειναι πολυ καλο παιχνιδι εως εξαιρετικο.Το lair απο την αλλη δεν ειναι η πατατα που παρουσιαζουν.Φυσικα εχει λαθη το παιχνιδι,αλλα ειναι μια πολυ καλη προσπαθεια για κατι διαφορετικο,που σε αλλους αρεσει και σε αλλους οχι.

 

Απο την αλλη μου την δινει να υπαρχουν φορουμ που το παιζουν αντικειμενικα ενω δεν ειναι.Mod που banαρουν και σβηνουν τα μυνηματα αν πεις οτι γινεται πρωταθλημα pes 2008 στο ps3forums.gr ή οτι υπαρχουν ατομα για COD4 στο ps3f.(εξαφανιστηκε το post του slay νομιζω).Επισης μου την δινουν τα trolls(το 90% xbox fans ειναι)που ριχνουν ωρες διαβασματος στο internet για θαψουν το ps3.

 

O προγραμματιστες μου την δινουν λιγοτερο απο τους παραπανω αφου παντα ετσι ηταν.Το ιδιο θα εκαναν και αν το ps3 ονομαζοταν 360 και το αντιθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ εγώ να παραδεχτώ όσα λες...

ας δουμε λοιπον τι μας προσαπτεις (ξανα :-D)

 

Εδώ σου είπανε ότι το dirt τρέχει καλύτερα στο ps3 και εσύ "κατάφερες" να βγάλεις άλλα...

ναι' date=' η αληθεια ειναι οτι επειδη δεν γουσταρα την παραπληροφορηση, εφτιαξα ενα .gifακι που λυνει ολες τις απορειες.

αν δεν το εχεις δει, οριστε:

[img']http://xs321.xs.to/xs321/07463/anim.gif[/img]

 

ισως να καταλαβεις κι εσυ οτι το dirt στο ps3 ειναι <<ελαφρωμενο>>, ενω φυσικα οι διαφορες στις σκιες/αντανακλασεις/hdr δεν φαινονται σε αυτο το gifακι, αλλα και παλι σε αυτα η εκδοση του 360 υπερτερει σαφως του ps3.

 

 

Το darkness στο 360 είναι πολύ θαμπό σε σχέση με το ps3 και αυτό είπες δεν ισχύει...

το darkness στο 360 ειναι 720p (1280x720) ενω στο ps3 576p (1024x576)' date=' δηλ. ανα πασα στιγμη το 360 δειχνει 921.600 pixels ενω το ps3 μολις 589.824 pixels.

η διαφορα πλησιαζει το 50% και δεν ειναι καθολου αμελητεα.

επιπλεον η εκδοση 360 εχει καλυτερο framerate και ΑΑ, ενω απο το ps3 λειπει και το motion blur.

 

τωρα ποιος τα βλεπει <<θαμπα>>, ψαξε βρες το μονος σου... ;']

 

 

 

Το cod4 λένε όλοι ότι είναι τουλάχιστον ίδιο εσείς βρήκατε "photos" για να αποδείξετε το αντίθετο...

ειναι <<τουλαχιστον σχεδον το ιδιο>>, :-)

αν φυσικα εξαιρεσεις οτι τα textures ειναι περιπου στην μιση ποιοτητα στο ps3 και οτι παρ'ολα αυτα εχει πιο σταθερο framerate στο 360.

απο αναλυση εχουνε την ιδια, δηλ. 600p 2xAA, αλλα οπως ειπαμε οι διαφορες ειναι αλλου.

 

 

 

Λοιπόν εγώ παραδέχομαι ότι δεν είμαι γάτα που πήρα 3 games που είναι multiplatform αλλά κ εσύ παραδέξου ότι πας κατά πως πάει ο άνεμος... Μία με το gamespot που θάβει το καλύτερο παιχνίδι στον τεχνικό τομέα του 2007 (ναι για το ratchet μιλάω... Όλοι είπαν για pixar movie) ενώ τώρα που το gamespot λέει άλλα τώρα λέει ψέματα... Εγώ δεν υποστηρίζω το gamespot έχω πάψει καιρό να το ακούω με τις μ@λ@κιες που έχει πει κατά καιρούς... Αλλά εσύ?

μαλλον δεν διαβασες τι εγραψα σε προηγουμενο ποστ...

 

Και κάτι ακόμα... Άλλο ένα παιχνίδι που είναι ότι καλύτερο έχουμε δει σε γραφικά...Uncharted Παίρνει 9 από το IGN όταν την προηγούμενη βδομάδα το COD4 πήρε 10 (όλοι ξέρουμε τα "προβλήματα" που έχει αν και 60fps) και τη στιγμή που και το Halo 3 που δεν είναι και ότι καλύτερο έχουμε δει σε γραφικά παίρνει 10. Αυτό γιατί δε σε προβληματίζει?? Δε μπορώ πραγματικά να καταλάβω τα κριτήρια μερικών... Και ενώ λέει ότι είναι ότι καλύτερο έχουμε δει και εντυπωσιάζει ... Παρόλα αυτά ... του δίνει 9! :-D

φυσικα δεν μπορω να δεχτω οτι το uncharted ειναι <<οτι καλυτερο εχουμε δει σε γραφικα>>.

μου φαινεται αρκετα αστειο μαλιστα να το πει καποιος ο οποιος δεν ειναι αφοσιωμενος στο ps3. για την ακριβεια δεν το εχει πει κανεις τετοιος. :-D

 

πως να βαλεις 10 στα γραφικα σε ενα game που εχει framedrops και tearing στο βαθμο που εχει το uncharted?

ενας φιλος που εχει review copy μου ειπε οτι μετα απο καποιο σημειο τον επιασε ζαλαδα.

