Προς το περιεχόμενο

PS3 Ειδήσεις {News Topic}


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Οσον αφορα το χειριστηριο , ας φτιαξει πρωτα η Sony το ηδη υπαρχον να μην αποσυνδεεται χωρις λογο ....

 

τα δικά μου και τα δύο δεν έχουν παρουσιάσει τέτοιο πρόβλημα..

:???:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερουλη.... :-)

 

Tα δικα μου και τα δυο εχουν παρουσιασει προβλημα ειδικα στο Resistance ....

Iσως να φταιει το παιχνιδι ,αλλα αν ψαξεις στα forum υπαρχουν παρα πολλες αναφορες για χειριστηρια που κολλανε για λιγο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

moiazoume me ton exoskeletor se arketes apopseis.k moiazoume stin kiria apo oti exw katalabei.to software einai auto pou metraei....etsi exo?

 

nai kai kati mou leei otan asxolithoume sta bathia me to ps3 poio poli me to software tha asxoloumaste para me ta games tou :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι βαρεμαρα ειναι αυτη...Ρε P3tran αντε βγες να πεις καμια μαμακια για το PS3 για να βγω να στην πω.....ειμαι κανενα 4ημερο σε απραξια.......Δεν μπορω, καλα θα την πω στον TLG ....Λοιπον TLGακο τελικα ολα τα στραβα στο δικο σου Ps3 συμβαινουν!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένου ότι ''στο Ελλάντα'' θα διατεθουν 2000 ps3 .Tα μικρά μαγαζάκια με αναλώσιμα της μακρινής επαρχίας πότε άραγε θα έχουν stock. Tα χριστούγεννα του 2007 λέω εγώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ngiatras ship γίνεται και κάθε βδομάδα εαν θες , αυτό είναι θέμα sony , πχ στην Ελλάδα αναμένονται εως τα χριστούγεννα 20.000 τεμάχια, εγώ αμφιβάλω εαν θα πωληθούν τα μισά ... Μπορεί η πληροφορία να είναι λάθος ( δεν θυμάμαι που την βρήκα ... )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ngiatras ship γίνεται και κάθε βδομάδα εαν θες , αυτό είναι θέμα sony , πχ στην Ελλάδα αναμένονται εως τα χριστούγεννα 20.000 τεμάχια, εγώ αμφιβάλω εαν θα πωληθούν τα μισά ... Μπορεί η πληροφορία να είναι λάθος ( δεν θυμάμαι που την βρήκα ... )

 

 

Μπορεί Jos3ph να είναι όπως λες,όσο αφορά τα 20.000τεμάχια πιστεύω αν υπάρξει stock ,θα πουληθούν πολλά περισσότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω, καλα θα την πω στον TLG ....Λοιπον TLGακο τελικα ολα τα στραβα στο δικο σου Ps3 συμβαινουν!!!!!!!!!!!!!!!

 

Αντι να προσκυνας ολη την ωρα το Ps3 τραβα να κανεις κανενα google search ....να δεις αν συμβαινουν μονο σε εμενα ......πουλ πουλ πουλ ...(το ξεχασαμε αυτο!!)..

 

Παντως μην ανησυχεις , με 659€ μπορει να συμβαινουν κ σε εσενα ..;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oso για την τιμη 659 αφορα εσας και οχι εμενα ...εαν τελικα αποφασισω να το παρω πρωτη μερα θα το παρω 599 ευρω...δεν ειναι το καπελο που τελικα με κανει πισω προς το παρων δεν μπορω να δεσμευσω τοσα χρηματα για πσ3.....Θα δουμε ποιος ξερει μπορει να το παρω....

χαχαχαχαχαχαχαχαχα γουσταρω να σε τσιτωνω.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερουλη.... :-)

 

Tα δικα μου και τα δυο εχουν παρουσιασει προβλημα ειδικα στο Resistance ....

Iσως να φταιει το παιχνιδι ,αλλα αν ψαξεις στα forum υπαρχουν παρα πολλες αναφορες για χειριστηρια που κολλανε για λιγο ...

 

δεν φταιει το παιχνιδι, ειναι θεμα hardware. ουτε εισαι φυσικα ο μονος, ουτε το κανει μονο στο resistance.

 

οσο για τον spown τον παπασουζα, αστονα... ακομα παραμιλαει απο τους ΓΥΡΟΥΣ που εφαγε χτες στο moto gp

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παπασουζας ετοιμαζει forza 2 ειδη εχω ξεκινησει δοκιμαστικα forza 1 ... Απο ποιον εφαγα γυρους??? , μαλλον λαθος κανεις μαζι τους τρωγαμε απο τον τρελαμενο j3d1 ακομη τον ψαχνουμε ....Παντως εχεις μια ταση να διαστρεβλωνεις τα πραγματα με βαση τα συμφεροντα σου......σου εμεινε κουσουρι απο τον κολλιτο σου BILL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...