Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Koita pio poli se titlo gia xbox 1 moiazei

Mωρε και σαν τιτλο mega drive θα μοιαζει τωρα που μαλλον ειναι exclusive:mrgreen:

Kala twra.... opoios exei matia blepei.

ετσι για να γελασουμε λιγο....

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΕ WOLFIDI ΑΣΧΕΤΕ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ XBOX 1 GAME!!!!

κοιτα πως ηταν τα xbox1 games για να καταλαβεις:

τι σχεση εχει αυτη η κοτσανα πχ με ps3 exclusive? ε? E? E?

αφιερωμενο στο fanclub :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

p3tran

Eνα παιχνιδι που θα εβγαινε και δεν βγηκε ποτε οπως και το BC,δεν ξερουμε αν θα ηταν ετσι και δεν ειναι και ιδιαιτερα τιμητικο (αν τελικα θα ηταν ετσι το παιχνιδι)για το πρωτο xbox το οτι δεν ειδαμε κατι τετοιο απο αυτην την κονσολα(με ελαχιστες εξαιρεσεις).

Καλη προσπαθεια..

 

Ειπαμε τα γραφικα του haze ειναι μαπα τωρα πια:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

p3tran

Eνα παιχνιδι που θα εβγαινε και δεν βγηκε ποτε οπως και το BC,δεν ξερουμε αν θα ηταν ετσι και δεν ειναι και ιδιαιτερα τιμητικο (αν τελικα θα ηταν ετσι το παιχνιδι)για το πρωτο xbox το οτι δεν ειδαμε κατι τετοιο απο αυτην την κονσολα(με ελαχιστες εξαιρεσεις).

Καλη προσπαθεια..

 

Ειπαμε τα γραφικα του haze ειναι μαπα τωρα πια:mrgreen:

 

κι ομως το footage ειναι απο xbox1 ειτε σου αρεσει ειτε οχι.

 

κι αν δεν ξερεις την ιστορια του παιχνιδιου, μαθε οτι το πηγαινανε για xbox1 exclusive, φαγανε πορτα,

το πηγανε για 360 exclusive, μια απο τα ιδια,

και τελικα κατεληξε οπως κατεληξε και το game αλλα και η εταιρια που το εβγαλε. (την οποια συμπαθω ιδιεταιρα)

 

 

 

οσο για το haze...

απο την πρωτη στιγμη που ειχαμε δει φωτος και πληροφοριες (σαν 360 game αν θυμασαι), ολοι ειχαμε μιλησει για μετριοτητα-κατω της μετριοτητας. φαινεται αλλωστε και δια γυμνου οφθαλμου :mrgreen:

το πως ξαφνικα πηρε τοση αξια αυτο το game (ή θελεις να πηρε τοση αξια) ειναι κατι που θα πρεπει να το ψαξεις αλλου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι ομως το footage ειναι απο xbox1 ειτε σου αρεσει ειτε οχι.

 

κι αν δεν ξερεις την ιστορια του παιχνιδιου, μαθε οτι το πηγαινανε για xbox1 exclusive, φαγανε πορτα,

το πηγανε για 360 exclusive, μια απο τα ιδια,

και τελικα κατεληξε οπως κατεληξε και το game αλλα και η εταιρια που το εβγαλε. (την οποια συμπαθω ιδιεταιρα)

 

Αυτην την ιστοριουλα την εχω ακουσει,οπως και το GTA εφαγε πορτα απο την MS:mrgreen:

 

οσο για το haze...

απο την πρωτη στιγμη που ειχαμε δει φωτος και πληροφοριες (σαν 360 game αν θυμασαι), ολοι ειχαμε μιλησει για μετριοτητα-κατω της μετριοτητας. φαινεται αλλωστε και δια γυμνου οφθαλμου :mrgreen:

το πως ξαφνικα πηρε τοση αξια αυτο το game ειναι κατι που θα πρεπει να το ψαξεις αλλου ;)

 

Δεν πηρε αξια το game,εγω μιλησα για γραφικα και ειπα οτι δεν ειναι τοσο μαπα οσο θελετε να περασετε οτι ειναι.Ουτε απιστευτα ειναι φυσικα.

Αλλα λιγο ηρεμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πηρε αξια το game,εγω μιλησα για γραφικα και ειπα οτι δεν ειναι τοσο μαπα οσο θελετε να περασετε οτι ειναι.Ουτε απιστευτα ειναι φυσικα.

Αλλα λιγο ηρεμια.

 

"Ετούτο το παιχνίδι εδώ (Ηaze ή Xαζέ ελληνιστή) που θέλεις ν' αγοράσεις

με ιστορίες αλλόκοτες ο θρύλος το 'χει ζώσει,

μα εγώ θα σε συμβούλευα κάτι άλλο ν' αγοράσεις." (πάρε κανένα GRAW2 να βρεις την υγειά σου)

-- PDS13;1766176 : Πόσο έχει;

-- Μόνο ευρώ 77. Αφού το θέλεις, πάρ' το.

:twisted:

Ρε συ τέτοιοι τίτλοι αδικούν την κονσόλα που εκθειάζεις (την οποιαδήποτε κονσόλα αδικούν)

Στο λέω με αγάπη.... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ετούτο το παιχνίδι εδώ (Ηaze ή Xαζέ ελληνιστή) που θέλεις ν' αγοράσεις

με ιστορίες αλλόκοτες ο θρύλος το 'χει ζώσει,

μα εγώ θα σε συμβούλευα κάτι άλλο ν' αγοράσεις." (πάρε κανένα GRAW2 να βρεις την υγειά σου)

-- PDS13;1766176 : Πόσο έχει;

-- Μόνο ευρώ 77. Αφού το θέλεις, πάρ' το.

:twisted:

Ρε συ τέτοιοι τίτλοι αδικούν την κονσόλα που εκθειάζεις (την οποιαδήποτε κονσόλα αδικούν)

Στο λέω με αγάπη.... :mrgreen:

 

λολ:)

Καλα ας το δουμε πρωτα και ας το κρινουμε μετα.

Εγω δεν εχω εμπειρια απο fps γιατι δεν ψηνομαι και πολυ για τετοια παιχνιδια.

Καποια παιδια λενε οτι θα ειναι μαπα το Καρπουζι,αυτοι μπορει να ξερουν κατι παραπανω απο μενα,δεκτον.

Δεν αμφιβαλω οτι μπορει να ειναι μετριοτατο αλλα κατσε να βγει να κριθει και βλεπουμε.

Και εγω με πολυ αγαπη στο λεω:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...