και δεν ειναι ο πρωτος που το λεει αυτο... θα το δεις μαλλον οταν το αγορασεις..

 

ακομα και το animation, που ειναι αρκετα δυνατο σημειο του παιχνιδιου, εχει

ξεπεραστει απο το assasins creed, με το οποιο βγαινει και ταυτοχρονα.

τα transitions των animation ειναι σαφως ανωτερα στο a/c, οπως ειναι και το <<βαρος>> που εχει ο χαρακτηρας κλπ.

και στην τελικη, 9 πηρε στα γραφικα, οχι 5. δεν καταλαβαινω το παραπονο σου που ειναι.

για μενα ειναι κατω απο 9 σιγουρα. ;p

 

 

p.s. pds, διαβαζω τι γραφεις και καταλαβαινω οτι εκανα λαθος που απαντησα σε ερωτηση σου. δεν θα το ξανακανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα και προηγουμένως τους reviewer έχω σταματήσει να τους αφήνω να μου κατευθύνουν την σκέψη... Τους ακούω... Αλλά δεν σημαίνει ότι τους παίρνω στα σοβαρά! Και αυτό με το assasin's μου έκανε εντύπωση ειδικά από το gamespot... Χαλάει όλη μου τη κοσμοθεωρία... :P Αλλά τα υπόλοιπα...

 

Δηλαδή εντάξει, η sony άντε και μας έδωσε ψεύτικα specs... Άντε και το 360 είναι πιο δυνατό... Αυτό που λέω εγώ ή κάποιοι (και μερικοί σίγουρα πολύ πιο πάνω -πιο έμπειροι από μας) ότι το ps3 είναι 1 χρόνο λιγότερο στους devs και απαιτεί περισσότερο χρήμα για το development που δε το δίνουν oi 3rd party προς το παρόν τουλάχιστον μπορεις να μου αποδείξεις ότι είναι ψέματα? Γιατί ιστορικά σίγουρα στέκει... Τώρα αν δεν εκμεταλλευτούν ποτέ το hardware είναι άλλου παπά ευαγγέλιο. Αλλά η ισχύς είναι εκεί... Και το folding δείχνει αν μη τι άλλο τι δεδομένα μπορεί να επεξεργαστεί ο cpu που βρίσκετε μέσα στο ps3...

 

 

EDIT: Ποτέ δεν είπα ότι δεν φταίει η sony για όσα έχουν γίνει μέχρι τώρα ή ότι δεν έχει μεγάλο μερίδιο και ευθύνες... Αλλά ότι κ αν κάνει εδώ παρουσιάζεται ως αρνητικό... Δε ξέρω ποιος ο λόγος να καταδικάζεις μία κονσόλα από τον πρώτο χρόνο κυκλοφορίας της ειδικά με τέτοιο ανταγωνισμό και έχοντας δώσει 2 πολύ δυνατά παιχνίδια στο τέλος του πρώτου χρόνου που δε μπορεί να αμφισβητήσει κανείς! (Για μένα υπήρχαν κι άλλα πολύ καλά παιχνίδια αλλά δε τα αναφέρω γιατί θα επικαλεστείτε τα review) Αυτά από μένα, δεν έχω διάθεση να τσακωθώ με κανέναν...

 

Καλό gaming!

 

Εγώ δεν την καταδικάζω, λέω απλά ότι είναι σε πολύ δύσκολη θέση. Είναι πολύ λογικό αυτό που λέω και δεν το λέω μόνο εγώ. Παρουσιάζεται ως αρνητικό τι? Κάτι που είναι αποδεδειγμένα αρνητικό (όπως οι χειρότερες εκδόσεις και στα 3 μεγάλα multiplatform games που βγήκαν τον τελευταίο καιρό - PES- COD - AC) δεν παρουσιάζεται ως αρνητικό εδώ όπως λες, είναι κάτι το αρνητικό το οποίο απλά σχολιάζεται όπως σε κάθε άλλο σοβαρό forum.

 

Απο την αλλη μου την δινει να υπαρχουν φορουμ που το παιζουν αντικειμενικα ενω δεν ειναι.Mod που banαρουν και σβηνουν τα μυνηματα αν πεις οτι γινεται πρωταθλημα pes 2008 στο ps3forums.gr ή οτι υπαρχουν ατομα για COD4 στο ps3f.(εξαφανιστηκε το post του slay νομιζω).Επισης μου την δινουν τα trolls(το 90% xbox fans ειναι)που ριχνουν ωρες διαβασματος στο internet για θαψουν το ps3.

 

Εεε, καλά τι να σου πω τώρα.... ότι λέγεται σε όλα τα fora του κόσμου λέγεται κι εδώ. Αν το ps3 πήγαινε καλά δεν θα έλεγε κανένας τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως να καταλαβεις κι εσυ οτι το dirt στο ps3 ειναι <<ελαφρωμενο>>, ενω φυσικα οι διαφορες στις σκιες/αντανακλασεις/hdr δεν φαινονται σε αυτο το gifακι, αλλα και παλι σε αυτα η εκδοση του 360 υπερτερει σαφως του ps3.
p3tran den einai etsi, nomizw ayto einai apo to demo an deis sto eurogamer pou exei ena sxetiko ar8ro apo thn full version kai pics 8a katalabeis oti einai antistrofa ta pragmata px

 

ss_preview_Dirt1.jpg.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα και το animation, που ειναι αρκετα δυνατο σημειο του παιχνιδιου, εχει

ξεπεραστει απο το assasins creed, με το οποιο βγαινει και ταυτοχρονα.

 

για μενα ειναι κατω απο 9 σιγουρα. ;p

 

Πως να χάσει κανείς την αξιοπιστία του ._

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...