Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Harrison: Madden on PS3 at 30 FPS is not a PS3 Issue, it's EA's problem

 

Speaking in a recent interview, Sony's Phil Harrison has looked to reassure gamers that the PS3 is more than capable of doing a 1080p 60 frames per second sports title as Sony's very own studio are making one. The remark comes as Harrison was asked why EA's Madden will only be running at 30 FPS who claims he was trying to be polite during the interview too.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να εισαι σε θεση να το συμπερανεις προυποθετει νοημοσυνη πανω απο 90 (τουλαχιστον)...

 

Αν είναι έτσι τότε τι τζάμπα παιδεύεσαι και ασχολείσαι? Κρίμα είσαι...

 

ΟΠΩΣ θα καταλάβαινε κάποιος έστω υποτυπώδους νοημοσύνης, ο ίδιος TopGunZ που απάντησε στο PS3vsXBOX360 για το θέμα είναιαιαια..εγώωωω. Άρα ....ασχολούμαιαιαιαι. Εντάξει, μήπως να τα γράψω πιο επεξηγηματικά? Το ότι μάλλον δεν χωρέσανε στο BR το έγραψε ο modecris. Ο κίλικ δεν ανέφερε (όπως και πουθενά αλλού δεν αναφέρθηκε πέραν του modecris) ότι δε χωρέσανε στο BR. Οπότε δεδομένου του θέματος στο οποίο γράφω, και πέραν κάποιας άλλης προσωπικής σας διαμάχης ίσως, το ότι θεώρησα μη λογικό να εξάγεις το συμπέρασμα ότι ο κίλικ θα έπρεπε να παραδεχτεί ότι θεωρεί ο ίδιος το BR μικρό, για κάτι που, χωρίς κάποια απόδειξη, και μάλλον και με χιούμορ έγραψε ο modecris (το οποίο βέβαια, με χιουμοριστική πάντα διάθεση, θα μπορούσε να απευθύνεται στον κίλικ και θα ήταν και ενδιαφέρον αστείο, αντί για "κατινίστικο" επιχείρημα) είναι απολύτως σωστή. Αλλά εντάξει το να κάτσεις να διαβάσεις συνολικά 5 προτάσεις και να εξάγεις ένα λογικό συμπέρασμα απαιτει κάποια νοητική ικανότητα, μην ανησυχείς όμως η έλλειψή της δε σε μειώνει ως άνθρωπο. Κρίμα όμως καημένε, κρίμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οιοσδήποτε με ξέρει έστω και λίγο, βάσει της παρουσίας μου εδώ, θα καταλάβαινε πως δεν εννοώ καμία από τις προσβολές στο άτομό του. Απλά η εκφορά συγκροτημένου λόγου και η χρήση του, συγνώμη ο ξεπεσμός του, για παραγωγή μη εποικοδομητικών και προσβλητικών απόψεων δεν είναι μονοπώλιο, ούτε καν τόσο δύσκολη.

 

Πίστεψέ με ποτέ δεν ήμουν άνθρωπος των προσβολών. Μάλιστα ζητώ συγνώμη από τους υπόλοιπους συμφορουμίστες για το λόγο μου πιο πάνω. Δεν επιτρέπω όμως σε κανέναν, στο ζήλο του για προάσπιση κάποιων απόψεών του (θεμιτό) να καταφεύγει σε άνευ λόγου προσβολές, ειδικά όταν δεν έχω προκαλέσει ποτέ, όταν ακόμα και σε έντονες συζητήσεις πάντα προσπαθώ να διατηρήσω την ψυχραιμία μου και μόνο καταφεύγω στο χιούμορ σε ορισμένες περιπτώσεις, οπότε και το επισημαίνω.

 

Αν παρ' όλα αυτά ο φίλτατος συμφορουμίστας αστειευόταν επίσης, ζητώ και από τον ίδιο συγνώμη, όπως επίσης και αν το όλο θέμα προκλήθηκε από τη φράση περί "λογικής".

 

I rest my case.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κουβέντα ξεκίνησε έτσι

 

 

 

 

Ο KilliK απαντάει θέλοντας να επιβεβαιώσει τις απόψεις του περί ανωτερότητας

του on line στο pc έναντι των κονσολών

 

κατα τα αλλα το πισι ονλινε ειναι πισω....

 

 

 

Και εγώ χαριτολογώντας αναφέρω πως γι αυτό δεν φταίει η ανωτερότητα του pc αλλά ...ο κορεσμός της χωρητικότητας του Blu-ray.

 

Δεν φταίει αυτό,μάλλον τιγκάρισε και το Blu-ray ;)

 

Τώρα,πως παρερμηνεύτηκαν τα γραφόμενά μου και από χιούμορ κατέληξαν σε

"κατινίστικο επιχείρημα" (αν αναφέρεσαι σε εμένα),ειλικρινά δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Video: Hotshots Golf 5 upskirt shots

 

The following video seems to be attracting a large audience,

its of the upskirt game physics as evident in Hotshots Golf 5

for the PS3 as already released in Japan.

 

 

 

Άντε να ανεβούν λίγο οι πωλήσεις...LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα,πως παρερμηνεύτηκαν τα γραφόμενά μου και από χιούμορ κατέληξαν σε

"κατινίστικο επιχείρημα" (αν αναφέρεσαι σε εμένα),ειλικρινά δεν ξέρω.

 

Όχι δεν αναφερόμουν σε σένα, ίσα ίσα, λόγω της σχέσης των θεμάτων, είπα ότι ενείχε αρκετό και καλό χιούμορ. Απλά πρώτα ο Πιτζαμαράμα και μετά εγώ ακόμα περισσότερο μπήκαμε σε ένα ηλίθιο τριπάκι, βασιζόμενοι στο ότι νομίζαμε πως αναφερόσουν στο GT5 και στο BR. Εκ μέρους μου συγνώμη για την αναστάτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@TopGunZ

Απο οτι διαπιστωνω χρειαζεται να στο κανω πιο λιανα...δυστυχως

 

Ο Κιλικ διαβαζει οτι δεν χωρανε ολες οι υφες στο DVD του PGR4 και το βγαζει παρωχημενο ως μεσο αποθηκευσης nextgen games.

Σκαει η ειδηση οτι το BR του GT5 δεν χωραει ολα τα αυτοκινητα οποτε με το σκεπτικο του Κιλικ και το BR ειναι επισης παρωχημενο.(συνεχιζω τη διαφωνια που ειχαμε σε αλλη ενοτητα)

Η δικια μου εξηγηση ηταν προφανως πιο σωστη απο του Κιλικ (αυτη περι "ανορθοδοξου γραψιματος του κωδικα και τακτοποιησης των αρχειων")

 

Πεταγεσαι ως πορδη και κανεις κριση απο το πουθενα και χωρις να καταλαβαινεις...

 

Γκεκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκαει η ειδηση οτι το BR του GT5 δεν χωραει ολα τα αυτοκινητα

 

Βρε συ Pytzamarama,η είδηση δεν έλεγε πως δεν χωράνε,απλώς πως θα τα κατεβάζεις από το το psn.Εκτός και αν κάνω λάθος (ή έχω χάσει επεισόδια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...