Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Giati periergo man? an den htan kala ta games den eixan allh epilogh.

 

Για να λεμε την αληθεια εδω δεν του εδωσε καλη βαθμολογια το PSM τι να περιμενε η Sony απο τους αλλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The PS3 and Xbox 360 versions are almost identical, save two things. The PS3 features some limited Sixaxis control. You can maneuver your board with tilts and do powerslides by pulling up. It's pretty much useless though and is off by default for good reason. The other difference, unfortunately, is one that has become commonplace among EA's multiplatform titles. skate on PS3 is the cross-eyes sister to the 360 version. There's a lot of aliasing issues and the game in general is blurry (possibly to hide some of the jaggies). The framerate, which is perfect on 360, is choppy on PS3. It isn't enough to affect the gameplay, but it's certainly noticeable.

 

http://ps3.ign.com/articles/818/818838p3.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanatos ηταν το παλιο μου nickname. (πριν απο απειρα χρονια :D)

μαλιστα το στσγκεκριμενο game το ειχα πειραξει με hex editor και το game απο τιτλους αρχης-τελους, μενου και highscore tables ειχε παντου τ'ονομα μου και γενικα οτι μου κατεβαινε τοτε. :D

μην μου χαλας τις αναμνησεις παλιοwolfidi με το lair σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony sends out 'Lair Reviewer's Guide' -- Must. Not. Laugh.

 

http://www.joystiq.com/2007/09/07/sony-sends-out-lair-reviewers-guide-must-not-laugh/

 

 

Δεν τους αρεσαν οι βαθμολογιες που πηρε το παιχνιδι και στελνουν οδηγους στους reviewers .. :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...