Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως σίγουρα όχι επειδή δε μου άρεσε η photo αν θες να πεις ή να υπονοήσεις κάτι τέτοιο. Έχω κάνει post που δε μ'αρέσουν πολλές φορές. Και άλλο ένα moto μέχρι να πάρω απάντηση από τον p3tran.

 

Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλώτρια...

 

4h7lsvazk6.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εσύ απαντάς σε άλλο από ότι σε ρωτάω ... κάθε φορά που γράφω ένα post εδώ δεν παίρνω πλήρη απάντηση...

 

 

 

Γι αυτό έγινε post το link.... Αντε γιατί άλλε λέμε και άλλα καταλαβαίνουμε. Μη πας να με βγάλεις τρελό, θα σου φέρω χαρτί ότι δεν είμαι....

 

Θα κάνω μία πολύ ωραία ερώτηση λοιπον... Και θέλω απάντηση..

Έχεις ps3?

 

αλλα αντ'αλλων απαντας, αλλα αντ'αλλων ρωτας..

 

επειδη δεν μου αρεσει να παιζω με τις λεξεις, για τελευταια φορα διαβασε τι εγραψες:

Καλά αυτό το thread έχει καταντήσει η αμεροληψία η ίδια... Το διαβάζω που και που όταν δεν έχω τι να κάνω και μοθ φτιάχνει το κέφι. Από ενημέρωση έχει καταντήσει thread για όλα τα antiSony μέλη. Δε θα σχολιάσω όλα έχουν υποθεί για το Killzone 2 μιας και είναι μια photo που δε δείχνει απολύτως τίποτα εκτός και αν βάλεις μεγενθυτικό φακό και δεις. Btw η μεγάλη photo που έγινε post από κάποιο μέλος δεν υφίσταται και είναι "παραπληροφόρηση" μιας και είναι μεγενθυμένη η εικόνα η μικρή που βγήκε το πρωί στο internet.

 

http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1696908&postcount=5393

και ασε τις περιστροφες οτι ταχαμου ʽαλλοʼ λεμε. αυτα εκει που περνανε.

 

παραδεξου το λαθος σου λοιπον κ. nonborn και ασε τις υποδειξεις για παραπληροφορηση, γιατι οπως σου ειπα, η μοναδικη παραπληροφορηση στις τελευταιες σελιδες ειναι αυτα που εγραψες εσυ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.usatoday.com/tech/gaming/2007-07-09-e3-four-titles_N.htm

 

Εδώ είναι η είδηση.... Τέλος τα υπόλοιπα είναι @$#$. Βαρέθηκα...

 

Αν προσβάλει η παρακάτω φράση σβήστε την:

Κοκόρια είσαστε κ κοκόρια θα μείνετε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σε καμια περιπτωση :mrgreen:

 

μμμ με ενα χβχ1 και ενα χβχ2 ειναι πολυ δυσκολο να ειμαι μονο ps-fan.αλλα βαλε μου την ετικετα αν σε κανει να αισθανεσαι πιο ανετα οταν λεγονται καποιες αληθειες για την μς.θαναι και πιο ευπεπτες οι αντιμαχιες εδω περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.usatoday.com/tech/gaming/2007-07-09-e3-four-titles_N.htm

 

Εδώ είναι η είδηση.... Τέλος τα υπόλοιπα είναι @$#$. Βαρέθηκα...

 

Αν προσβάλει η παρακάτω φράση σβήστε την:

Κοκόρια είσαστε κ κοκόρια θα μείνετε....

 

καθησα και εφτιαξα gif για να μου ζητησεις συγνωμη που δεν καταλαβες και συνεχισες να προσβαλλεις.

σε περιπτωση που δεν συμβει αυτο, να ξερεις οτι θα σε προσβαλλω πολυ χειροτερα απο οσο τολμησες να προσβαλεις εσυ εμενα.

 

κοιτα λοιπον προσεχτικα, και ελπιζω να λυσεις μονος σου την παρεξηγηση:

 

1) αυτη ειναι η fοτο απο το usa today:

 

killzonex-large.jpg

 

ειναι μικρη, αναλυσης 490x276

 

 

2) αυτη ειναι η παραπανω φωτο μεγεθυμενη σε 720p:

kil1.jpg

αυτη δηλαδη που ισχυριζεσαι εσυ οτι ειναι η μοναδικη.

