Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
baby-crying.jpg

 

Και βεβαια θα γκρινιαξω φιλε μου.Οταν βλεπω τετοια σχολια.

 

Aν εσυ εχεις ξεχαστει και νομιζεις οτι βρισκεσαι στο xboxfanboy.gr δεν φταιω εγω.

 

Ειπα την γνωμη μου για το ''last year'' και για τον χαμο που γινεται σε καθε θετικο για το Ps3.

Oνομασε το γκρινια αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Επισκέπτης
Γιατι, εσένα δεν έχει πέσει ποτέ στην αντίληψή σου ότι η Sony σε (μας) κοροιδεύει? Ποτέ?

 

Εχω ξαναπει οτι ολες(MS,SONY,Nintendo)για τα φραγκα δουλευουν και μας δουλευουν.

Να εισαι σιγουρος οτι αν υπηρχε καποιος ''ιδανικος'' τροπος για να κοροιδευει η sony και να ''παιρνει'' κοσμο ...σιγουρα θα την αντεγραφαν και οι αλλες γιατι δεν μιλαμε για αγαθες εταιριες που ''ζουν'' για το καλο του καταναλωτη αλλα ειναι κερδοσκοπικες εταιριες.

 

Το θέμα είναι εδώ να λέμε τα πράγματα ως έχουν. Άμα είναι να διαβάζουμε μόνο αυτά που μας αρέσουν, τότε πάμε στα ps3forums και στα xbox forums.

 

Ακριβως αυτο λεω και εγω.

 

μα δεν ανταπαντας και εσυ με κατι ουσιωδες...1,ΕΝΑΝ,εναν,one,uno ΑΑ τιτλο...

Συγκρινεις ξαναζεσταμενα φαγητα...

 

Μα γιατι να απαντησω κατι τετοιο,αφου ηθελα να σχολιασω οτι δεν πρεπει να γινεται χαμος σε ενα θετικο νεο για το ps3.

Δεν ηθελα να συγκρινω τα παιχνδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βεβαια θα γκρινιαξω φιλε μου.Οταν βλεπω τετοια σχολια.

 

Aν εσυ εχεις ξεχαστει και νομιζεις οτι βρισκεσαι στο xboxfanboy.gr δεν φταιω εγω.

 

Ειπα την γνωμη μου για το ''last year'' και για τον χαμο που γινεται σε καθε θετικο για το Ps3.

Oνομασε το γκρινια αν θες.

 

Poion xamo eides akribws?

Ti akribws den isxuei sxetika me to sxolio mou? Einai h den einai to idio paixnidi pou paizame sto pc/xbox360 persi ton noembrh?

 

P.S.: Twra pws to "less crunchy" metafrasthke se "ενοχλητικό γεμάτο παράσιτα voice chat του 360" mono o SOP1HOLI xerei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Poion xamo eides akribws?

Ti akribws den isxuei sxetika me to sxolio mou? Einai h den einai to idio paixnidi pou paizame sto pc/xbox360 persi ton noembrh?

 

Απλα δεν χρειαζοταν.

Φαινεται σαν να σε χτυπαει ηλεκτρικο ρευμα οταν ειπωθει κατι θετικο για το ps3 και ετοιμαζεις την ατακα.

Οταν καποιο παιχνιδι βγει αργοτερα στο 360 δεν νομιζω να γινει καποιο αντιστοιχο σχολιο.

 

ΥΓ.Δεν ειπα οτι ηταν ''λαθος'' το σχολιο σου.

Απλα με ενοχλει αυτο το μισος για το ps3 απο πολλους.

 

ΥΓ.Γιατι δεν ασχολειστε με το 360 και αφηστε εμενα και αυτους που θα παρουν Ps3 να τους ''κοροιδευει'' η sony.Ειναι τοσο απλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SOP1HOLI για το VF5 απεφυγες...

για το Darkness αν διαβασεις κανα review θα δεις οτι ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ η PS3 εκδοση ΔΕΝ εχει ουτε motion blur ουτε ΑΑ εκτος των αλλων...

 

Το PS3 δεν εχει αναγκη απο antialiasing γιατι δουλευει σε 4 διαστασεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ.Γιατι δεν ασχολειστε με το 360 και αφηστε εμενα και αυτους που θα παρουν Ps3 να τους ''κοροιδευει'' η sony.Ειναι τοσο απλο.

 

Γιατί μπορεί εσένα να μην σε νοιάζει αλλά άλλους που έρχονται εδώ για να ενημερωθούν τους νοιάζει αν μια εταιρία δρά καλύτερα σε έναν χώρο από μια άλλη. Είναι τόσο απλό.:!:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Γιατί μπορεί εσένα να μην σε νοιάζει αλλά άλλους που έρχονται εδώ για να ενημερωθούν τους νοιάζει αν μια εταιρία δρά καλύτερα σε έναν χώρο από μια άλλη. Είναι τόσο απλό.:!:

 

lol

Και να προσθεσω οτι τα καλυτερα forums για να συγκρινεις πως δρα η καθε εταιρια ειναι το insomnia και το next-gen.gr

 

Φιλε μου,διαπιστωνω οτι τα πιστευετε κιολας αυτα που λετε και αυτο ειναι πραγματικα λυπηρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε PDS μην τα βλεπεις ολα σαν συνομωσια.

Λες να μας κοβει η MS επιταγη?

 

Αλλος ξεκινησε τις συγκρισεις.

Μετα βγηκε και ο SOP και αρχισε να λεει κατι ακαταληπτα για το Darkness

(BTW

the 360 version suffers LESS slowdown/framedrops
,οποτε ουτε ΑΑ,ουτε MotionBlur και χειροτερο FrameRate :D)

 

Κουβεντα κανουμε...μην το παιρνεις πατριωτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol

Φιλε μου,διαπιστωνω οτι τα πιστευετε κιολας αυτα που λετε και αυτο ειναι πραγματικα λυπηρο.

Λυπηρό δεν είναι που τα πιστεύουμε εμείς αλλά που δε τα καταλαβαίνεις εσύ :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μπορεί εσένα να μην σε νοιάζει αλλά άλλους που έρχονται εδώ για να ενημερωθούν τους νοιάζει αν μια εταιρία δρά καλύτερα σε έναν χώρο από μια άλλη. Είναι τόσο απλό.:!:

 

ενημερωσε μας λοιπον gabriel.γιατι να μην παρω το RB6:VEGAS στο ps3 μου;

απαντα μονο αν εχεις σκοπο να δωσεις σοβαρη απαντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...