Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

http://vgchartz.com/eweekly.php?date=39369

 

Επιτελους αρχισε να πουλαει και για πρωτη φορα ξεπερασε το Wii σε πωλησεις αυτη την εβδομαδα..Φαινεται οτι η μειωση τιμης βρηκε ανταποκριση στο αγοραστικο κοινο, και οτι υπαρχει αρκετος κοσμος που ειναι διαθεσιμος να παρει την κονσολα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'οτι ακουσα η εκδοση με τα 60gb θα κυκλοφορει μεχρι εξαντλησεως αποθεματων της Sony.

Πιθανοτατα δεν θα δουμε "Pes 2008" με αυτην την εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα σε τι τιμη?

 

Ειναι ενα ερωτημα και αυτο.. :/ δε το προσεξα, αλλα αν περασω θα ποσταρω τιμη και λεπτομερειες. Στο πλαισιο εχει το 40GB με pes2008 και extra sixaxis 528 ευρω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Isspro νομιζεις οτι μετα το Ps3 θα ξαναπαιξεις AA s στο pc??

http://www.gamespot.com/xbox360/action/americasarmytruesoldiers/index.html

 

Εεεεεε????

 

ωπα, χελωνας....

1)αυτο που μου εδειξες ηταν για xbox

2)το america's army μεχρι τωρα στηριζοταν σε update και οχι new full versions

3)μεχρι και φετος το 2007 ηταν free download αλλα λογω της μεγαλης απηχησης θα το αγοραζουμε απο τα καταστηματα οπως ολα τα αλλα games αλλα το πολυ μεχρι 20 δολλαρια...

4)το επομενο οπως αυτο που μου εδειξες ==>America's Army: True Soldiers ειναι next gen παιχνιδι, οπου το ιδιο θα συμβει και στο pc. και επειδη τυχαινει να εχω ενα δυνατουτσικο pc και ειμαι μεγαλος θαυμαστης του mouse-keyboard, πιστεψεμε AA σε οποιαδηποτε αλλη κονσολα για εμενα προσωπικα δεν προβλεπεται... :-D

 

PS3 θα παρω λογω PES2008 αντε και μερικων παιχνιδιων ακομα αλλα μεχρι εκει. δεν νομιζω να ειναι πιο δυνατο απο μια GTX και εναν Q6600... σωστα? :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...