Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολυ καλη επιλογη λεξεων, μιας και στο FT ξερουν αγγλικα, σε αντιθεση με σενα, οταν θα μαθεις να ξεχωριζεις το bullish απο το bullshit ισως και να γελασεις λιγακι, μεχρι τοτε γελαμε οι υπολοιποι.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: με σενα.
Tomato, tomahto... :mrgreen::mrgreen: :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Χαχαχα, κατι μου λεει οτι o Slay δεν αντεξε την μοναξια του myps3 και επανερχετε σιγα σιγα.....

 

Αλλωστε καταφερε να αποφυγει εντεχνως την "δυσκολη" ή αλλιως "ωχ αμαν, τι να τους πω τωρα...." περιοδο του PS3 :D :D :D

 

 

*ps...Slay, αλλαξε υπογραφη.Η συγκεκριμενη διαψευστηκε πανηγυρικα........ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την κατα φαντασια δυσκολη" ή αλλιως "ωχ αμαν περιοδο θα λες...:mrgreen: :razz:

 

ΥΓ.Το myps3 δεν λειτουργει για 1-2 μερες.

ΥΓ.Δυσκολη περιοδος ή οχι θα ειναι για τον καθενα σε κανα 2 χρονακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη επιλογη λεξεων, μιας και στο FT ξερουν αγγλικα, σε αντιθεση με σενα, οταν θα μαθεις να ξεχωριζεις το bullish απο το bullshit ισως και να γελασεις λιγακι, μεχρι τοτε γελαμε οι υπολοιποι.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: με σενα.

hell yeah!!!

 

slay is back bitches!!!! αντε γιατι πολυ βαρεμαρα ειχε πεσει εδω περα...

 

please slay μην ξαναφυγεις εσυ και ο P3tran τα σπατε, θα ηθελα να σας δω για καφε μαζι μια φορα, μοναδικη εμπειρια θα ηταν.:mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη επιλογη λεξεων, μιας και στο FT ξερουν αγγλικα, σε αντιθεση με σενα, οταν θα μαθεις να ξεχωριζεις το bullish απο το bullshit ισως και να γελασεις λιγακι, μεχρι τοτε γελαμε οι υπολοιποι.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: με σενα.

 

Συγγνώμη κύριε! Δεν θα ξανακάνουμε λογοπαίγνιο με τις δηλώσεις του Αφεντικού:D:D:D

 

Ελπίζω να ήρθες για να μείνεις:mrgreen:

Tomato, tomahto... :mrgreen::mrgreen: :P

 

Και Ποτέϊτο - Ποτάτο επίσης

 

PS: Α Slay μην το ξεχάσω, η υπογραφή σου παραβαίνει τους κανόνες (όχι όχι βρε λόγο PS3:D) οπότε καλό θα είναι να την αλλάξεις για να μην σβηστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS3 slashed to under £390

 

Gameseek leads the way as PS3 price continues to tumble at retail.

The online retailer is currently selling Sony's new console at an unprecedented £387.87, and Play.com, Gamestation, Shopto.com and WH Smith have also all been selling the console for under £400. Similarly Tesco and Amazon continue to offer several eye-catching deal software deals on the barely one-month old console.

 

“PS3 performed well pre-launch and the first week of release, but since then sales have dropped considerably,” said Gameseek boss Stephen Staley. “I am sure the deal will help matters. I personally believe the cuts are down to overstocking from launch. Credit goes to Sony for supplying for all of the demand, however this has left most retailers with alot of stock and with the consoles costing around £400 you can imagine, its not healthy for any business to have alot of PS3 consoles gathering dust in a warehouse.”

 

Gameseek has even resorted to selling at a loss to boost PS3 demand. “We are obviously selling the console at a loss to try and attract new customers to our site. We are sure the PS3 is going to be big business for us over the next eight years so to get a good foothold in this market is essential,” added Staley.

 

http://www.mcvuk.com/news/26631/PS3-slashed-to-under-390

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την κατα φαντασια δυσκολη" ή αλλιως "ωχ αμαν περιοδο θα λες...

 

ΥΓ.Το myps3 δεν λειτουργει για 1-2 μερες.

ΥΓ.Δυσκολη περιοδος ή οχι θα ειναι για τον καθενα σε κανα 2 χρονακια.

 

Δύσκολη περίοδος για έναν sony fan είναι γιατί το 360 αυτή τη στιγμή έχει εκτός των άλλων καλύτερο library και καλύτερο lineup ;)

Εννοείς ότι σε 1-2 χρονάκια θα έχει πάρει μπρος το ps3? Μακάρι! Και δε το λέω ειρωνικά γιατί αυτό θα είναι καλό για όλους μας. Μέχρι τότε όμως θα έχω βγάλει κάλους στα χέρια και θα έχω αρχίσει ήδη να ζητάω xbox3 (που ίσως βγει το 2010) και ps4! Και το πρόβλημα είναι ότι οι third party devs προτιμάνε να πάνε εκεί που θα πουλάνε καλύτερα τα games τους (η να πάνε multi - px dmc4 και άμα συνεχιστεί η δουλειά πιάσε και ένα mgs4) και γι΄αυτό πρέπει το ps3 να αρχίσει να πέρνει τα πάνω του σιγά σιγά αν θες να αντιστραφεί το FACT που γράφω στην πρώτη πρόταση. Μία μείωση τιμής ειδικά στην Ευρώπη μπορεί να βοηθήσει - αν και στο Τζαπάν δεν βόηθησε αλλά εδώ φαίνεται η sony έχει ακόμα πιο εχμ... πιστούς οπαδούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολη περίοδος για έναν sony fan είναι γιατί το 360 αυτή τη στιγμή έχει εκτός των άλλων καλύτερο library και καλύτερο lineup ;)

 

Εχει απο το ps3 σιγουρα.Αυτην την στιγμη.

