Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@exoskeletor (file to inbox sou ine tigarismeno)

 

file exo,den tha to vris!giati den ine gia Pc.ine gia sega saturn.Pezi omos se Pc meso emulator,opos polla pehnidia tou ps1 kai ps2. xeris kaliteres analisis,anti aliasing,anisotropies,ktl.

 

xekina apo edo http://www.ngemu.com

 

a,ke na gia na xeris poso pehnidara ine,afti ti stigmi sto ebay.co.uk pouliete pano apo 120 lires=180 Euro.

kane ena search ke tha dis....

tha to vris ite os azel ite os panzer dragoon saga.

 

makran kalitero apo ti moufa to drakan.Vasika eti fotos kalitero.

 

συγνωμη για τα γκρικλις και για το οφ-τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Blepoume μεγαλες βελτιωσεις στους καθρεφτες, τωρα ειναι μια χαρα....γενικα το παιχνιδι θετει ενα στανταρ στα γραφικα...κοιταχτε τις ποιοτητες στο ταμπλο του αμαξιου, το φως ειναι ρεαλιστικοτατο, 16 αμαξια στην πιστα, 1080π 60 φπς , πραγματικα αυτο το παιχνιδι οσο περναει ο καιρος ακουμπαει την τελοιοτητα , που να μπουν και τα real time efe kairou...Μπραβο στην polyphony...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blepoume μεγαλες βελτιωσεις στους καθρεφτες, τωρα ειναι μια χαρα....γενικα το παιχνιδι θετει ενα στανταρ στα γραφικα...κοιταχτε τις ποιοτητες στο ταμπλο του αμαξιου, το φως ειναι ρεαλιστικοτατο, 16 αμαξια στην πιστα, 1080π 60 φπς , πραγματικα αυτο το παιχνιδι οσο περναει ο καιρος ακουμπαει την τελοιοτητα , που να μπουν και τα real time efe kairou...Μπραβο στην polyphony...

 

Αν γινει και λιγοτερο arcade καλα θα ειναι.Το ντεμο ηταν απογοητευτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις demo από το GT5???? Που μένεις να ρθω να το παίξω και εγώ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

παντως το παραπανω video απο το gt5p ειναι απογοητευτικο για οσους περιμενουν ρεαλισμο.

:/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις demo από το GT5???? Που μένεις να ρθω να το παίξω και εγώ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

To demo που κυκλοφορει στο νετ, δεν ειναι το 5ο(αν ηταν θα εκανα παρτι για ολους σας:mrgreen:) αλλα καπως αλλιως λεγεται.HD μηπως?:confused:

 

Δε θυμαμαι που ειχα διαβασει οτι τα physics αναμενονται περιπου τα ιδια, οποτε...:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To demo που κυκλοφορει στο νετ, δεν ειναι το 5ο(αν ηταν θα εκανα παρτι για ολους σας:mrgreen:) αλλα καπως αλλιως λεγεται.HD μηπως?:confused:

 

Δε θυμαμαι που ειχα διαβασει οτι τα physics αναμενονται περιπου τα ιδια, οποτε...:evil:

 

Δεν είναι demo είναι μεγάλη ιστορία, τίτλος θα ήταν με updates κλπ αλλά τον αφήσαν και συγκεντώθηκαν στο gt5. Είναι gt4 ουσιαστικά,εχουν ειπωθεί πολλά από τους xbox fans για το ένα αμάξι στη πίστα και όλα αυτά.

 

Όσο για το ρεαλισμό που λέει ο p3tran σίγουρα δε θα ναι gtr2... Θα 'ναι το Gran Turismo! Το θετικό είναι ότι φτιάξανε τους καθρέφτες, θα φτιάξουν ελπίζω και το τιμόνι και τα χέρια που δεν αλλάζει ταχύτητες από όσο είδα, θα μπει και damage τύπου pgr και αυτό πιστεύω θα ναι πάνω κάτω το gt5. Θέλω να πιστεύω ότι το Α.Ι. θα είναι πολύ καλύτερο από το 4, αν και με τέτοιο online που θα προσφέρει το ΑΙ θα ναι απλά για να κάνεις συλλογή από αμαξάκια :)

 

Αυτά... αλλά όχι να λέμε και το GTHD demo του GT5... Μου θυμίσες τον exo που όταν είχα κάνει post τις πρώτες φώτος με τα audi, γύρισε και μου είπε ε σιγά ίδια γραφικά με το GTHD... :mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασα το Sega Rally Demo σημερα.

 

Δεν ειναι του γουστου μου, τα γραφικα χειροτερα αρκετα απο το CMR αλλα σαφως καλυτερο το gameplay.Δεν περιμενα να το πω αυτο για ενα κατεξοχην arcade racing game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...