Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Square Enix : FFXIII Not PS3 Exclusive

 

Time to get your 'speculation' on people, the FFXIII project, Fabula Nove Crystallis, as it stands, consists of two PS3s games and a mobile one, but with a planned six titles in total, Square Enix's Motomu Toriyama has confirmed that other platforms (*cough*....360) will be recieving the FFXIII treatment.

 

News source: cubed3.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ fanboy?

 

Χαχαχα.Ας γελάσω.

 

Φίλε έχω 80 παιχνίδια στο 360 και τσιπαρισμένο wii με 15 παιχνίδια...

 

Ποιός είναι fanboy?Να σου πω επίσης ότι παίρνω πρωταθλήματα στα online leagues pro6 στο myxbox.gr...

 

Είμαι fanboy έχεις δίκιο...Σαν fanboy πές μου όμως πού θα παίξω winning eleven που παίζει το 90% των ελλήνων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ fanboy?

 

Χαχαχα.Ας γελάσω.

 

Φίλε έχω 80 παιχνίδια στο 360 και τσιπαρισμένο wii με 15 παιχνίδια...

 

Ποιός είναι fanboy?Να σου πω επίσης ότι παίρνω πρωταθλήματα στα online leagues pro6 στο myxbox.gr...

 

Είμαι fanboy έχεις δίκιο...Σαν fanboy πές μου όμως πού θα παίξω winning eleven που παίζει το 90% των ελλήνων?

 

Απο τα λεγομενα σου fanboy μου δειχνεις οτι εισαι και απο τα καλα μαλιστα!:mrgreen:

 

Οτι κυκλοφορει εκει εξω και δεν γραφει $ony το βρισκεις βαρετο,αστειο κτλ..

Μεχρι και για το Gears για το οποιο ολοι λενε τα καλυτερα εσυ βρηκες να πεις κατι αρνητικο.

 

Το κακο βεβαια δεν ειναι οτι εχεις κολλημα με την Sony αλλα οτι δεν κανεις καποια αξιολογη προσπαθεια να το κρυψεις και απο πανω εχεις την απαιτηση να σε πιστεψουμε!!!:mrgreen:

 

Υ.Γ

90% των Ελληνων παιζουν Winning Eleven;Τι λες ρε παιδακι μου τους μετρησες ολους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Square Enix : FFXIII Not PS3 Exclusive

 

Time to get your 'speculation' on people, the FFXIII project, Fabula Nove Crystallis, as it stands, consists of two PS3s games and a mobile one, but with a planned six titles in total, Square Enix's Motomu Toriyama has confirmed that other platforms (*cough*....360) will be recieving the FFXIII treatment.

 

News source: cubed3.com

 

giati mou fainetai oti an bgoun alloi 3 titloi, opws lene ta rumors, autoi tha einai gia ps2 k psp..? kai auta kamposo argotera gia na piasoun ta psaria pou den tha treksoun na agorasoun to ps3 gia na paiksoun protoi to ff 13.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν θα μπω φίλε σε συζήτηση περί fanboysmou μαζί σου γιατί δεν αξίζει.Δεν είμαι μικρό παιδάκι για να φωνάζω αυτό είναι καλύτερο κλπ.Απλά να ξέρεις ότι το gears το έλιωσα σε μια εβδομάδα, το τερμάτισα και μετά έπαιξα και live αλλά το βαρέθηκα.Είπε κανείς ότι δεν είναι τέλειο το παιχνίδι?Τί να κάνω που για μένα ήταν μούφα το pgr3?Και δεν το ακούμπησα καν.Πολύς κόσμος με ξέρει (ναι κι εσύ petran) και ξέρει αν είμαι fanboy ή όχι.Έχω μια ιστορία στα video games και δεν περιμένω εσένα να με κρίνεις...Εγώ φταίω που το oblivion είναι καλύτερο στο ps3?

 

Όσο για το we/pes (αν ξέρεις τί σημαίνουν τα αρχικά αυτά), πήγαινε ρώτα 100 άτομα και αν βρεις 10 που δεν το παίζουν, εγώ χαρίζω όλες μου τις κονσόλες (ναι δεν είμαι fanboy τις έχω και τις 3)!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις 80 παιχνιδια στο XBOX360 και 15 στο Wii και δεν βρηκες να πεις μια καλη κουβεντα για καποιο απο αυτα...και μολις πηρες το PS3 τα βρηκες ολα τελεια!

 

Αστο ουτε εμεις ειμαστε παιδακια φιλαρακο...συνεχισε να κανεις οτι κανεις απλα μην υποτιμας τη νοημοσυνη μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια ιστορία στα video games...

 

..και μαλιστα, οι αθλιοι του υπουργειου παιδειας, δεν εχουν ουτε μια αναφορα στο ονομα σου, στο βιβλιο ιστοριας της 6ης δημοτικου...ντροπη τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..και μαλιστα, οι αθλιοι του υπουργειου παιδειας, δεν εχουν ουτε μια αναφορα στο ονομα σου, στο βιβλιο ιστοριας της 6ης δημοτικου...ντροπη τους...

 

Καλα αυτο το βιβλιο ειναι απαραδεκτο ετσι και αλλιως...:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για μεγάλη antips3 μανία έχετε.Είστε απίστευτοι.

Μην πει κάποιος ένα καλό λόγο για το ps3, πάει τον φάγατε.Λίγη ντροπη παιδιά....

 

Ποιός είναι αντιsony φαίνεται.Και επαναλαμβάνω δεν είπα ποτέ ότι 360 και wii είναι μούφα!Μια χαρά super είναι γιαυτο και τα έχω άλλωστε!Έλεος πια fanboys!Απλά είπα μια καλή κουβέντα για ps3.Και τυχαία πέσατε να με φάτε...Τί να πω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

............

Όσο για το we/pes (αν ξέρεις τί σημαίνουν τα αρχικά αυτά), πήγαινε ρώτα 100 άτομα και αν βρεις 10 που δεν το παίζουν, εγώ χαρίζω όλες μου τις κονσόλες (ναι δεν είμαι fanboy τις έχω και τις 3)!...

 

Σου βρίσκω εγώ 20 στους πρώτους 40 που θα ρωτήσω και δε θέλω να μου χαρίσεις και τις 3 κονσόλες, μόνο το ps3 μου λείπει :P (είναι ακριβό το ριμάδι γι' αυτο που μπορεί να μου προσφέρει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eleos re palikaria me to mialo pou kouvalate. min pei kapoios tin gnomi tou kateutheian na pesete oloi panw tou na ton eironeuteite k na ton fate zontano. kata ta alla oi alloi einai fanboys k o tropos pou antidrate eseis den xaraktirizei ena fanboy.. ooxxiii... alla den ftaiei kaneis.. o slay ftaiei gia auta pou ekane prin 1 xrono sto antistoixo topic gia to 360 k tora pernete revans. auti den einai i dikaiologia sas? min aporeite pou exete meinei monoi sas pleon na "sxoliazete" to katheti... na to xaireste to topic etsi opws to exete katantisei...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...... min aporeite pou exete meinei monoi sas pleon na "sxoliazete" to katheti... na to xaireste to topic etsi opws to exete katantisei...

 

Ελεγα και γώ γιατί έχει μόνο 4.422 μηνύματα και 148.327 εμφανίσεις το νήμα PS3 Ειδήσεις? Θα είναι επειδη εχουμε μείνει μόνοι μας μάλλον..... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...