Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και μιλας εσυ για trolling....

 

γιατι ψεματα λεω; ο αλλος δεν ηταν προχτες εδω περα στο φορουμ που τα πηρε στο κρανιο με το θεμα αυτο; και το παρατησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγω εχω μια απλη απορια ρε παιδες...αφου εδω ειναι ΧΒΟΧ fan site γιατι καθεστε εδω και δεν πατε σε ενα απο τα ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ forums οπου θα μπορειτε να καταθετετε τις αποψεις σας χωρις να σας τη πεφτουνε τα trolls του Gates;

 

Trolls υπαρχουν παντου δεν ειναι προνομιο του Insomnia..Απλα σε ενα αναγνωρισιμο site με αρκετους χρηστες ενεργους ειναι λογικο στατιστικα να το δεις να υπαρχουν και πιο πολλα..

 

Βασικα το ολο θεμα δεν νομιζω οτι εχει και ιδιαιτερη βαση.. Και οι 2 κονσολες ειναι και δεν περιμενω να δω και tons of AA στην xbox360 εκδοση just tiny portions ως συνηθως..

Παρα ταυτα εαν ειναι καλυτερη εκδοση στο 360 θα την παρω για αυτο αντι για το PS3, και ακομα καλυτερα αν βγει για PC δεν το συζηταω..

 

Ψυχραιμια παιδια και ας επιστρεψουμε στο νοημα αυτης της ενοτητας που ειναι PS3 news και οχι console wars..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πατααααααααατα ρε το Ps3 μας κοροιδευουν,ειμαστε προβατα κτλ κτλ:razz::razz::razz:

 

Απαντηση για το ποιος ειναι προβατο τελικα δεν εχω παρει ακομα

 

Αυτος που εχει πηρε ps2 to 2000 και εν ετη 2007 παιζει ακομα παιχνιδαρες και θα προτιμισει για αυτον το λογο ps3?

Η αυτος που πηρε xbox επαιξε 3 χρονακια(δεν συζηταω τι επαιξε) και μετα του βγαζει η ms το 360 (αφηνοντας το xbox που ειχε πολλα να δωσει)και το αγοραζει κλειστα τα ματια.

 

Στην προηγουμενη γενια ειχα και xbox και ps2.Δεν θα παρω 360 κυριως για τον παραπανω λογο.

Σεβαστειτε οτι υπαρχουν ανθρωποι που σκεφτονται οπως εγω.

Αν γουσταρεις και θες να τα σκασεις παιρνεις και τις 2 βεβαια και εισαι απολυτα καλυμενος.

 

ΥΓ.Και μην ακουσω το κλασικο ''εγω ηθελα next gen γραφικα τωρα''

Εγω και αρκετοι ακομα εχουμε αλλη φιλοσοφια πανω στο συγκεκριμενο θεμα ,απλα σεβαστειτε την.

 

Αρχικό μήνυμα απο KYRIAKOS_GKLEZAKOS

Εγω εχω μια απλη απορια ρε παιδες...αφου εδω ειναι ΧΒΟΧ fan site γιατι καθεστε εδω και δεν πατε σε ενα απο τα ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ forums οπου θα μπορειτε να καταθετετε τις αποψεις σας χωρις να σας τη πεφτουνε τα trolls του Gates;

 

Γιατι καποιες φορες με αυτα που διαβαζεις αρχιζει ξαφνικα η τριχοπτωση...

και λες ..τωρα να απαντησω ...η να μην απαντησω...

και καποιες φορες απαντας και καταλληγουμε σε κατι σαν το σημερινο.

Αρκετοι δεν ποσταρουν πια,δεν το εχεις παρατηρησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει τοτε.εισαι το ιδιο βλακας με εμας.αυτο δεν λες;ή πιο πολυ βλακας?u tell me.

 

Λέω ότι μπορεί να είμαι το ίδιο βλάκας με τους υπόλοιπους.

Λέω ότι μπορεί να είμαι περισσότερο βλάκας από τους υπόλοιπους.

Λέω ότι μπορεί να είμαι το ίδιο έξυπνος με τους υπόλοιπους.