 

Εννοείς ότι σε 1-2 χρονάκια θα έχει πάρει μπρος το ps3? Μακάρι! Και δε το λέω ειρωνικά γιατί αυτό θα είναι καλό για όλους μας. Μέχρι τότε όμως θα έχω βγάλει κάλους στα χέρια και θα έχω αρχίσει ήδη να ζητάω xbox3 (που ίσως βγει το 2010) και ps4!

 

Βαριεμαι τωρα να αναλυσω πως βλεπω εγω το gaming γενικοτερα,το εχω πει πολλες φορες και θα γινω παλι κουραστικος.

Παντως δεν συμφωνω με τους περισσοτερους στα ελληνικα φορα(κυριως σε αυτο) οπου γι αυτους gaming σημαινει καλυτερα γραφικα μονο και καινουρια τεχνολογια.

Μαλλον οι περισσοτεροι ανα τον κοσμο συμφωνουν με εμενα και αν κοιταξει κανεις τις πωλησεις ps2 σε σχεση με αυτες του ps3-360 θα καταλαβει γιατι το λεω αυτο.

 

και γι΄αυτό πρέπει το ps3 να αρχίσει να πέρνει τα πάνω του σιγά σιγά αν θες να αντιστραφεί το FACT που γράφω στην πρώτη πρόταση. Μία μείωση τιμής ειδικά στην Ευρώπη μπορεί να βοηθήσει - αν και στο Τζαπάν δεν βόηθησε αλλά εδώ φαίνεται η sony έχει ακόμα πιο εχμ... πιστούς οπαδούς.

 

Μα για αυτο λεω οτι ειναι νωρις ακομα...

Βγαλατε μαπα το ps3 πριν μαθουμε αν τελικα θα ειναι ασημι ή μαυρο,εκει ειναι το προβλημα.

Για την ιστορια και εγω Ευρωπαιος ειμαι αλλα ps3 δεν εχω παρει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον οι περισσοτεροι ανα τον κοσμο συμφωνουν με εμενα και αν κοιταξει κανεις τις πωλησεις ps2 σε σχεση με αυτες του ps3-360 θα καταλαβει γιατι το λεω αυτο.

 

Μάλον ο περισσότερος κόσμος είναι casual gamer και προτιμάει μια κονσόλα που έχει 100 ευρώ. Αδιάφορο για μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλον ο περισσότερος κόσμος είναι casual gamer και προτιμάει μια κονσόλα που έχει 100 ευρώ. Αδιάφορο για μένα.

 

Θα ισχυριζόσουν το ίδιο και για τη διαφορά στις πωλήσεις psp και ds? Δηλαδή ότι ο λόγος που το ds πουλαέι σαν τρελό παρά το γεγονός ότι είναι υποδεέστερο τεχνολογικά απο το psp είναι ότι η πλειοψηφία των αγοραστών είναι casual gamers και προτιμούν την πιο φθηνή φορήτη κονσόλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλον ο περισσότερος κόσμος είναι casual gamer και προτιμάει μια κονσόλα που έχει 100 ευρώ. Αδιάφορο για μένα.

 

 

Αυτοι οι casual gamers(που δεν ειναι ολοι casual οπως θελουμε να πιστευουμε) ειναι ομως τελικα οι εξυπνοι της υποθεσης και εμεις(δεν βγαζω τον εαυτο μου,γιατι και εγω τα ιδια εχω κανει στο παρελθον) τα κοροιδα των εταιριων...

Γιατι...τι περιμενουν οι ΜS-Sony-Ninty?

Περιμενουν εμας τους hardcore και καλα gamers να τους δωσουμε σαν προβατα την ωθηση που χρειαζονται στην αρχη...

Και τι μας προσφερουν?μετρια games...

Διοτι δεν ειναι χαζοι να κατσουν να ασχοληθουν με ενα τοσο μικρου ''μεγεθους'' κοινο.Ειναι πολυ απλο.

Τρωμε δηλαδη την σαβουρα στην αρχη και λεμε και ευχαριστω,ενω οι ''αδιαφοροι'' σε εμας casual gamers παιρνουν την κονσολα οταν πραγματικα υπαρχει λογος.

Ο πραγματικος λογος αγορας μιας κονσολας ειναι μετα τα 2-3 χρονια(ασχετος αν και εγω κανω το ιδιο με τους harcore και την παιρνω πολλες φορες στην αρχη.:) )Πολλοι λοιπον λενε οτι μετα απο αυτα τα 2-3 χρονια πρεπει να περναμε σιγα σιγα στην επομενη γενια.Διαφωνω για τους λογους που ειπα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...