Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Exo το swadow of the colossus ηταν στα 25 το πολυ και παραμενει ενα απο τα καλυτερα games oλων των εποχων.

 

privateer αλλο το draw distance και οι ποσοτητα εχθρων του ninja gaiden και αλλο του heavenly sword.

 

Γενικο σχολιο.

Nα δεις που θα το βγαλετε μαπα και αυτο τελικα.8)

Ολο προς τα εκει το γυρνοφερνετε οσο πλησιαζει η κυκλοφορια του.

Μια οι εικονες,μια το game του μηνα(που δεν ηταν αλλα πηρε 10),μια τα 8αρια(λογο της μικρης διαρκειας).

Το ποντικι και το πληκτρολογιο εχουν παρει φωτια για να βρουμε αρνητικα παλι.:mrgreen:

μωρε αρνητικα υπαρχουν και μαλιστα αρκετα και στην καρδια του gameplay,

απλα οπως ειπα περιμενω οτι θα προλαβουν να τα φτιαξουν, μιας και τα ιδια τα παιδια στην ninja theory το ξερουν πολυ καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
o xbox player εχει μεγαλυτερη εμπειρια σε τετοιου ειδους games απο τον pc player. :D

οι pc players ξερουνε μονο απο rts, οποτε οτιδηποτε action να δουνε κανουνε κολοτουμπες :mrgreen::-P

 

Τσκ τσκ.. Statement of the day Τωρα πιος ειναι κλισε; :lol:

Απο την μια δεν θελετε να λενε καποιοι οτι ενας console user ξερει λιγοτερα απο ενα pc user το οποιο ειναι σωστο γιατι οι γνωσεις καποιου δεν εχουν να κανουν με το αν εχει κονσολα ή pc, αλλα απο την αλλη προς χαριν του παραδειγματος μας λεμε την τετριμμενη μαλ.. οτι οι PC users μονο απο rts ξερουν.. Και να ηταν και αληθεια καλα θα ηταν.. :P

 

Ενιγουεη το HS για μενα εχει πολυ καλα γραφικα και αρκετα καλο framerate στο demo χωρις drop in teens.. Και οχι μονο αυτο αλλα μαλιστα σου δινει την αισθηση του πολυ γρηγορου gameplay..Τα γραφικα του ειναι πολυ ωραια οπως και τα physics και το animation του παιχνιδιου.. Προσωπικα μου αρεσε πολυ το demo εντυπωσιαστηκα, ξεχωριζει απο τα παιχνιδια του ειδους...Το Νinja gaiden εμενα προσωπικα δεν μου εκανε καμια αισθηση..

 

Μπατ νεβερμαιντ μαι οπινιον.. Ι αμ τζαστ(ιν τιμπερλεικ) α πισι γιουζερ.. :lol:

 

 

Ego leo de to blepeis kalitera prin to agoraseis.

 

Το αυτονοητο δλδ.. Different ppl.. Different opinions.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ποιον να εμπιστευτω?εναν xbox fan ή εναν pc fan?:roll:

Δεν ξερω αλλα κατι μου λεει οτι θα το ριξω στο 2:p

 

Xεχεχε..η αληθεια ειναι οτι ειμαι ενας xbox fan me 2 PS3....go figure!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PSW October Scores - HEAVENLY SWORD & LAIR

 

Heavenly Sword - 8

 

+ Stunning Visuals

+ Inspired use of the Sixaxis

+ Superb combat system

- Over too soon

 

Lair - 8

 

+ Always so much going on

+ Stunning attention to detail

+ Intuitive control set-up

- Not the longest of games

 

 

 

killer apps confirmed? :D

 

 

HS = LAIR = GRAW2 WOW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paides olo milate lete to ena eine kalitero to allo eine kalitero....ooooo afiste kai kanena na paixi to paixnidi prwta kai meta tha katalavei pio tou fainete kalitero..afiste tis @@pou grafete gia na doume kamia eikona kai kana video tis prokopis min kourazete ton kosmo pou parakolithi ta nea me anousia pragmata gia to pia konsola eine kaliteri..

 

 

 

 

 

 

filika panta dj-par

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...