Λέω ότι μπορεί να είμαι περισσότερο έξυπνος από τους υπόλοιπους.

Λέω ότι σίγουρα είμαι περισσότερο έξυπνος από αρκετούς.

 

 

Τώρα το κατάλαβες ή θέλει και άλλο χτύπημα η κρέμα στο mixer;

 

Πατααααααααατα ρε το Ps3 μας κοροιδευουν,ειμαστε προβατα κτλ κτλ:razz::razz::razz:

 

Απαντηση για το ποιος ειναι προβατο τελικα δεν εχω παρει ακομα

 

Αυτος που εχει πηρε ps2 to 2000 και εν ετη 2007 παιζει ακομα παιχνιδαρες και θα προτιμισει για αυτον το λογο ps3?

Η αυτος που πηρε xbox επαιξε 3 χρονακια(δεν συζηταω τι επαιξε) και μετα του βγαζει η ms το 360 (αφηνοντας το xbox που ειχε πολλα να δωσει)και το αγοραζει κλειστα τα ματια.

 

Στην προηγουμενη γενια ειχα και xbox και ps2.Δεν θα παρω 360 κυριως για τον παραπανω λογο.

Σεβαστειτε οτι υπαρχουν ανθρωποι που σκεφτονται οπως εγω.

Αν γουσταρεις και θες να τα σκασεις παιρνεις και τις 2 βεβαια και εισαι απολυτα καλυμενος.

 

ΥΓ.Και μην ακουσω το κλασικο ''εγω ηθελα next gen γραφικα τωρα''

Εγω και αρκετοι ακομα εχουμε αλλη φιλοσοφια πανω στο συγκεκριμενο θεμα ,απλα σεβαστειτε την.

 

Πρόβατο είναι αυτός που πέρνει Xbox360 και λέεi: ΓΟΥΑΟΥ!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΪΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!! ΓΑΜΩ ΤΗΝ SONY!!!!

Πρόβατο είναι αυτός που πέρνει PS3 και λέεi: ΓΟΥΑΟΥ!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΪΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!! ΓΑΜΩ ΤΗΝ MS που μας έχει πιεί τι αίμα με τα μονοπώλεια!!!!

Πρόβατο είναι αυτός που πέρνει Wii και λέεi: ΓΟΥΑΟΥ!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!!!! ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΪΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!! ΓΑΜΩ ΤΗΝ SONY και την MS που μας έχει πιεί τι αίμα με τα μονοπώλεια και την SEGA!!!!

 

Σεβόμαστε εσένα, αλλά σεβάσου και εσύ αυτούς που θέλουν να ενημερωθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trolls υπαρχουν παντου δεν ειναι προνομιο του Insomnia..Απλα σε ενα αναγνωρισιμο site με αρκετους χρηστες ενεργους ειναι λογικο στατιστικα να το δεις να υπαρχουν και πιο πολλα..

 

Βασικα το ολο θεμα δεν νομιζω οτι εχει και ιδιαιτερη βαση.. Και οι 2 κονσολες ειναι και δεν περιμενω να δω και tons of AA στην xbox360 εκδοση just tiny portions ως συνηθως..

Παρα ταυτα εαν ειναι καλυτερη εκδοση στο 360 θα την παρω για αυτο αντι για το PS3, και ακομα καλυτερα αν βγει για PC δεν το συζηταω..

 

Ψυχραιμια παιδια και ας επιστρεψουμε στο νοημα αυτης της ενοτητας που ειναι PS3 news και οχι console wars..

 

Εννοειται οτι συμφωνω σε ολα οσα λες φιλε μου...απλα ρωταω αυτα τα συγκεκριμενα ατομα που δεν κανουν τιποτα αλλο εδω μεσα απο το να γκρινιαζουν συνεχεια οτι υπαρχει φασισμος και θαψιμο της πολυαγαπημενης τους Sony.

 

Αμα νοιωθετε ετσι παιδες κακως βρισκεται εδω μεσα...εγω τουλαχιστον δεν θα ηθελα να ειμαι σε ενα τετοιο χωρο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια και τα ιδια...

