Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Heavenly Sword review δεν εχει απο 1up?

 

Oχι γιατι πηρε 8:roll:

Το 6 του lair φαινεται καπως πιο ωραιο στο ματι.

 

storm σε βγαζω απο τον κοπο...:razz:

 

baby_crying_2.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

an den apatomai ypirxe mia geniki omologia (prin ginei gnwsto gia ps3 exclusive) oti den einai kai tipota idiaitero.. mporei kapoios na to dei anatrexontas piso sto forum.. eilikrina emena oute me trellaine oute me trellainei i idea enos akoma generic fps..

 

 

pantos einai mia mikri niki tou ps3 opos kai na to kanoume:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

copy apo allo forum, afieromeno sta x-trolia

 

Εμ, ναι. Που βρίσκεις το περίεργο;

 

Αφού είναι συνήθης τακτική μας να εκθιάζουμε τα games του 360 και να θάβουμε αυτά του PS3. Χ-τρολια και X-bots που έλεγε ο Blizard πρόσφατα σε κάποια άλλα forums....

 

Κάτι πάνω σου και στον Sl(a)y τρόπο της γραφής σου με κάνουν να θέλω να μην ξαναχρησιμοποιήσω Mozilla και να σταματήσω να βλέπω Southpark. Ειλιρινά. Δεν θέλω να έχω κοινά μαζί σου.:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

slay κατσε εσυ με το Haze που ειναι παιχνιδαρα ( :lol: ) και ασε τους αλλους να λενε :D

ζηλευουνε βρε, γιʼαυτο :D

 

 

η πλακα ειναι που μεχρι προχτες υπηρχε διεθνες κινημα των playstationακιδων ΚΑΤΑ της UBISOFT (αφου ολα τα games της βγαινουν ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ στο Ps3)

αλλα απο χτες.... αδιαμφισβητητο number one! ε ρε γελια. :D

 

απο lazy devs -> gods. και αυτο με μια μολις ανακοινωση :D :D :D :D :D

προφανως δικιο εχουν τα μεγαλα κεφαλια στη sony που αντιμετωπιζουν την αγορα σαν χαζους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πάνω σου και στον Sl(a)y τρόπο της γραφής σου

 

Kατσε ρε συ...

Ο τροπος του slay σε πειραξε?Εδω εχουμε δει απειρος χειροτερες συμπεριφορες και sl(a)y τροπους γραφης...:???:

 

 

Το lair ειναι πατατα απο τις λιγες τελικα,μονο τα γραφικα αξιζουν.

 

gamespot:4.5

 

Lair is a beautiful disaster....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό με πείραξε ρε PDS, ναι. Δεν μπορώ τους hit and run τύπους.

 

Και με εσένα διαφωνώ π.χ αλλά τουλάχιστον σε σέβομαι και κάθομαι να ακούσω την άποψη σου. Ο τύπος μπήκε να μας πεί x-trollia. Ε εμένα με θίγει αυτό.

 

Εκτός αν νομίζει πώς απευθύνεται σε τίποτα 15χρονα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό με πείραξε ρε PDS, ναι. Δεν μπορώ τους hit and run τύπους.Ο τύπος μπήκε να μας πεί x-trollia. Ε εμένα με θίγει αυτό.

 

Εκτός αν νομίζει πώς απευθύνεται σε τίποτα 15χρονα...

 

Ενταξει δεν ειναι και το καλυτερο να πεταγεται να λεει κατι και να φευγει,αλλα εν μερη τον δικαιολογω ως ενα σημειο γιατι αυτα που γινονταν εδω(τωρα εχουν ηρεμησει καπως τα πραγματα) δεν υπηρχαν πουθενα σε κανενα φορουμ.

 

Ειναι το μοναδικο φορουμ που ενω δεν ειχα σκοπο να γραφτω,γραφτηκα γιατι τα ''πηρα'' με αυτα που διαβαζα.Τωρα τα πραγματα ειναι πολυ καλυτερα αν και οχι ιδανικα.

 

Εφοσον σε αλλα φορουμς δεν κανει το ιδιο(εχει το βημα και απο το ps3forums να πει οτι γουσταρει) παρα μονο εδω,θα εχει τους λογους του.

 

Οχι οτι συμφωνω με αυτην την τακτικη του ουτε θελω να το παιξω δικηγορος του,αλλα εχουμε δει και χειροτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Blizard λες;:mrgreen::mrgreen:

 

Μπα οχι,δεν λεω για αυτους που ετρωγαν ban για αποψεις τους(οποιες και αν ηταν αυτες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rumor: Virtua Fighter 5 online patch for PS3 gonna cost $10

 

According to a dutch gaming website, the patch which will enable PS3 owners to go online with Virtua Fighter will cost $10. This is an unconfirmed rumor but if true will anger a lot of gamers as the Xbox 360 has the online play mode built-in.

 

Μια πεταλούδα στη γωνιά χαμογελάει

κερνάει τσιγάρο μα πουλάει τη φωτιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...