Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Απ' ότι είδα η PS3 έχει λιγότερα jaggies και ελάχιστα καλύτερο φωτισμό (φαίνεται στην σκηνή που είναι στα γόνατα το καμάρι μας στην εισαγωγή). Πέρα από αυτό όμως παρατήρησα καλύτερο framerate στην Χ360 έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Medal of Honor: Airborne

4725620070417_043132_0_big.jpg

4725620070417_043133_1_big.jpg

 

 

Step into the boots of Boyd Travers, Private First Class of the 82nd Airborne Division and engage in battles throughout Europe. From rocky beginnings in Sicily to war-winning triumphs in Germany, each mission begins behind enemy lines, with an intense and fully interactive airdrop. Your ability to determine your own starting point dramatically changes the way each mission plays out. View the entire operation from the air, and then control your parachute to choose your landing spot. On the ground, gather your senses and assess the terrain. A wide variety of authentic, customizable weapons are at your disposal, each with distinct characteristics. Choose your path in this free roaming FPS environment. Medal of Honor Airborne will also feature exceptionally photo-realistic characters, adding to the intensity of the cinematic, story-driven game.

 

While building on the key tenets of the franchise including historical accuracy and authenticity, Medal of Honor Airborne is set to redefine the series by introducing players to an entirely new way of experiencing a WWII FPS - notably the fully interactive Airborne experience.

 

The Medal of Honor Airborne development team continues to ensure that the ideals and integrity of the prestigious congressional Medal of Honor are accurately reflected in the game. The producers sought counsel from numerous expert sources to make certain the game is historically accurate and as true to the WWII Airborne experience as possible. Serving as a military spokesperson for Medal of Honor Airborne, Capt. Dale Dye, who has worked as the Military Technical Advisor for the last 7 Medal of Honor games, will help to create a truly authentic experience

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να σχολιάζετε ρε παιδιά συνεχώς ειρωνικά, κάθε θετικό σχόλιο για το ps3?τι να σας πω...

 

Σχόλια του τύπου 1,5 χρόνο μετά και παραμύθια δεν τα καταλαβαίνω.Μήπως η ms έβγαλε το oblivion αμέσως και δεν το θυμάμαι?Και σας ξαναλέω, έχω όλες τις κονσόλες και δεν είμαι fanboy.Εντάξει σούπερ το gow αλλά παιχνίδι μιας εβδομάδας.Εντάξει ωραίο το wii sports αλλά κι αυτό το βαριέσαι.Ακόμα δεν είδα ένα racing της προκοπής στο 360.Και μην πείτε για pgr γιατί το παιχνίδι έχει gameplay της πλάκας...

 

Τέλος πάντων.Οταν θα βγουν σιγά σιγά τα παιχνίδια του ps3 που θα είναι killer up να δω τί κράξιμο θα πέσει.Πάντως το winning eleven jap δεν το βγάζει η ms.Και δεν πάει να βγάλει 100.000 άλλους τίτλους.Εγώ που θα παίξω παραδοσιακό winning eleven dear ms?This?Last year!Ή μήπως να πω never year?Ένα game που το παίζει όλη η Ελλάδα, δεν θα το έχει η ms.Εγώ τι πρέπει να πω τώρα?Κατάντια το 360?Δεν το λέω γιατί μάλλον εσείς είστε προκατλλημένοι fanboys του 360...Εγώ τις χαίρομαι όλες τις next gen και ας μιλάτε εσείς για last year.Πάω να παίξω f1,oblivion ps3 (ναι last year),super paper mario και pro6 τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μην πείτε για pgr γιατί το παιχνίδι έχει gameplay της πλάκας...

Sorry αλλα αυτό ειναι τόσο άκυρο,όσο αν η Βάσια τριφύλλη ήταν μπασίστρια στους cannibal corpse.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα νωρις ειναι ακομα για το πσ3 ειτε να το εξυμνησουμε ειται να το θαψουμε.λογικα σε κανα 6 μηνο θα δουμε τι μπορει να προσφερει,οπως εγινε και με το χβχ2 που του πηρε ενα χρονο για να δωσει πραγματικο νεχτγεν παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να σχολιάζετε ρε παιδιά συνεχώς ειρωνικά, κάθε θετικό σχόλιο για το ps3?τι να σας πω...

 

Σχόλια του τύπου 1,5 χρόνο μετά και παραμύθια δεν τα καταλαβαίνω.Μήπως η ms έβγαλε το oblivion αμέσως και δεν το θυμάμαι?Και σας ξαναλέω, έχω όλες τις κονσόλες και δεν είμαι fanboy.

Εντάξει σούπερ το gow αλλά παιχνίδι μιας εβδομάδας.Και μην πείτε για pgr γιατί το παιχνίδι έχει gameplay της πλάκας...

 

μα γιατι Poly μου εσυ ξεκινας την ειρωνεια οταν λες το gears "παιχνιδι της μιας βδομαδας" και το gotham "gameplay της πλακας"

 

επισης εσυ ξεκινας την ειρωνεια οταν πιανεις το oblivion στο ps3 ακριβως γιατι δεν εχεις ΤΙ αλλο να παιξεις, και οχι γιατι "δεν μπορουσες να το παιξεις στο 360", και δηλωνεις το αντιθετο.

 

και ναι, δεν θυμασαι και πολυ καλα, γιατι το oblivion στο 360 βγηκε αμεσως, οχι 1 χρονο μετα και βαλε..

 

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

800.000 playstation 3 εχουν πουληθει στην ευρωπη συμφωνα με τον Howard Stringer

 

συμφωνα με τα ευρωπαϊκα νουμερα στην παρακατω συνεντευξη λοιπον, το ps3 πουλαει καλυτερα στην ευρωπη απο οτι σε ολοκληρο τον κοσμο.

ουτε αμερικη ουτε ασια ειχανε τετοια νουμερα σε τοσο χρονο.

 

http://www.focus.de/finanzen/boerse/spider-man-3_aid_53742.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...