Επετρεψε μου να μην μου αρεσει το PS2 και να θεωρω οτι δεν ειχε PanzerDragoonOrta, Shenmue(εστω conversion), Halo, NinjaGaiden, CrimsonSeas και τοσα αλλα

 

Oι casual gamers που δεν εχουν προβλημα με τα 15 Frames per second γουσταρουν GTA και PS2...εγω οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατααααααααατα ρε το Ps3 μας κοροιδευουν,ειμαστε προβατα κτλ κτλ:razz::razz::razz:

 

Απαντηση για το ποιος ειναι προβατο τελικα δεν εχω παρει ακομα

 

Αυτος που εχει πηρε ps2 to 2000 και εν ετη 2007 παιζει ακομα παιχνιδαρες και θα προτιμισει για αυτον το λογο ps3?

Η αυτος που πηρε xbox επαιξε 3 χρονακια(δεν συζηταω τι επαιξε) και μετα του βγαζει η ms το 360 (αφηνοντας το xbox που ειχε πολλα να δωσει)και το αγοραζει κλειστα τα ματια.

 

Στην προηγουμενη γενια ειχα και xbox και ps2.Δεν θα παρω 360 κυριως για τον παραπανω λογο.

Σεβαστειτε οτι υπαρχουν ανθρωποι που σκεφτονται οπως εγω.

Αν γουσταρεις και θες να τα σκασεις παιρνεις και τις 2 βεβαια και εισαι απολυτα καλυμενος.

 

ΥΓ.Και μην ακουσω το κλασικο ''εγω ηθελα next gen γραφικα τωρα''

Εγω και αρκετοι ακομα εχουμε αλλη φιλοσοφια πανω στο συγκεκριμενο θεμα ,απλα σεβαστειτε την.

 

εσυ, και ολοι οι αλλοι που ειναι μικροι σαν εσενα και εχουνε δει σε (ουσιαστικα) ολη τους τη ζωη τη sony να ειναι αρχηγος, θα δυσκολευτειτε πολυ να κατανοησετε την πραγματικοτητα.

 

οι πιο παλιοι καταλαβαινουν και γνωριζουν οτι η αρχηγια σε μια γενια δεν σου εξασφαλιζει την αρχηγια για την επομενη.

οπως εχουμε πει 10.000 φορες, τα ιδια με εσενα τωρα, σκεφτοντουσαν παλια αλλοι για τις atari, sega, nintendo κ.ο.κ

 

η <<φιλοσοφια>> σου λοιπον, ειναι απλως απόρροια της περιορισμενης χρονικα εμπειριας σου στον τομεα. καποια στιγμη θα μαθεις.

 

το να ποσταρει κανεις copy/paste <<ειδησεις>> απο οποιοδηποτε fansite ενω αυτες ειναι ανακριβεις και λανθασμενες, και να επιμενει κιολας για αυτο,

ε αυτο ειναι κατι που εμενα προσωπικα με κανει να χαρακτηριζω καποιον σαν <<προβατο>> ή κατι αλλο, περισσοτερο απο το ποια ειναι η προσωπικη του επιλογη σε παιχνιδομηχανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ..ειδησεις:

 

βγηκε στην Ιαπωνια το Ninja Gaiden Sigma, το οποιο ομως παροτι ειναι πολυ καλο, δεν καταφερε να παρει την πρωτη θεση στις πωλησεις στην χωρα του ανατελλοντος ηλιου.

01./02. [NDS] Practice by Observing: DS Observation Training (Nintendo) - 63,439 / 220,810

02./00. [360] Trusty Bell ~Chopin's Dream~ (Bandai-Namco) - 49,334 / NEW

03./00. [PS3] Ninja Gaiden Sigma (Tecmo) - 46,307 / NEW

04./05. [WII] Wii Sports (Nintendo) - 34,223 / 1,721,611

05./08. [NDS] More Brain Age (Nintendo) - 24,901 / 4,374,525

 

τι σημαινει αυτο? αν σημαινει κατι, ειναι οτι ουτε στην ιαπωνια δεν υπαρχουν τοσο φανατικοι playstationακηδες οσο υπαρχουν σε μερικα ελληνικα φορα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα εγω περιμενω να με ενημερωσει ο GabrielConnor ,προκειμενου να εκφρασω αποψη για τις παραπανω φωτος.

