Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για το προ 2008 δεν ακουσα και τα καλυτερα λογια για το ps3.γιατι δεν τον περνεις στο pc πρεπει να παρεις ps3??

 

αντιγραφω απο αλλα φορουμ

 

"Επειδη ειμαστε μια παρεα θελω να σας σωσω απο το λαθος που λεγεται pro evolution 2008 για ps3!!!

Το παιχνιδι ειναι απλα απογοητευτικο με τραγικο framerate drop.Σε ορισμενα γηπεδα δεν μπορεις να παιξεις και βεβαια για 2vs2 δεν το συζηταμε καν.Μετρας τα frame με ευκολια.

Δυστυχως δεν επρεπε να βγει και μαλλον ετσι εξηγειται και η απουσια demo απο το psn store!"

 

"ΣΕ PS3 που παίζω αυτή την στιγμή νομίζω ότι παίζω fifa.

Παντα όταν αλλάζει μου φαίνεται κάπως αλλά συνηθίζω και μ αρεσει αλλά αυτή την φορά δεν ξέρω ΞΕΝΕΡΩΣΑ."

 

"Δεν παίζω παιγνίδια, και δεν έχω PS3, αλλά ο αδελφός μου μετά απο περιπέτεια εχθές (πορωμένος ώντας) έχει απογοητευτεί πλήρως....

Είναι λέει τραγικό... Πάντως λίγο που το είδα, τα γραφικά του είναι τραγικά για 720p παιγνίδι"

 

"Σήμερα παίζωντας αρκετες ώρες διπλό με ένα φίλο που λιώναμε στο PRO στο PS2 εχω να πω το εξής: ΚΡΙΜΑ.Παίζω Οnline διπλά με φίλους και 10-12 full saison σε κάθε version. Αυτή η συγκεκριμένη ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΩ. Αν δεν το έλεγαν PRO 2008 θα νόμιζα ότι απλώς είναι ένα ΚΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΑΚΙ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
για το προ 2008 δεν ακουσα και τα καλυτερα λογια για το ps3.γιατι δεν τον περνεις στο pc πρεπει να παρεις ps3??

 

αντιγραφω απο αλλα φορουμ

 

"Επειδη ειμαστε μια παρεα θελω να σας σωσω απο το λαθος που λεγεται pro evolution 2008 για ps3!!!

Το παιχνιδι ειναι απλα απογοητευτικο με τραγικο framerate drop.Σε ορισμενα γηπεδα δεν μπορεις να παιξεις και βεβαια για 2vs2 δεν το συζηταμε καν.Μετρας τα frame με ευκολια.

Δυστυχως δεν επρεπε να βγει και μαλλον ετσι εξηγειται και η απουσια demo απο το psn store!"

 

"ΣΕ PS3 που παίζω αυτή την στιγμή νομίζω ότι παίζω fifa.

Παντα όταν αλλάζει μου φαίνεται κάπως αλλά συνηθίζω και μ αρεσει αλλά αυτή την φορά δεν ξέρω ΞΕΝΕΡΩΣΑ."

 

"Δεν παίζω παιγνίδια, και δεν έχω PS3, αλλά ο αδελφός μου μετά απο περιπέτεια εχθές (πορωμένος ώντας) έχει απογοητευτεί πλήρως....

Είναι λέει τραγικό... Πάντως λίγο που το είδα, τα γραφικά του είναι τραγικά για 720p παιγνίδι"

 

"Σήμερα παίζωντας αρκετες ώρες διπλό με ένα φίλο που λιώναμε στο PRO στο PS2 εχω να πω το εξής: ΚΡΙΜΑ.Παίζω Οnline διπλά με φίλους και 10-12 full saison σε κάθε version. Αυτή η συγκεκριμένη ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΑΒΑΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΩ. Αν δεν το έλεγαν PRO 2008 θα νόμιζα ότι απλώς είναι ένα ΚΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΑΚΙ. ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ."

 

Πες στα παληκαρια να κανουν install το παιχνιδι στο σκληρο και αν δουν "κολλημα" ξανα να μου γραψουν... Το πολυ πολυ, να κολλησει ελαχιστα οταν βγει η μπαλα αουτ η κατι τετοιο... Εχω ξεκινησει season για να δω και εγω πως θα το χαρακτηρισω το παιχνιδι και ηδη εχω παιξει τη μιση (μεσα σε 2 μερες).. Σιγουρα δεν ηταν αυτο που περιμεναμε ολοι δυστυχως..

ΥΓ : 2vs2 επαιξα ΠΡΙΝ κανω isntall στο δισκο το παιχνιδι και παιζοταν ευκολα.. Ειχε προβλημα με το framerate, αλλα δεν ειναι τοσο τραγικα οσο τα λενε.. Τωρα με installed το παιχνιδι, δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα σε αυτο τον τομεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα μου κολουσε πολυυυ. αλλα μολις το εκανα install περασε καποια αρχεια περιπου 1,5 GB στο σκληρο και μετα φορτωνε πολυ πιο γρηγορα.... γενικα κολλουσε αλλα τωρα πολυ λιγοτερο. το πακετο ειναι απο την κοναμι που λεει οτι δεν τα εβαλε ολα στο 2008 γιατι εχοντας ξεκινησει ηδη τη δημιουργια του 2009 κρατησανε πολλα πραματα για εκει! δηλαδη ελεος! για μ@λακες μας εχουν??? φιφα εγω δεν παιζω και το προ οπως και να ειναι θα το παιξω. εχει καταντησει λατρεια και με λιγο δουλεια θα ειμαι οκ.. χτες το ελιωσα μεχρι τις 5 το πρωι με ενα φιλο master league και ηταν πολυ καλο και ειδικα με το 06 ηταν ενα επιπεδο πιο πανω... κατεμε περιμενα πολλα περισσοτερα αλλα το παιχνιδι παραμενε κορυφη στο ειδος του και η αξια του διαχρονικη... θα το παρω στο ps3 και στο pc θα το παρει ενα φιλαρακι το οποιο δεν ασχολειται με ιντερνετ και θα μου κανει πασα τους κωδικους οπως και με το 06... καλο gaming :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Warhawk 1.2 patch details

 

Patch v1.2 includes:

* 5 New layouts.

* Clan game server option.

* Buddy slot reservations.

* Integrated Warhawk Store.

* Updated CTF capture/return behavior.

* Internal stat padder protection.

* Booster Pack status display at join game list.

* DualShock3 integration.

* Separate SIXAXIS motion control on/off per mode (ground, hover, flight).

* Detailed Player Score display at end of game fixed.

* Added new server type filters (player, ranked, dedicated, clan, Official Warhawk, etc).

* Added new server full/open filter.

* Fall damage exploit fixed.

* Dismount into walls exploit fixed.

* Invisible Tank, Turret & Warhawk exploit fixed.

* Auto-kick of idle players.

* Add to Favorites button added to end game screen.

* Increased VOIP volume when not using headset.

 

http://blog.us.playstation.com/2007/10/22/warhawk-v12-patch/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 Blue ray δώρο με κάθε ps3 (αγορασμένο εντός προσφοράς).

Βρήκα την προσφορά σε ένα Site, αλλά προφανώς θα επεκταθεί.

http://www.gamestop.com/gs/files/sb_onlineform.pdf

update:

Διευκρίνηση:

Η προσφορά είναι για διάφορα blue ray players, μεταξύ των οποίων και το PS3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...