Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα μαλλον οχι...:D

 

Καλά μη χαίρεσαι τόσο πολύ.... :P Για τα controls το κράξανε το παιχνίδι όχι για τα γραφικά και τα visuals κλπ.... Τα γραφικά είναι άψογα και εκεί πάει ο Cell και η RSX. Τώρα αν το παιχνίδι πάσχει αλλού είναι άλλο θέμα.

 

@ P3tran Θα το πάρω εγώ το game για να το δω γιατί 5.0 σε συνδιασμό με το 7 που πήρε το mario strikes και το θάψιμο του BD κάπου με κάνει να αναρωτιέμαι. Θα σου φτιάξω εγώ το review και αν είναι όντως μάπα το παιχνίδι θα τους κράξουμε παρέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Επισκέπτης

βεβαια και το blue dragon δεν εχει παρει και τις καλυτερες βαθμολογιες...

κατι 6.5σαρια.

Αλλα μαλλον τους απασχολει περισσοτερο το ps3 παρα η αγαπημενη τους κονσολα(οπως παντα αλλωστε):wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα μαλλον τους απασχολει περισσοτερο το ps3 παρα η αγαπημενη τους κονσολα(οπως παντα αλλωστε):wink:

 

Το Blue Dragon εχει κυκλοφορησει απο τα Χριστουγεννα στην Ιαπωνικη αγορα, οποτε και reviews εχουμε διαβασει, και την ιστορια τη γνωριζουμε και απλα περιμενουμε να το δουμε και απο κοντα....(Αμα θελεις μπορεις να βρεις 100 review απο τον Δεκεμβριο)

Το ερωτηματικο ηταν το Lair το οποιο αναμενονταν σαν ΑΑΑ τιτλος και παρολα αυτα μαλλον προς πατατα φερνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερωτηματικο ηταν το Lair το οποιο αναμενονταν σαν ΑΑΑ τιτλος και παρολα αυτα μαλλον προς πατατα φερνει...

 

Καλά το game έκανε μπαμ ότι θα είναι πατάτα, για να λέμε και τα πράγματα με τ΄όνομά τους ;) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειπα την αποψη μου για το game και εσυ μου πετας το Wii να αρχισει παλι της μουρλης εδω μεσα. Αντε get a life... θες να μου πεις οτι δε κερδιζεις τα παντα πατωντας μονο τετραγωνο; εγω ετσι περασα ολο το demo.
kai nero mporeis na pieis apo mpolaki den shmainei omws kati. 8a skeftw sobara thn protash sou na get a life kai 8a se enhmerwsw gia tis e3eli3eis ....

 

PS.lol an den patouses to tetragwno alla kounouses panw katw to wii mote 8a htan epanastatiko? ayto mono pes mou telos :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα ποτε κατι τετοιο; Φυσικα κ θα ηταν το ιδιο. Απλα ειπα πως για ΕΜΕΝΑ τετοιου ειδους παιχνιδια ειναι ανουσια. Και το God Of War ηταν τρελο button mashing αλλα το HS ειναι ακομη πιο πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα ποτε κατι τετοιο; Φυσικα κ θα ηταν το ιδιο. Απλα ειπα πως για ΕΜΕΝΑ τετοιου ειδους παιχνιδια ειναι ανουσια. Και το God Of War ηταν τρελο button mashing αλλα το HS ειναι ακομη πιο πολυ.

 

gia ante bgale to god of war sto hard/god mode me button mashing k meta ela k pes mou ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ότι δεν έμαθες να παίζεις God Of War φαίνεται όταν λες ότι το παιχνίδι ήταν button smashing... Αν δε κάτσεις να μαθεις κινήσεις κ παίζεις το παιχνίδι απλά για να το παίξεις επειδή κάπως έπεσε στα χέρια σου δε σημαίνει ότι έμαθες και το παιχνίδι. Αν το παιχνίδι έχει χίλια δυο κόλπα και εσύ απλά δεν τους δώσεις καν σημασία και βάλεις ας πούμε το παιχνίδι στο easy απλά για να το τερματήσεις όπως έχω ακούσει απο πολλούς τι γνώμη θα μπορέσεις μετά να εκφέρεις? Anyway για να μη τα πολυλογώ ούτε το GOW ούτε το HS είναι παιχνίδια που απλά πατάς ένα κουμπί συνέχεια κ είσαι οκ...