εκτος και αν δεν ανηκω στο ποσοστο που σιγουρα νομιζει πως ειναι εξυπνοτερος απο αυτο, οποτε παω πασο... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
τα ιδια και τα ιδια...

Επετρεψε μου να μην μου αρεσει το PS2 και να θεωρω οτι δεν ειχε PanzerDragoonOrta, Shenmue(εστω conversion), Halo, NinjaGaiden, CrimsonSeas και τοσα αλλα

 

Ολα αυτα που λες ειναι καλα παιχνιδια ρε συ και φυσικα δεν ειναι κακο να σου αρεσει περισσοτερο μια κονσολα απο μια αλλη.

Αλλα επετρεψε μου και εμενα να θεωρω το ps2 με πολυ μεγαλη διαφορα ποιοτικοτερο σε games απο το δευτερο.

Οπως επετρεψε να ειναι κοινως αποδεκτη η αποψη μου απο το συνολο του ειδικου τυπου,κανοντας ταμειο στην προηγουμενη γενια.

 

Oι casual gamers που δεν εχουν προβλημα με τα 15 Frames per second γουσταρουν GTA και PS2...εγω οχι

 

Καταρχην δεν ηταν 15 frames,εγω δεν ειδα μεγαλη διαφορα(τα εχω και τα 2)

μονο σε κατι κουτες που προσθεσαν στον δρομο και λιγο ομαλοτερη κινηση.Κατα τα αλλα μου φαινοταν πιο θολο στο xbox μαλλον λογο καλωδιου.

 

εσυ, και ολοι οι αλλοι που ειναι μικροι σαν εσενα και εχουνε δει σε (ουσιαστικα) ολη τους τη ζωη τη sony να ειναι αρχηγος, θα δυσκολευτειτε πολυ να κατανοησετε την πραγματικοτητα.

 

η <<φιλοσοφια>> σου λοιπον, ειναι απλως απόρροια της περιορισμενης χρονικα εμπειριας σου στον τομεα. καποια στιγμη θα μαθεις.

 

Αντε παλι απο την αρχη...

Αυτα τα εχουμε ξανακουσει και σου εχω απαντησει 100 φορες...

Εγω ειμαι το βρεφος και εσυ εισαι ο σοφος γεροντας

ειμαστε οκ τωρα για να τελειωνουμε?

 

οι πιο παλιοι καταλαβαινουν και γνωριζουν οτι η αρχηγια σε μια γενια δεν σου εξασφαλιζει την αρχηγια για την επομενη.

οπως εχουμε πει 10.000 φορες, τα ιδια με εσενα τωρα, σκεφτοντουσαν παλια αλλοι για τις atari, sega, nintendo κ.ο.κ

 

Μαθε λοιπον οτι με atari 2600 ξεκινησα να παιζω vg και η πρωτη μου κονσολα ηταν το master system...

 

Aν θες την γνωμη μου,εχεις εμπειρια απο τα διαφορα link τα οποια διαβαζεις και ποσταρεις.Απο πραγματικη gaming εμπειρια ελαχιστα πραγματα.Μπορει να παιζεις ολη μερα αλλα δεν αποροφας τιποτα.

Παιδακι ειμαι...μην δινεις σημασια,οποτε μην απαντησεις ...αξια θα μου δωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
γέροντας εισαι και φαινεσαι!

το τι σκαμπαζει ο καθεις, φαινεται απο τις αποψεις που διατυπωνει ;)

 

Για καλο το ειπα το γεροντας,μην κανεις οτι δεν καταλαβαινεις:razz:

Εσυ οταν με λες μικρο ειναι καλα ε?

 

Φαινεται ευκολα ποιος απο τους δυο μας ξεκιναει το post για να προσβαλει(ειδικα αν εχει παρακολουθησει προηγουμενες συζητησεις ),λιγο πονηρια σαν την δικη σου χρειαζεται μονο :P

 

το τι σκαμπαζει ο καθεις, φαινεται απο τις αποψεις που διατυπωνει ;)

 

Σε αυτο μαζι σου 10000000%;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...