Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
gran turismo 4 eine ayto man. oxi neo gran turismo. pou eine to asxhmo?

δεν ειναι <<grand turismo 4>>. ειναι Grand Turismo HD. αυτο που κατα 99% θα σου πουλαει η sony σε 6 μηνες.

αλλωστε το γραφει ξεκαθαρα οτι ειναι το GT:HD σε 1080p. τα screengrabs ειναι official.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω κατι ακουσα οτι GT5 θα βγει την δευτερα παρουσια, και για να μην τους λυντσαρουν θα κυκλοφορησει το GT:HD μερικους μηνες μετα το launch του ps3.

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω κατι ακουσα οτι GT5 θα βγει την δευτερα παρουσια' date=' και για να μην τους λυντσαρουν θα κυκλοφορησει το GT:HD μερικους μηνες μετα το launch του ps3.

;)[/quote']

 

I second that... εξάλλου υπήρχε και στο Play.com σαν preorder.

 

btw τώρα εξηγείται γιατί τα Warhawk και GT:HD τα δίνανε bundle με το PS3... λέτε να το ήξεραν για την καθυστέρηση; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ εχει καταντησει η δουλεια με το ps3 και σκεφτομαι να παρω το xbox 360 που εχει χακεφτει κιολας εχει και ωραια παιχνιδια (εχω λιωσει στο xbox360 ενος φιλου μου το moto gp και το oblivion!) εσεις βρε παιδια που ασχολειστε και πιο πολλη τι λετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

monos sou prepei na katseis na skefteis ti thes na paizeis k an se kaliptei to 360.epeidi k gw rpgs eimai k style ff na sou pw oti mou leipoun ta jrpg tou ps.omws san action rpg ola ok.k eidika me to mass effect pou erxetai..

opote to thema einai kathara diko sou.an omws me rwtiseis pio lineup apo ps3-360 maresei tha soupw oti mexri stigmis eimai pio gohteumenos apo auta pou erxontai sto 360,k aposa exw dei.bebaia emena o logos pou thelw 100% ps3 einai sta jrpg,ff,mgs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα panther σε παρακαλω!! μονοπωλιο στο να πειραζουμε sonακηδες εχουμε εμεις οι xboxακηδες!!

εσεις οι nintendυμπόηδες ειστε παρακατιανοι!! ;ppPppPPpppPPPppPPPPpp

 

 

ffseriespower, για μπαστα μερικες μερουλες, γιατι καποιες φημες λενε οτι συντομα θα ανακοινωθει το FF not exclusive.

οποτε μην παρεις ακομα ps3! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...