 

@ Miltoz Αν το παιχνίδι είναι μάπα και εγώ θα τους κράξω μαζί σου... Αλλα ρε φίλε εσύ χωρίς να το χεις παίξει και με τέτοια γραφικά κ τέτοιο project από πίσω εσύ που κατάλαβες ότι είναι μούφα το παιχνίδι? Επειδή δεν είναι κάτι οικείο είναι μούφα? Προσωπικά έχω βαρεθεί τα ίδια και τα ίδια βαρέθηκα τις συνέχειες που είναι απλά το ίδιο game με καλύτερα γραφικά και μερικά features παραπάνω. Ας φέρουν κάτι καινούργιο...

Και κάτι τελευταίο... Μην είσαι προκατειλημένος με το οτιδήποτε από μεριάς Sony... Είναι δύσκολο το ξέρω, έχεις κ εσύ τους λόγους σου που κρατάς αυτή τη στάση αλλά μην βιάζεσαι να κρίνεις ένα παιχνίδι χωρίς να το χεις δει καν...

Το ίδιο έγινε και με το Killzone 2 με το που βγήκε η photo η πρώτη πέσατε πάνω της κ γελάγατε... Όμως όταν εδειξε η Sony το video στην E3 όλοι οι δημοσιογράφοι κ το internet με αυτό ασχολιόντουσαν... Δεν είναι τυχαίο νομίζω.

 

 

Λοιπόν μην τρώμε το κάθετι που μας σερβίρουν... Και κυρίως μην είμαστε προκατηλλημένοι, δεν βαρεθήκατε ? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα tekken έχουν (το όποιο) βάθος στο gameplay,όμως άμα παίξεις με κάνα άσχετο που έχει φαντασία στο πάτημα των κουμπιών,θα το φας το ξυλίκι σου...

Η ουσία είναι πως,τουλάχιστον τέτοιου βεληνεκούς παιχνίδια,ΔΕΝ πρέπει να σου δίνουν αυτήν την δυνατότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το game έκανε μπαμ ότι θα είναι πατάτα, για να λέμε και τα πράγματα με τ΄όνομά τους ;) :)

 

K apo pou re thirio to eixes katalabei? apto ps3 pou grafei pano h apto sony?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

K apo pou re thirio to eixes katalabei? apto ps3 pou grafei pano h apto sony?

apo to PS3 Exclusive to eixe katalabei, kai na thymiso oti to en logo review proerxetai apo periodiko toy idioy omiloy me to 1UP kai basika oi syntaktes toy grafoyn kai sta dyo, xerete ekeinoy toy site poy eixe balei trellh bathmologia sto Perfect Dark Fola, poy htan to mono site poy den entyposiasthke kai toso apo thn paroysiash toy killzone 2 (kai poy toys ekraksan merxi kai oi petres)

ego giati exo thn entyposh oti ta IGN kai Gamespot (kai oxi mono) tha toy dosoyn poly kalyterh bathmologia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apo to PS3 Exclusive to eixe katalabei, kai na thymiso oti to en logo review proerxetai apo periodiko toy idioy omiloy me to 1UP kai basika oi syntaktes toy grafoyn kai sta dyo, xerete ekeinoy toy site poy eixe balei trellh bathmologia sto Perfect Dark Fola, poy htan to mono site poy den entyposiasthke kai toso apo thn paroysiash toy killzone 2 (kai poy toys ekraksan merxi kai oi petres)

ego giati exo thn entyposh oti ta IGN kai Gamespot (kai oxi mono) tha toy dosoyn poly kalyterh bathmologia

To gamespot edwse tin idia ba8mologia me to 1UP (9/10) sto Perfect Dark Fola....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον, σε ποιο PSN Store μπαίνεις και δέυτερον, έχεις βρει το εικονίδιο έστω του GTHD? To κουμπί download πάντως βρίσκεται σε μια σελίδα με μια εικόνα πάνω αριστερά, ένα textbox να πιάνει το κάτω μισό της οθόνης και πάνω κέντρο προς δεξιά ένα κουτί με πληροφορίες (τιμή κλπ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony: Poor PS3 Sales Means Smaller Losses

 

Sonyʼs chief financial officer has revealed that the companyʼs recently reported games division losses were less than expected – because of the lack of PlayStation 3 consoles sold at a loss.

 

With Nintendoʼs Wii having outsold Sonyʼs PlayStation 3 by almost fivefold during the quarter ending in June, Sonyʼs CFO Nobuyuki Oneda appears to be looking on the bright side of life.

 

"Sales of the PS3 have risen but we booked losses due to our strategic decision to price it below the (production) cost. Actually, because the number of units sold was not as high as we hoped, the loss was better than our original expectation," he said.

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

http://www.next-gen.biz/index.php?option=com_content&task=view&id=6599&Itemid=2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...