Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Π3τραν Pare Mati To Δωματιο Μου Και Παθε Πλακα ....το Πηρα 599 Μαζι Με Hdmi Και F1 Μου Κοστισε 710 Ευρα.......599 Κονσολα + 50 Ευρα Hdmi + 60 Formula........

XAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

FORMULA 1 KAI TA MYALA STA KAGKELA

 

Spown βλέπω έχεις κάνει αρκετές καλές επιλογές...

Samsung 32', Logitech suround με οπτική, 360...

Μπράβο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Φιλαρακι το μεταλακι στον τοιχο ειναι για την δευτερη θεση που κατελαβα στο pgr 3 ......για 1,5 δευτερολεπτα εχασα το Ανοβερο......Ασε την ειρωνια και τρεχα να παρεις φορμουλα ....απλα τα σπαει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π3τραν Pare Mati To Δωματιο Μου Και Παθε Πλακα ....το Πηρα 599 Μαζι Με Hdmi Και F1 Μου Κοστισε 710 Ευρα.......599 Κονσολα + 50 Ευρα Hdmi + 60 Formula........

XAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

FORMULA 1 KAI TA MYALA STA KAGKELA

 

 

Δεν λες ομως απο που το πηρες 599......

 

 

Αντε καλοριζικο ...τωρα θα καταλαβεις οτι τοσο καιρο αδικα περιμενες με αγωνια ......;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να πω γιατι η τιμη ειναι προσωπικη......κανονικα 659 ειχε!!!! Το ειχα πει οτι δεν τιθεται θεμα 60 ευρων οτι δεν θα επαιρνα PS3 ....ΑΝ και για χαβαλε τα ελεγα αυτα να κανω να νοιωσει καλυτερα το φιλαρακι μου ο P3TRAN.......xaxaxaxaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π3τραν Pare Mati To Δωματιο Μου Και Παθε Πλακα ....το Πηρα 599 Μαζι Με Hdmi Και F1 Μου Κοστισε 710 Ευρα.......599 Κονσολα + 50 Ευρα Hdmi + 60 Formula........

XAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

FORMULA 1 KAI TA MYALA STA KAGKELA

 

 

Το Χ360 γιατί το έχεις από κάτω?

Αντε πέτα το,

εσύ είσαι κατά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να πω γιατι η τιμη ειναι προσωπικη......κανονικα 659 ειχε!!!! Το ειχα πει οτι δεν τιθεται θεμα 60 ευρων οτι δεν θα επαιρνα PS3 ....ΑΝ και για χαβαλε τα ελεγα αυτα να κανω να νοιωσει καλυτερα το φιλαρακι μου ο P3TRAN.......xaxaxaxaxa

 

 

Αστα αυτα Spown....

Τα σκασες χοντρα στη μαμα Sony σημερα το πρωι και ειπες και ευχαριστω...:D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Force feedback added to GT HD 2.0

Now available on the EU PS Store

 

A new version (2.0) of GTHD just appeared on the EU store, replacing the previous one.

 

Otan sas elega ego kante ypomonh na bgei den makougate. mas spasate t'@@ me thn donhsh k telika exei :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα αυτα Spown....

Τα σκασες χοντρα στη μαμα Sony σημερα το πρωι και ειπες και ευχαριστω...:D :D

 

Οπως και πολλοί, άλλωστε.

 

Σήμερα 2 κατηγορίες αγοράσανε το PS3:

 

1._Οι λευτάδες( απο δουλειά, ή απο μαμά),πορομένοι και μή.

 

και

 

2._οι πορομένοι(μη λευτάδες) της sony, που κάνανε τόσα χρόνια αποταμιευση.

 

Με γειά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να πω γιατι η τιμη ειναι προσωπικη......κανονικα 659 ειχε!!!! Το ειχα πει οτι δεν τιθεται θεμα 60 ευρων οτι δεν θα επαιρνα PS3 ....ΑΝ και για χαβαλε τα ελεγα αυτα να κανω να νοιωσει καλυτερα το φιλαρακι μου ο P3TRAN.......xaxaxaxaxa

 

 

Αστα ψοφια Spown ....τα σκασες για;τι δεν αντεχες αλλο.....τοσα χρονια στο περιμενε ησουν ....

Αντε καλοριζικο και λιωσε εκει με τη F1 , που δεν ειναι δα και τιποτα το φοβερο ....;-)

Aλλα τι αλλο να ενδιαφερει καποιον αφου ολα υπαρχουν εδω και καιρο στο 360 και μαλιστα πολυ ποιο ........φθηνα:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Otan sas elega ego kante ypomonh na bgei den makougate. mas spasate t'@@ me thn donhsh k telika exei :D

 

Δεν θυμαμαι να συνιστουσες υπομονη....

Εξεφραζες την αποψη οτι δεν ειναι σημαντικο και οτι δεν σου λειπει καθολου.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...