 

3) αυτη ειναι η ιδια φωτο, αλλα με original διασταση 720p, οπως αυτη δοθηκε στη δημοσιοτητα απο τη sony, μολις συζητηθηκε η (παραπανω μικρη) φωτο του usa today.

kill2.jpg

 

OK?

 

 

 

 

 

 

και για να μη μου σκοτιζεις τον ερωτα, εδω ειναι και animated gif με τις 2 φωτο,

α) την μικρη, rescalled σε 720p (foto2) και

β) την κανονικη 720p που κυκλοφορησε η sony λιγο αργοτερα. (foto3)

 

 

killzone.gif

 

 

 

ανοιξε λοιπον καλα τα ματακια σου και κοιτα για οση ωρα χρειαστει κ. nonborn,

και μολις βαρεθεις να κοιτας απαιτω να μου ζητησεις συγνωμη για αυτα που εγραψες!!!!

 

:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ηρέμησε μη μας δείρεις κι όλας... Συγνώμη? οκ... Συγνώμη... Ικανοποίησες τον άκρατο εγωισμό σου? Και δεν είμαι κ. nonborn. Πούλα ειρωνεία εκεί που σε παίρνει όχι εδώ...

 

Είπες για ΑΑ + motion blur στο dakrness και αναφέρθηκες στο neogaf αλλα δεν μίλησα... Μπορείς να διαπιστώσεις τον ισχυρισμό σου στο gametrailers... Τώρα συνεχίζεις να επιμένεις για κάτι άλλο... Θα δείξει ποιος τελικά είχε δίκιο και ποιος άδικο γιατί εγώ στο internet δεν είδα μόνο την πρώτη ή την τρίτη photo. Είδα κι άλλες...Κ γι αυτό δεν έκανα εγώ post μιας κ έτσι άρχισε το όλο θέμα. Τώρα εσύ κατέληξες εκεί που ήθελες και βρέθηκα εγώ να ζητάω συγνώμη?! Κάνε υπομονή για την επόμενη photo και σταμάτα να παίζεις αυτό το παιχνιδάκι. Εκτός από κουραστικό καταντάει και ανόητο. Δεν είσαι χαζός οπότε σταμάτα να αδικείς τον εαυτό σου και γύρνα στην ουσία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ουσια της ημερας απο μερικα παιδια εδω ειναι να κραζουν μια photo , αντι να περιμενουν λιγο ακομη και να δουν πραγματικα πως ειναι..Τι να πει κανεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ηρέμησε μη μας δείρεις κι όλας... Συγνώμη? οκ... Συγνώμη... Ικανοποίησες τον άκρατο εγωισμό σου? Και δεν είμαι κ. nonborn. Πούλα ειρωνεία εκεί που σε παίρνει όχι εδώ...

 

Είπες για ΑΑ + motion blur στο dakrness και αναφέρθηκες στο neogaf αλλα δεν μίλησα... Μπορείς να διαπιστώσεις τον ισχυρισμό σου στο gametrailers... Τώρα συνεχίζεις να επιμένεις για κάτι άλλο... Θα δείξει ποιος τελικά είχε δίκιο και ποιος άδικο γιατί εγώ στο internet δεν είδα μόνο την πρώτη ή την τρίτη photo. Είδα κι άλλες...Κ γι αυτό δεν έκανα εγώ post μιας κ έτσι άρχισε το όλο θέμα. Τώρα εσύ κατέληξες εκεί που ήθελες και βρέθηκα εγώ να ζητάω συγνώμη?! Κάνε υπομονή για την επόμενη photo και σταμάτα να παίζεις αυτό το παιχνιδάκι. Εκτός από κουραστικό καταντάει και ανόητο. Δεν είσαι χαζός οπότε σταμάτα να αδικείς τον εαυτό σου και γύρνα στην ουσία...

 

Mh tarazesai NonBorn. Apla se auto to forum milame opos blepeis me paradeigmata kai oxi me aerologies kai epixeirimata epipedou bbill. allios mporeis na synexiseis na postareis se forums pou exoun sto url tous thn onomasia ths agapimenhs sou konsolas pou kaneis de tha sou fernei antirisi se ayta poy grafeis h .... de grafeis.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...